Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.10.2019 o 20:19, czarek007 napisał:

Miałem identyczną sytuację na początku września,próbowałem różnych trików i nic.W końcu wyjąłem kartę z blokera włożyłem ją do dekodera z Enigmą pobrałem uprawnienia,kartę włożyłem z powrotem do Diviso i śmiga mi do dzisiaj bez blokera FEDC.

 

Ja niestety nie mam żadnego dekodera z Enigma. 

W dniu 2.10.2019 o 20:45, tomek6680t napisał:

@Derek25

Włóż kartę do Arivy ,bez blokera ,sprawdź czy masz odblokowane w Arivie wszystkie EMM-y i włącz na TVP 1HD .

 

Jak mogę sprawdzić EMM w Arivie?

W dniu 3.10.2019 o 16:30, G2000 napisał:

Na pewno masz zaktualizowaną kartę? Sprawdzałeś daty na dekoderze? Mam wrażenie że teraz po ponowieniu uprawnień trzeba dłużej czekać niż kiedyś.

 

Po włożeniu karty bez blokera czy z blokerem nie dostaję żadnych informacji o karcie na dekoderze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@g0nz0s

Nie jest jedyny.  Tak jak piszesz z dyskiem są.  Operator ma zapewnić bezproblemowy odbiór, a raczej przy tym dziwaku trudno o to. Powinien być wolny wybór, kto jaki sprzęt sobie życzy. I nie za dodatkową kasę. Kolejny skok na kasę. Oby to im się czkawką nie odbiło, zwłaszcza przy abonentach co mają 2×gołe karty lub Ci co mają 2×Pejs z Cameleonami. Bo któregoś dnia wycofają Pejsy. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku jeśli sprawa dotyczy dekodera slave przy Multiroomie post C+ i ktoś ma gołą kartę Cameleon, to tylko WiFi Box+ jest podobno obecnie wydawany.

Ja mam akurat na umowie wynajęty tylko jeden dekoder 4K UltraBox+ z kartą Cayman i do Multiroomu post C+ mam wydaną tylko gołą kartę Cameleon, której używam w swoim prywatnym dekoderze i w żadnym wypadku nie interesuje mnie od nich dekoder slave, a tym bardziej WiFi Box+, który jest słaby i niedopracowany. Tak poza tym wciśnięcie dekodera Abonentom do gołej karty Cameleon jest zmianą warunków umowy, bo zmusza się Abonenta do wzięcia dodatkowej odpowiedzialności za sprzęt, który nie spełnia oczekiwań Abonentów i którego Abonenci po prostu nie chcą, bo mają swoje lepsze prywatne dekodery z których są zadowoleni i chcą odbierać nadal na swoich dekoderach.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jack777 napisał:

@ircios - wydaje mi się, że jeśli ktoś ma 2x Pace to musi dostać na wymianę dekodery o tych samych parametrach czyli z dyskiem do nagrywania, gorzej jeśli ma tylko same karty.

Pace akurat obsługuje Caymana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jack777 napisał:

@ircios - wydaje mi się, że jeśli ktoś ma 2x Pace to musi dostać na wymianę dekodery o tych samych parametrach czyli z dyskiem do nagrywania, gorzej jeśli ma tylko same karty.

Też mam taka nadzieję gdy przyjdzie kres tych dekoderów. No, ale to tylko nadziej, a nadzieja wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra uproszcze. BOX+ nie jest w ofercie Platformy CANAL+, jest wydawany wyłącznie do usługi Multiroom (jeszcze przez chwile, czyszczenie magazynów) gdyz docelowo nawet oplaty za wifibox+ w MR zrabatowano aby wyszlo na to samo co biorac BOX+.

 

W umowie chyba nie masz zapewnionego dekodera HDD do Multiroom (nie wiem) ale z tego co kojarze zgodnie z regulaminem swiadczenia uslug bedac abonentem CANAL+ musisz miec Multiroom z kontrola odleglosci (a drugi dekoder z dyskiem tego nie zapewnia), analogiczna sytuacja jest w przypadku zepsucia sie Multiroom Premium, wydawany jest wowczas tylko wifibox z MR STD. Wynika to nie jako z umowy, zarowno Cameleon jak i MRP nie jest swiadczona promocyjnie (na czas nieokreslony) i nie musi byc utrzymana.

 

Analogiczna sytuacja z dwoma kartami Cameleon, usluga swiadczona na czasie nieokreslonym, nie udzielono ulg, w kazdej sytuacji mozna zrezygnowac jak rowniez mozliwe jest jej wycofanie bez zgody stron.

Edytowane przez g0nz0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...