Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ofercie migracji z oferty na kartę na abonament w NC+ masz umową pierwszą obowiązkowo na 12 miesięcy tylko i pakiety: Start+ za 19,99 zł (brak rabatu!), Comfort+ za 29,99 zł (rabat 10 zł) i przy Extra+ chyba za 49,99 (rabat 10 zł?). dodatkowo biorąc pakiety Comfort+ lub Extra+ dostajesz w prezencie na 6 miesięcy pakiet HBO a potem możesz zostawić i płacić 25 zł miesięcznie lub zlecić wcześniej wyłączenie. Przepraszam administracje za off top tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis włączyłem pace pvr po wakacjach dosłownie 2 h temu i kanałów nie wyszukalem i zmieniłem ustawinia tak jak ktoś wczesniej pisał .Mam spliter divISO air karty kameleon nie wkladalem do deka a i tak pokazuje karta uszkodzona takze a nie możliwe chyab zeby przez te 2 h dzis się na czuwaniu sam zaaktualizowal czy mozliwe ?

Karta air od splitera nie działa pytanie czy ta po kablu ruszy ?

Ariva 100e działa .ktos cos doradzi ?Gdybym wiedział to nie przedluzalbym.Opticum po wygraniu jakiegoś innego softu na karcie air zaświecił.

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ma związek to o czym rozmawiacie z parowaniem kart?

Taki że jak Ci wyłączą nieparowaną karte a Ty masz abo na czas określony to musisz płacić za skrobaczkę a jak masz na nieokreślony to dajesz miesiąc wypowiedzenia i już nie płacisz.

Wracając do mojego pytania to i tak eidzę że koledzy mnie nie zrozumieli albo czytają tylko ostatni post więc dalej tego nie ciągnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć, czy ktoś coś wie, czy coś drgnęło w obszarze modułów CAM dla Cameleonów - ostatnio na rynku coraz więcej się pojawia modułów obsługujących kodowanie SECA - dziwna sprawa skoro ma zostać wygaszone, a oferta tylko się zwiększa o nowe pozycje, natomiast czy są jakieś moduły które by obsługiwały drugi rodzaj kodowania Cameleonów - właśnie NAGRA?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki że jak Ci wyłączą nieparowaną karte a Ty masz abo na czas określony to musisz płacić za skrobaczkę a jak masz na nieokreślony to dajesz miesiąc wypowiedzenia i już nie płacisz.

 

Powielasz wywody, które były już wielokrotnie powtarzane w tym wątku, nie mające żadnego potwierdzenia ze strony operatora że tak rzeczywiście bedzie. Dla mnie liczy się to co było ustalone przy przedłużeniu umowy z operatorem.

 

@darlen

Jeżeli coś się ruszy/ruszyło to zapewne nie będą to moduły.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie - właśnie dowiedziałem się od qmpla który pracuje w nc+ ile to jest płaczu i żądań zwrotu pieniędzy za splitter po blokadzie tunerów pace. Niektórzy to nawet się przyznali że dzielą sygnał na 6 dekoderów - głupota ludzka nie zna granic.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupił owy sprzęt w punkcie który handluje umowami operatorów Pay tv i był zapewniany, że będzie działać to jak najbardziej :)

Za czasów Cyfry większość budek to robiła, ludzie wydali na dekodery i splittery pieniądze i z dnia na dzień sprzęt stał się bezużyteczny.

 

Teraz wytłumacz im, że mają wziąć 5 pudeł, zapłacić za aktywacje każdego po 50 czy 100zł, dopłacić do abonamentu 50zł/mc i aneksować umowe :D

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to punkty które dystrybuowały oferty Cyfry sprzedawały aby zarobić więcej $$ :)

Myślisz, że ktoś tym ludziom sprzedając splitter powiedział, że może on zgasnąć z dnia na dzień i operator za nic nie odpowiada tylko umywa ręce? :)

Nie. Klient przychodził, mówił że chce oglądać w kuchni, salonie, sypialni, pokoju dzieciaków i dostawał splitter + model dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo aby nc+ sprzedawała splittery które będą działały z tunerami pace, a jeśli tak to pretensje są nieuzasadnione. Pretensje miałyby sens jeśliby karta przestała działać w dekoderze operatora. Jeżeli dystrybutor (sklep) to wymyślił to niech on teraz się tłumaczy.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo aby nc+ sprzedawała

 

PUNKT

SPRZEDAJĄCY

OFERTE

PLATFORMY

CYFRA

PLUS

 

Mały lub duży, na wysepce w markecie lub przy ulicy. Specjalizujący się tylko w ofercie Cyfry+ lub wszelakich antenach sat/naziemnych.

Teraz nic o tym nie wiadomo. Bo jest NC+, jest multiroom po LAN/WIFI. Wcześniej wyboru nie było. Dopiero w 2009 wprowadzili multiroom na ułomnych DWÓCH modułach którymi trzeba było machać co 6 czy tam 8h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...