Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Aphex napisał:

Restart Oscama pomógł i wszystko świeci.

Jeżeli problem się powtórzy, to zapewne jest to spowodowane błędną konfiguracją i warto spojrzeć w logi aby znaleźć przyczynę ale to jest temat nie do tego wątku.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 19:10, rutanugive napisał:

Ale w salonie sprzedawca wyciągał osobno kartę (nie była w pudełku wraz z modułem), czyli to ich system paruje?

 

Tak samo jest u konkurencji czyli w Polsacie.

Masz od nich dekoder - moduł CI/CI+ i możesz sobie zamówić wymianę samej karty. Wymiana samej karty tylko przez infolinię Polsatu.

Technik w systemie zrobi odpowiednie wpisy w systemie i nowa karta będzie działać ze sprzętem który masz w domu.

Przydatne to jest jak masz dekoder i nagrania które nie chcesz utracić a uszkodzeniu uległa sama karta.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pytam komu NC+ chce robić pod górkę?

Jeżeli użytkownikom dekoderów na E2 to kufa gratulacje dobrego samopoczucia.

Abonuję NC od początków transmisji Premier League czyli bardzo długo, zawsze pakiet C+  i jak po fuzji ze zrytym TVN zabiorä mi camela to tylko ich strata a mój zysk.

Na dziś w jednym pokoju Pace z camelem w dwöch innych dekodery E2 z linijkami cc...

Wiadomo gdzie za 5 dolców mam na rok full NC i CP.

Sam sie sobie dziwię po co im dalej płacę te 89 zeta co daje rocznie ponad tysiaka vs 20 zł na rok cc....

Ale to chyba z sentymentu.?

Lubię markę C+ jestem z nią od zawsze, ale granicą tego jest wymuszenie zmiany karty.

Powtarzam, ja i inni z E2 płakać nie będziemy.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, G2000 napisał:

Likwidowanie Cameleonów jest jednym z etapów likwidowania tych linijek.

Teoretycznie tak, a w praktyce zlikwiduje to tylko splittery i podobne wynalazki.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, G2000 napisał:

Likwidowanie Cameleonów jest jednym z etapów likwidowania tych linijek.

Ty chyba śnisz, caymany już biegają na linijkach bez problemu. Jakby chcieli uwalić sharing to już muszą te swoje caymany wycofywać i myśleć nad czyms nowszym.?

Canalsat działa, ale za większe pieniądze.

Są oferty po ok 10e na miesiąc za full.

 

A gdyby nawet NC+ znalazło sposób na ccc... to jest jeszcze IPTV, u chinoli za niewiele drożej od linijek tak więc bez straszenia i bez obaw, że zgaśnie.

Dawno temu SKY UK tez myślało, że ich videoguard jest nie do ruszenia a chodził od zawsze tyle, że nie public.

 

A fakt, że NC+ i inni operatorzy sami siebie pozbawiają abonentów czyniąc takie a nie inne kroki to cóż, życie.

Dla mnie osobiście jakby mi dali same karty na multiroom do moich dekoderów to cena za abonament nie jest żadnym problemem.

Przynajmniej dla mnie. Zapłacić te 90 zeta abo + ze 20 zł za multi spoko do przełknięcia.

Ale tylko i wyłącznie na moim sprzęcie. Nie chcą to nie bez łaski. Niech się cieszą z tych 89 zeta bo historia się skończy w momencie zmuszenia mnie do wymiany karty.

I sama wymiana też nie jest problemem, ale nie tylko i wyłącznie na ich warunkach.

Howgh.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon od konsultanta o możliwości darmowego odbioru WiFiBOXa (nawet nie wiem co to jest) - oczywiście kulturalnie kolejny raz podziękowałem i wspomniałem, że niech zadzwonią jak będą oferować moduły a nie dekodery. 

Sygnał od jednego klienta nawet płacącego wyższe rachunki mogą zignorować (delikatnie mówiąc) ale jeżeli taką samą odpowiedź uzyskali by od kilkuset tysięcy klientów płacące wyższe rachunki - myślę że mieli by problem i musieliby coś z tym zrobić i byłyby moduły - oczywiście o ile ktoś preferuje takie rozwiązanie - ale myślę że dotychczasowym właścicielom Cameli moduły są bliższe niż parowana karta z dekoderem.

Może warto mówić jednym głosem - prosimy o moduły. W końcu to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas - my sobie poradzimy bez nich, oni bez nas - no cóż będą sami oglądać swój kontent do pierwszej straty finansowej.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kapciu75 napisał:

Do mnie też dzwonili z propozycją tunera do drugiego Cameleona.

Czyli potwierdza się to, że zrobią to najtańszym kosztem - camelony nie muszą być wyłączone/wymienione tylko zostaną przełączone w odpowiednim momencie, a dokładniej stopniowo będzie wyłączany caid 0100 i u większości nastanie ciemność. :)

Ciekawe co zrobią z tymi którzy nie wymienią sprzętu tylko do końca umowy zostaną z samymi kartami lub przedłużą/przedłużyli umowy nie mając dekodera od operatora. Im więcej takich, tym lepiej, bo wtedy wymiana się przedłuży i do końca roku nie zdążą. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, giecik napisał:

Czy jeśli mam 2 karty cameleon i umowę na czas nieokreślony z jednym Pace to lepiej oddać go teraz czy trzymać jak najdluzej?

Pytanie z kategorii dziwne - to jakby się pytać dzika czy sra w lesie. Oczywiście że trzymać najdłużej.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tail# napisał:

Czyli potwierdza się to, że zrobią to najtańszym kosztem - camelony nie muszą być wyłączone/wymienione tylko zostaną przełączone w odpowiednim momencie, a dokładniej stopniowo będzie wyłączany caid 0100 i u większości nastanie ciemność. :)

Ciekawe co zrobią z tymi którzy nie wymienią sprzętu tylko do końca umowy zostaną z samymi kartami lub przedłużą/przedłużyli umowy nie mając dekodera od operatora. Im więcej takich, tym lepiej, bo wtedy wymiana się przedłuży i do końca roku nie zdążą. :)

 

 

Do mnie też kilka razy dzwonili i proponuja wifiboxa.Teraz mam pace i dwie karty.Kart niby mają narazie nie wycofywać tylko mają być parowane z dekoderem.Czyli aby móc dalej odbierać tv trzeba będzie mieć sprzęt od nc+.Konsul mówił że tak ma być po nowym roku, pytałem się jak to się ma do umowy i regulaminu to powiedział że dlatego dzwonią tyle wcześniej aby dobrać drugi dekoder żeby nie być zaskoczonym że zniknie sygnał dla osób korzystających z własnego sprzętu.Ale ile w tym prawdy to nie wiem.Sam też narazie nie biore drugiego dekodera i czekam na rozwój sytuacji.

 

Edytowane przez misiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...