Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem przedłużać umowy, ze względu na planowaną wymianę kart.

Chyba trafiłem na uczciwego konsultanta. Zaproponował wycofanie wypowiedzenia i przejście na czas nieokreślony, za 4 PLN więcej. A umowę rozwiążę, kiedy moja karta przestanie działać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie dopadła świńska grypa.

Sytuacja taka:

Splitter Divisio

Dekodery: Ariva 102, Moduł Alpha Crypt oraz biały Nbox na Enigmie. Oprócz tego mam Pace (zainfekowany, odłączony ale tymczasowo wraca do łask).

Czy da się (rzecz jasna oprócz Pace) przywrócić toto do życia by działało na splitterze ? Poczytałem trochę wstecz i doczytałem, że może ew. pomóc zmiana oprogramowania splittera, ale przecież na Divisio od dawna nie było nic nowego w tej kwestii chyba. Przynajmniej jak zerkam na ich stronę www. Więc ta opcja jest chyba nierealna.

 

Ewentualnie pozostaje więc bloker  (tak najczęściej jest to nazywane w necie, inna spotykana nazwa to aktywator)

W kwestii innych rozwiązań sprzętowych na wiodącym portalu aukcyjnym nie ma jednak za bardzo w czym wybierać, bowiem znalazłem raptem kilka ofert, wszystkie ca.100 PLN.

 

Czy możecie polecić konkretnie któryś z modeli blokerów ? Czy wystarczy jeden bloker do splittera, czy dekodery tez muszą mieć swoje i jaka jest szansa, że na Divisio znów będzie jasno ? A jeśli nie splitterze, to przynajmniej na module AlphaCrypt ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł Eliptor z kodowaniem  klątwa przestała istnieć najtaniej chyba u źródła choć widzę na alle.... przycinka 100% . Clone pociągnie jest nadzieja do grudnia. Mam nawet dziwne wrażenie, że lepiej chodzi ale to placebo. 

Edytowane przez tacim
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 02:23, Edd napisał:

Właśnie mnie dopadła świńska grypa.

Sytuacja taka:

Splitter Divisio

Dekodery: Ariva 102, Moduł Alpha Crypt oraz biały Nbox na Enigmie. Oprócz tego mam Pace (zainfekowany, odłączony ale tymczasowo wraca do łask).

Czy da się (rzecz jasna oprócz Pace) przywrócić toto do życia by działało na splitterze ? Poczytałem trochę wstecz i doczytałem, że może ew. pomóc zmiana oprogramowania splittera, ale przecież na Divisio od dawna nie było nic nowego w tej kwestii chyba. Przynajmniej jak zerkam na ich stronę www. Więc ta opcja jest chyba nierealna.

 

Ewentualnie pozostaje więc bloker  (tak najczęściej jest to nazywane w necie, inna spotykana nazwa to aktywator)

W kwestii innych rozwiązań sprzętowych na wiodącym portalu aukcyjnym nie ma jednak za bardzo w czym wybierać, bowiem znalazłem raptem kilka ofert, wszystkie ca.100 PLN.

 

Czy możecie polecić konkretnie któryś z modeli blokerów ? Czy wystarczy jeden bloker do splittera, czy dekodery tez muszą mieć swoje i jaka jest szansa, że na Divisio znów będzie jasno ? A jeśli nie splitterze, to przynajmniej na module AlphaCrypt ? 

 

Diviso, też mam, bardzo dobry sprzęt, ale już nie żyje, kontaktowałem się z producentem i odpisali mi, że nie przewidują aktualizacji ze względów prawnych... he. Pozostaje Ci tylko konwerter FEDC, wkładasz do Diviso i jak dobrze pójdzie to do końca roku dociągniesz, a może dłużej, tego chyba nikt nie wie... Na portalu biorą 100-we, ale jest Eliptor i 50% tańszy, także po co przepłacać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez dopadło wczoraj i z tego względu, że chciałem dziś mecz obejrzeć musiałem pace pvr 500gb zaktualizować do 162 więc już " po ptokach" czy jednak nie?

Mam też diviso także dajcie na priv gdzie to coś można kupić bo będę miał gości z Polski to może by przywiezli. 

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2019 o 19:40, korni007 napisał:

No widzisz i to jest to - wcisną jakiemuś tyoowemu Januszowi ultraboxa a później musze czytać tu na forum jakieś ochy i achy, albo problemy z tymi ich zabawkami. Dobrze obaj wiemy że te tunery to syf, najgorszy z najgorszych. Ludziom to wystarcza fakt, ale jest mnóstwo osób dzielących sobie karty oscamem na te 2-3 odbiorniki w domu. I zadziwie cię - o ile dzielisz kartę w domu to jest legalne default_wink.png

Także podsumowując i te ich szroty i te moduły mogą sobie włożyć w cztery litery.

Tym bardziej że nie da się wziac tylko modułów ;)

Ci którzy mają camele albo wezmą na 1tv caymana w module, albo kupią jakiś shar u Chinola i tyle. Tym bardziej że chodzą plotki że cayman już złamany... Ups default_wink.png chyba nie tak miało być default_wink.png

 

Chodzą  ?

Przyjedź do uk tu jest inny świat. Kilka lat temu mój znajomy już miał cyfrę Polsat i N za 10 funtów na jednym dekoderze to sie tu ze mnie śmiali jak to napislem.Ogólnie ta sama osoba ma teraz 3  dekodery za 60 funtów na 6msc w tym pełne pakiety nc+ i polsatu. Ja chyba jestem jakims "yeti" w tym temacie ale od wrzesnia chyba dolacze do nich.Jezeli "blocker" nie rozwiaze problemu z DivIso i dekodery opticum na tym nie rusza to juz w nastepny weekend chyba to wezme.Tak to juz jest jak z dopingiem w sporcie i z hakerami i nie kazdy chce byc uczciwy .

W dniu 7.02.2019 o 01:23, Edd napisał:

Właśnie mnie dopadła świńska grypa.

Sytuacja taka:

Splitter Divisio

Dekodery: Ariva 102, Moduł Alpha Crypt oraz biały Nbox na Enigmie. Oprócz tego mam Pace (zainfekowany, odłączony ale tymczasowo wraca do łask).

Czy da się (rzecz jasna oprócz Pace) przywrócić toto do życia by działało na splitterze ? Poczytałem trochę wstecz i doczytałem, że może ew. pomóc zmiana oprogramowania splittera, ale przecież na Divisio od dawna nie było nic nowego w tej kwestii chyba. Przynajmniej jak zerkam na ich stronę www. Więc ta opcja jest chyba nierealna.

 

Ewentualnie pozostaje więc bloker  (tak najczęściej jest to nazywane w necie, inna spotykana nazwa to aktywator)

W kwestii innych rozwiązań sprzętowych na wiodącym portalu aukcyjnym nie ma jednak za bardzo w czym wybierać, bowiem znalazłem raptem kilka ofert, wszystkie ca.100 PLN.

 

Czy możecie polecić konkretnie któryś z modeli blokerów ? Czy wystarczy jeden bloker do splittera, czy dekodery tez muszą mieć swoje i jaka jest szansa, że na Divisio znów będzie jasno ? A jeśli nie splitterze, to przynajmniej na module AlphaCrypt ? 

 

Też mam diviso także pisz tutaj lub na priv czy ci ruszyło z tym "unblockerem" bo ja w ukej ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, davidov26 napisał:

Tak to juz jest jak z dopingiem w sporcie i z hakerami i nie kazdy chce byc uczciwy .

 

Mam własną definicję uczciwości, w której normy moralne zależą od jednostki. 

Jeżeli uważam coś za słuszne, to jestem w stanie zapłacić za to.

 

Jestem w stanie opłacać swój abonament nc+. Nie chcę pakietu Extra, ponieważ te dodatkowe 10 zł dopełnienia to dla mnie trochę za dużo ze względu na reklamy. 

 

Nie dzielę sygnału z innymi, korzystam tylko i wyłącznie z własnego multiroomu w obrębie mojego mieszkania.

Próba zabrania mi tego ze strony nc+ uważałbym tylko za niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,  mnie także jak wielu z was  zadziało się to co nieuniknione , korzystałem do tej pory z clona+ z carta cameleon  , 2 arivki i moduł w tv alphacrypt  pracujacy w tv samsung , sprawę załatwił  "blocker" marki eliptor ,  wszystko na nowo działa bez zarzutu do konca roku miejmy nadzieje 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie też wczoraj dopadła grypa, "pejs" na oprogramowaniu 159 wyświetla komunikat - karta uszkodzona lub źle włożona, u kolegi na "pejsie" z oprogramowaniem 162 karta śmiga, teraz mam pytanie, czy ten bloker ruszy "pejsa" i splliter bez zmiany oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, puti100 napisał:

witam, mnie też wczoraj dopadła grypa, "pejs" na oprogramowaniu 159 wyświetla komunikat - karta uszkodzona lub źle włożona, u kolegi na "pejsie" z oprogramowaniem 162 karta śmiga, teraz mam pytanie, czy ten bloker ruszy "pejsa" i splliter bez zmiany oprogramowania?

Konwerter fedc (bloker), zadziała z pejsem v.159 i spliterem, tylko musisz zablokować aktualizacje w pejsie, bo ci zaciągnie v.162 i kaplica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie blockery? Blocker nie ma nic do tego że co kilka minut pojawia Ci się ten komunikat, natomiast ma jeśli chodzi o uprawnienia.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam divisio +2 karty air + jedna po kablu. U mnie też były zacinki. 2 minuty działania i zwiecha. Po resecie to samo 2 minuty i zwiecha i tak w kółko. Pomajstrowałem trochę i w Arivie  zmniejszyłem taktowanie karty. Nie wiem czy to było przyczyną ale od tego czasu działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przestały odbierać mi karty camelon w pejsie i musiałem zrobić ustawienia fabryczne i chyba pobrało aktualizacje. W pejsie czyta już kartę ale przestało w arivie 120 którą mam na górze i wieczorem przenosiłem kartę. Jak sprawdzić czy karta złapała tą zarazę bo jak wchodzę w menu i dane karty to nie widzę fedc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...