Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, @EagleEye@ napisał:

Nic jak brać wolne w pracy i biec do APS-u ?

Zalecałbym odrobinę rozwagi przy wymianie sprzętu,zwłaszcza prywatnego na platformy.

Jeśli wszystko działa i jesteśmy zadowoleni przynajmniej do lipca zaoszczędzimy sobie nerwów.

Mam nauczkę by zbytnio nie ufać konsultantom.Odebranie  wifiboxa w APS zakończyło się blokadą

cameleona  w prywatnym odbiorniku. Oczywiście nadal działa w wifiboxie ale ten dekoder może doprowadzić

człowieka do szewskiej pasji. Czy bloker FEDC zadziała w module aston ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, @EagleEye@ napisał:

Do moich Cameleonów mam dwa TechniSat-y które bez problemu obsługują Camele z różnymi "zarazami" od PC+

To że cameleony działają  w technisatach wynika z tego że pewnie nie dostały FEDC.

Kolega wykazał się rozsądkiem i może przynajmniej do lipca korzystać z własnego sprzętu.

Zakup kolejnego kosztownego dekodera na kilka miesięcy jest dla mnie nieopłacalny.

Wolałbym prostsze i tańsze rozwiązanie typu bloker.Pozwoliłoby to mi uwolnić się od wifiboxa chociażby do lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil33 poczytaj w temacie dwie strony wstecz. Ten TechniSat bedzie działał z FEDC jak i 6A z Cameleonem. Jeden sprzęt mam tak długo ze nie pamiętam a w zeszłym roku kupiłem dwie sztuki po 160 zyla. Zawsze jest wyjście awaryjne bo tuner ma slot CI+ pod moduly CAM także jak nie Camel to Cayman z camem CI+ pójdzie w nim :-)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EagleEye@ Dzięki za odpowiedź.

Moja sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana ponieważ wifibox działa w multiroom.

Wobec tego nie mam co liczyć na moduł z kartą Cayman.

Co ostatecznie wymyśli platforma po 01.07.20 na razie pozostaje bez odpowiedzi.

Jedno jest pewne, posiadaczom prywatnego sprzętu rzucają kłody pod nogi.

Edytowane przez Emil33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil33 Sam pisałeś ze konsul Cię wkręcił w wymianę. Ja na chwile obecną nie zamierzam się udawać do żadnego APSu ani dzwonić do call center. Płace abo regularnie i umowe mam z nimi do 31.05.2021 z samymi Camelami. Jedyne co na początku mogą zrobić 1.07.2020 to wyłączenie CAID 0100 z kart. Dlatego zapraszają do APSów po swój szrot aby wyłączyć SECA z kart. 

 

Pożyjemy zobaczymy. Na portalu aukcyjnym jest jeden taki jak mój dekoder na odsprzedaż.Gościu chce 160 zyla i w to bym zainwestował jak bym miał Astona a chciał dalej oglądać na swoim sprzęcie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, torre24 napisał:

Kupiłem tego Technisata za 5 dyszek na allegro w zeszły czwartek. Czekam na paczkę :-)

 

O super cena. Powiem tak tuner żadnych wodowtrysków nie ma. Camel z nim lata no problem czy z FEDC czy 6A.

Na pewno jest szybszy od tunerów operatora. Listę sobie sam złożysz w 15 minut (ma też liste PC+ ktora się sama pobiera gdy operator wyśl na dekodery ). Dekoder jak na swoje lata działa OK.

 

Dwóch modułów nie dają jak na razie także pożyjemy zobaczymy

Edytowane przez @EagleEye@
dopiska treści posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również posiadam dwa takie Technisaty i dwa Camele i póki co wszystko śmiga.Nie wiem czy moje karty
mają tą zarazę czy nie bo się na tym nie znam.Zobaczymy co będzie od lipca ale jakby co to umowa do 09.2020.
Mój Cameleon ma na pewno zarazę dlatego kupiłem Technisata jako drugi dekoder.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czestwy, ciągle nad tym myślę ale zieleń ze mnie bije w sprawie E2. Nie chciałem, aby żona za każdym razem mnie wołała, żebym jej TV włączył, no i nie wiadomo, co od lipca z Cameleonem.

Ale nie wykluczam w najbliższej przyszłości pudełka z Enigmą. I jestem bliski Zgemmy H9 Twin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie będą działały, trochę mnie dziwi sytuacja z modułami w chwili obecnej, trzeba coś tam zapłacić żeby oglądać na własnym sprzęcie, o ile ktoś nie ma pojęcia, a 99% go nie posiada, pytanie ile to podziała? Miesiąc, rok? Były i są możliwości bez kanałów 4K, na których i tak nic nie ma. Brać Conaxa albo czekać.

Edytowane przez GrubyBubu
Usunięto fragment postu - komentowanie działań Moderacji na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 19:47, Emil33 napisał:

Jeśli wszystko działa i jesteśmy zadowoleni przynajmniej do lipca zaoszczędzimy sobie nerwów.

Przepraszam, nie śledzę zbyt uważnie wątku, ale cóż to ma się wydarzyć z rozpoczęciem lipca?... Bo o ile pamiętam, Camele miały zgasnąć w "prostym" (nielinuxowym) sprzęcie nie-operatora z końcem 2019r. Definitywnie, nieodwołalnie, ostatecznie... Mamy już prawie koniec stycznia 2020 i u mnie wciąż "świeci" w splitterze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 21:04, @EagleEye@ napisał:

 

O super cena. Powiem tak tuner żadnych wodowtrysków nie ma. Camel z nim lata no problem czy z FEDC czy 6A.

Na pewno jest szybszy od tunerów operatora. Listę sobie sam złożysz w 15 minut (ma też liste PC+ ktora się sama pobiera gdy operator wyśl na dekodery ). Dekoder jak na swoje lata działa OK.

 

Dwóch modułów nie dają jak na razie także pożyjemy zobaczymy

Po pół godzinie z tym tunerem i przejściu z WiFi Box-a jestem zachwycony. Szybki, własna lista, działające EPG, całkiem przyzwoita grafika ekranowa (bez wejścia do menu, tu juz trochę trąci myszką). Jedyne co mi się nie podoba to czcionka napisów DVB. Ale cameleon śmiga bez zająknięcia!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...