Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, kozaa napisał:

 

Ten technisat jest certyfikowanym odbiornikiem jeżeli chodzi o nagravision i c+. Ma wszystkie dane aby karta zainicjowała się i działała w kernelu cak7.

Już wiem o który chodzi całkiem zapomniałem o tym staruszku https://satkurier.pl/news/76822/technisat-digyboxx-hd-c-w-sprzedazy.html?newsId=76822&page=1   bardziej myślałem o nowszych modelach https://hollex.pl/odbiornik-technisat-digit-isio-stc-uhd-4k-black-p-757.html   tylko ten to chyba też E2 lub oparte na E2 ale zamknięte bez możliwości ingerencji w odbiornik jak w zwykłym e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy stary ale jary. Ostatnio w TechniSat-cie kupiłem dwa nowe takie do Cameleon-ów po 169 zyla za sztuke. Dekoder owszem ma pare latek ale Camela obsługuje no problem. Ładuje listę z PC+ a do tego możesz mieć trzy własne listy z własną numeracją. Do tego ma slot CI+ także jak wymienią mi Camele na cam-y bo tylko tak to widzę to no problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, @EagleEye@ napisał:

Czemu na złom. Ma slot CA i CI+ a więc moduł CAM CI+ czy to z PC+ czy z CP pójdzie. Mało tego na jednym deku mam zestaw Cameleon w slocie CA a w slocie CI+ mam CAM CI+ z CP

Moduł to byle szrot obsłuży.Miałem na myśli odbiór  z czytnika a nie modułu.Druga sprawa jest tam możliwość ingerencji w odbiornik by odbierać pewne pozycje z innych satelitów?Pewnie o połączeniu w sieć z tym odbiornikiem też można tylko pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja nie widzę obecnie opcji pobierania sprzętu do moich Cameleonów. Działają z pozycji Nagra MA w dekoderze. Nagrywany materiał (nie robię tego wogóle) jest szyfrowany,kontent chroniony a więc tak jak chce PC+. Czekam na rozwój sytuacji i tyle. Owszem jeżeli PC+ wprowadzi unique paring to będzie problem ale są jeszcze moduly CAM CI+na które jestem skłonny wymienić moje Cameleony.

 

W szafie leży sobie jeszcze AX ODIN PLUS (linux E2) też z slotem CA i CI+ a więc mam jeszcze wyjście awaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

W szafie leży sobie jeszcze AX ODIN PLUS (linux E2) też z slotem CA i CI+ a więc mam jeszcze wyjście awaryjne

Dziwne rozwiązanie dlatego, że lepszy sprzęt leży w szafie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co daje mi TechniSat wystarcza. Jestem tzw. tradycjonalistom a więc nie potrzebuje jakich "wodowtrysków" na sprzęcie do oglądania pay-tv a tym bardziej wpinania go do sieci/internetu. 

Do tego AX ODIN PLUS się nie zużywa a nie twierdzę że mi się nie przyda póżniej. Eksploatuje TechniSat-y do póki operator PC+ mi na to pozwala.

 

Wiem ze Linux daje mi dużo więcej.Czas pokaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giecik napisał:

Czy na niebieskie karty dostaliście nowe uprawnienia? Ja coś nie mogę złapać

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Chodzi ci o kartę od N?. Jeszcze chyba nie dostałem ale sprawdzę

 

Trzeba przełączyć na kanał 11 aby złapać uprawnienia

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tail# napisał:

@czerstwy nie ma większej różnicy od tego sprzętu co aktualnie udostępnia operator.

Cudów się nie spodziewałem skoro jest to juz tak wiekowy sprzęt bez możliwośći ingerencji.

 

5 godzin temu, pablo21 napisał:

Przyłączam się do kolegi tail# - dziwne rozwiązanie że maszyna na E2 leży się kurzy a odbiór na gorszym sprzęcie ;-)

Dokładnie  mieć dość dobry sprzęt który można odpowiednio wykorzystać a oglądać na jakiś mało zaawansowanym tunerku.Rozumiem że to coś nie ma dwóch głowic?To tak samo jak oglądanie camela w module bo są i tacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, giecik napisał:

Ja zawsze ściągałem logi z last drakkar. Chyba trzeba włączyć zapis prosto na kartę bo LD coś szwankuje

Od razu tak należało zrobić skoro są takie możliwości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam na dziś oferta Start+ na NC+ czy tam Canal+ bo już nie śledzę zmian w tych nędznych firmach, to:

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/startplus-ns?dllist=zco

rozkładając na 24 mies 17,5 pln/miesiąc + nowa opłata aktywacyjna 58 pln ! ; dobrowolna antena było za 1 pln teraz POK coś ok 79 pln a przy zamówieniu online 49 czy 19 pln... (oczywiście nie jasno napisane, bo nie wiadomo do czego odnosi się kwota 49 pln )

 

https://sklep.pl.canalplus.com/formularze-skrocone/12m?&saids=58700005505669921_p50257809851&&segment=AA&gclid=EAIaIQobChMI_7fZ9Mrx5gIVWOaaCh2qwgh3EAAYASAAEgLMwfD_BwE&gclsrc=aw.ds

jakiś inny, ale tak samo nazwany pakiet Start+ z umową na 12 miesiące, 25 pln/mies

 

W komplecie tradycyjny pełny foch od "prostego w rozmowie" konsultanta infolinii, kiedy dowiaduje się, że jednak nie jesteś zainteresowany zakupem :)

 

To ja dziękuję za taką ofertę.

 

Może ktoś wie gdzie zdobyć sam TVN24 ewnt w jakimś minimalnym pakiecie.

 

Edytowane przez montermonter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam obecnie nc+ na karcie Conax ("N" niebieska). Karta jest w dekoderze 4K z Enigma 2 (Dreambox 920). Pytanie: w razie przedłużenia umowy mogę na tym zestawie oglądać 4K, czy obligatoryjnie będę zmuszony do wymiany karty i dekodera?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...