Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bezdura!!!

 

Nie można mieć samej karty bez ich dekodera,, kiedyś za czasów C+ była taka opcja, pózniej tak samo dla tych co migrowali i aneksowali tez, ale od 2014 wysyłali każdemu Sagemcomy HD tymi z dekoderami sd jak i tymi z samymi kartami, bo tylko na tym sprzęcie gwarantują poprawny odbiór jak i ewentualne sparowane :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezdura!!!

 

Nie można mieć samej karty bez ich dekodera,, kiedyś za czasów C+ była taka opcja, pózniej tak samo dla tych co migrowali i aneksowali tez, ale od 2014 wysyłali każdemu Sagemcomy HD tymi z dekoderami sd jak i tymi z samymi kartami, bo tylko na tym sprzęcie gwarantują poprawny odbiór jak i ewentualne sparowane :))

Bzdura jest to co napisałeś. .

A dlaczego? Bo ja akurat mogę oddać jeden dekoder. A jak zrezygnuje całkowicie z MR to i dwa, pozostawiając samą kartę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca okresu promocyjnego lub do momentu przedłużenia nie jest możliwy zwrot jakiegokolwiek dekodera. Do momentu posiadania opcji Multiroom nie jest możliwy zwrot dekodera głównego.

 

To jest oficjalna instrukcja nc+

 

Nie liczy się jak było a jak jest.

Może dany APS to jedynie przepuścić.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja wczoraj z ciekawości wstąpiłem do punktu nc+ w moim mieście i zapytałem o zwrot dekodera Pace HD ( mam tylko 1 dekoder od nich, a 2 karty jako multiroom).

Pan powiedział, że nie ma problemu- przyjmie zwrot, więc jutro idę oddać.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca okresu promocyjnego lub do momentu przedłużenia nie jest możliwy zwrot jakiegokolwiek dekodera. Do momentu posiadania opcji Multiroom nie jest możliwy zwrot dekodera głównego.

 

To jest oficjalna instrukcja nc+

 

Nie liczy się jak było a jak jest.

Może dany APS to jedynie przepuścić.

 

Radzę się doszkolić. Jeśli klient ma stary typ MR post cyfra, to może oddać oba sprzęty i zostawić sobie tylko karty cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać w firmie są 2 szkoły, Centra i Punkty techniczne dostały takie instrukcje dokładnie przed wakacjami. Ścislej na ostatnim szkoleniu na którym tłumaczono że mamy w #1 kolejności zachęcac do telefonu komorkowego bo jest za jedyne "15zł".

 

stąd też pewnie dwugłos na infolinii

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miał na myśli rezygnacje z kartą.

Nie rezygnację z kartą. Powiedział, że jak ma pan multiroom po cyfrze może przyjąć dekoder, a ja mam na umowie nadal 2 karty (bez dekoderów w systemie). Przy mnie wchodził na laptopie na moje konto.

Mówił, że jakbym miał dekoder i kartę (bez muliroomu) w systemie po cyfrze to wtedy nie ma takiej możliwości u niego abym oddał dekoder a kartę zostawił.

Edytowane przez kauj1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę się doszkolić. Jeśli klient ma stary typ MR post cyfra, to może oddać oba sprzęty i zostawić sobie tylko karty cameleon.

 

No niestety ale nie jest to prawdą a szkoda. Sam to niedawno przerabiałem co o mały włos skończyłoby się karami.

 

Otóż zwrócić się technicznie da ale jak zrobisz to (czyt. APS) a w "centrali" wyhaczą Cię , że przyjąłeś sprzęt zostawiając samą kartę jest to niezgodne z umową ITI-dystrybutor (postępujesz niezgodnie z regulaminem NC+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym mowie, od czerwca sa nowe "restrykcje" APS jest "kryty" a klient dostanie po czterech literach (kara)

 

żaden APS nie jest ponad Centrale i należy pamiętać że to centrala decyduje po wprowadzeniu w system przez APS, przyjąć przyjmą wszystko.. to prawda a że z karą.. no cóż

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu naginanie umowy przez NC+.

 

Kara umowna jest za całkowite rozwiązanie umowy przed końcem jej obowiązywania.

 

Idę do punktu zdaję dekoder bo mi nie działa prawidłowo i nie biorę drugiego bo akuratnie wyjeżdżam i nie mam czasu się z nim wozić. Niech mi wyślą kurierem, nie odbieram od kuriera i co w takim przypadku. Będą wysyłać co jakiś czas ?

 

Rachunki płacę - umowy dotrzymuję - opłacam abonament.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kara umowna a warunki promocyjne, oba pojęcia są w umowie i regulaminie na który się godzisz zawierając/przedłużając umowę.

 

Po drugie wyrażasz zgodę na używanie dekodera przez okres określony w umowie, następnie odwozisz dekoder kiedy Ci się podoba - zmieniasz tym warunki umowy to nie dziw się że nc+ odbiera ci promocję którą dali.

 

Promocja to obniżona cena, niższa od standardowej przy dotrzymaniu warunków umowy. Wymysł z czasów platformy n.

 

Pomimo że ceny są wysokie, tak np. wg. nc+ są to ceny promocyjne, pakiet byłby 3-4x droższy. I równowartość upustu od momentu zdania może zostać zarządzana od abonenta gdyż zmienił warunki i odbiera na standardowych warunkach ktorych nie obejmuje umowa.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie przewiduje wyslania kolejnego dekodera zamiennego po zdaniu w salonie dotychczasowego, nowy może być wtedy wyłacznie wydany w salonie nc+.

 

Jeżeli natomiast otrzymujesz nowy sprzęt na wymianę "na odległość" to jest On wydawany od kuriera w momencie zabrania starego. W przeciwnym razie nie będzie ani zabrany stary, ani wydany nowy.

Edytowane przez nc+ user
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @nc+user żeby tak NC+/Cyfrowy Dom się trzymał regulaminu w obie strony to by było dobrze:

 

Regulamin - przewodnik po ofercie TNK HD daje możliwość wymiany uszkodzonej zagubionej karty - przysłania nowej w cenie 99 zł.

 

Tylko życie życiem i działa to w jedną stronę.

Jesteś w stanie to ogarnąć i zrealizować taką wymianę karty - z miłą chęcią zapłacę te 99 zł. Mam zestaw TNK HD ( ADB5800 - BSKA ) pakiet bez opłat 12 miesięcy działa za darmo. Padła mi sama karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem udaj się do Skymax a Skymax tylko twierdzi że się nie da. Trzeba cały zestaw wymieniać - cena z kosmosu 399 zł.

Tak to właśnie działa w jedną stronę w NC+ choć regulamin stanowi co innego. Pisz pan reklamację i czekaj choć regulamin obowiązuje obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...