Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda to podobnie jak z FEDC - Ci co mają tylko karty to nie dostali np. dwóch moich znajomych ma łącznie 3 karty i żaden z nich nie otrzymał, a jeden ma sprzęt operatora i ostatnio złapał ?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co związku z tym - potwierdzasz tą regułę o której pisałem czyli masz od nich tuner i w związku z tym zostałeś poinformowany.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się nie podoba podejscie nc+ do klientów.Jestem abonentem 16 lat wczesniej cyfra.Teraz posiadam Pace PVR i dwa Cameleony, ja rozumiem że chcą się pozbyć tych kart z rynku ale czy sposób mają dobry?? Chodzi mi o problemy z nagrywaniem na Pace.Myślę że to celowe zagranie z ich strony aby wymienić cameleony na caymany, druga sprawa robienie problemów z przejsciem z dwóch cameleonów na dwa caymany z dekoderem 4k.Narazie biore na wstrzymanie i poczekam jak sie sytuacja rozwinie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak  myślę że jest to celowe działanie.A orientuje się ktoś kiedy wogóle bedą wycofane cameleony?? Bo mówi się o tym już od dawna ale jakoś daty nie widać, bo z tego co ostatnio się pojawiło to z końcem roku nie będzie można korzystać ze swojego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon z NC+. Pani powiedziała że mam karty Cameleon ale w systemie nie ma żadnych tunerów więc zapewne korzystam ze swoich więc informuje mnie, że w związku ze zmianą kodowania karty Camelon, które posiadam mogą przestać działać z tym sprzętem i zapraszają na nieodpłatny odbiór tunerów. Na moje pytanie czy otrzymam karty sparowane z tunerami pani odpowiedziała że nie (ciekawe czy na pewno tak będzie?). Zapytałem także jak długo będą działać obecne karty na co pani odpowiedziała że nie jest w stanie powiedzieć ale na pewno nie dłużej niż do końca roku. Powiedziałem że na razie zostanę przy obecnym rozwiązaniu gdyż w domu mam 4 tunery i obecne rozwiązanie jest wygodniejsze gdyż przekładam tylko kartę pomiędzy tunerami a nie całe tunery pomiędzy telewizorami. Pani ponownie uprzedziła że karty w każdej chwili mogą przestać działać.

Reguła że dzwonią tylko do tych co mają od nich tuner została obalona. Ciekawe czy działa to tak że skoro zadzwonili to na moje karty zostały już wysłane odpowiednie zmiany.

Na koniec pani zaproponowała także mobilny dostęp do internetu.

Edytowane przez rzutnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Bo to jest celowe zagranie. Bez 2 zdań. Jestem ciekawy jakie oferty dadzą tym co mają 2 Pejsy, a MR będzie musiał być w sieci. Powinno być PVR za PVR

W tym przypadku nie ma tajemnic. Dekoder główny PVR+dekoder PVR Ready. Obecna konfiguracja multiroom "po sieci" nie przewiduje dwóch tunerów PVR w opcji master/slave.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu odebrałem tel. z NC+. Pani poinformowała mnie, że mogę pójść do salonu i odebrać dekoder bez dodatkowych opłat.Pytam dlaczego? Pani poinformowała mnie, że mam tylko jeden dekoder i moduł C+ a więc mogę wziąć dodatkowy dekoder.Modułu nie muszę zwracać. W salonie dekodera nie dali.Kazali przynieść na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rzutnik napisał:

Reguła że dzwonią tylko do tych co mają od nich tuner została obalona. Ciekawe czy działa to tak że skoro zadzwonili to na moje karty zostały już wysłane odpowiednie zmiany.

To super w końcu wszyscy będą mieć ciekawie i coś będzie się działo w temacie, poza tym rozpocznie się lament tych co mają karty bez sprzętu. Natomiast czy zostały wysłane zmiany wkrótce się przekonasz. ?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj uwalili jedną kartę, został mi ostatni cameleon. Byłem w 3 punktach, nigdzie już cameli nie dają. Porozmawiałem z miłą panią, poinformowała, że do końca roku wszystkie camele zostaną zablokowane a klienci zmuszeni do wymiany na caymany. Przyszłość nieparowanych kart nie wygląda różowo ;)

Trzeba będzie wziąć kolejny MR, pewnie za 0zł w trakcie trwania kontraktu się nie wyhaczy... szkoda :P

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jackq napisał:

Mi wczoraj uwalili jedną kartę, został mi ostatni cameleon.

Co to znaczy? dostała FEDC czy wysłali dezaktywację? Masz od nich tylko kartę czy dekoder również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, no przestała działać - "karta uszkodzona lub włożona nieprawidłowo". Rano działała normalnie, po południu już nie. Nie sadzę żeby się "sama" uszkodziła. Dekodery mam od nich pace i sagemcom. Karta z pace poszła do wymiany, na sagemcomie cameleon śmiga dalej, ciekawe jak długo. Dostałem cayman do tego pace. Zaraz będę dzwonił żeby dobrać kolejny MR (medium iv pójdzie w kosz). :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczyna się cyrk.Jednym mówią że cameleony będą działać do końca roku i koniec, drugim że będą działać ale tylko na sprzęcie dedykowanym.Chcą poprostu siać zament i udawać głupich.Jestem zdania że jak chcą wycofać cameleony to niech dadzą ludzią dwa Caymany i jednego PVR i drugi dekoder za 0zł i bedzie ok jak dotychczas.Bo jak dla mnie jak mam doplacic do abonamentu od 15 do 25 zł więcej co miesiąc żeby wymienić sprzęt i jeszcze pewnie do tego aktywacja to bez sensu i robienie abonenta w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...