Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś widział takiego OScam z FEDC pod Windows?

 

Znalazłem ostatnią wersję 11279 z 2016 roku :(

Jak chcesz mieć na Windowsie to postaw wirtualna maszynę z dostępem do twojego lanu, zainstaluj na maszynie linuxa, wrzuć oscam i tyle. No i czytnik musisz udostępnić maszynie.

Wiadomo że takie rozwiązanie będzie wymagało włączonego komputera wtedy, gdy chce się tv oglądać.

Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam karte Cameleon włożoną w splitter Diviso i do tego 3 dekodery ferguson z kartami bezprzewodowymi Divisio i od dziś mam problem <...> FEDC <...>?

 

 

Arivy zostaw, musisz mieć tylko urządzenie które będzie w stanie odpalić oscama z FEDC - <...>

Witam

Podobnie jak @jackowski dzielę Cameleona splitterem Diviso - na Arivę oraz telewizor z wbudowanym tunerem DVB-S i  modułem CAM Aston 2.26. Na razie wszystko działa, jednak gdybym "załapał" słynne FEDC, w jaki sposób rozwiązać technicznie, aby telewizor  nadal odbierał bez zewnętrznego dekodera?

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie od razu na wstępie dziekuje wam za okazane wsparcie wiedzą z waszej strony bo macie ogromną za co szacun, trudno dopadł moją kartę FEDC i już tego nie zmienię ale nie chce mi sie już więcej kombinować i wczoraj pojechałem do punktu, wziąłem Multiroom główny dekoder wifi Premiumbox+ i dwa dodatkowe wifibox na moim koncie była przygotowana ciekawa propozycja wynajmu za trzy dekodery wcale nie żadna kolosalna suma i sie skusiłem, cena za aktywacje też była w miarę także już mam podłączony zestaw w domu w sieci i wszystko hula te pare złoty do abonamentu przełknę i tak mi sie udało bo już wydają tunery 4 k które sa droższe za wynajem a mi taki nie potrzebny bo nawet telewizora w takiej  rozdzielczości nie mam i udało mi sie dostać jeszcze dekoder bez 4k . Powiem tak z tego co sie dowiedziałem blokują karty Cameleon po kolei i podobno nie ma reguły czy posiada ktoś dekoder nc+ w szafie a jedzie na splitterku czy ma samą tylko kartę Camaleon każdego czeka blokada, technicy przyspieszają ten proces bo wszyscy maja miec karty parowane ze sprzętem, kto nie brał do karty Cameleon dekodera nc+ też może liczyć sie z blokadą kiedy nie wiadomo, po prostu powiedzą na infolinii ze karta sie skrzaczyła i trzeba wymienić w punkcie, pewnie mają jakis schemat swój według którego blokują numery kart Camaleon, mnie dopadła blokada krótko po przedłużeniu umowy na następne 24 miesiące gdzie nie chciałem wymienić karty Cameleon na nową z dekoderem.

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, zmuszenie mnie do wymiany samej karty na dekoder, będzie jednoznaczne z zerwaniem umowy - podczas przedłużania - rejestracji rozmowy telefonicznej, podkreśliłem to kilka razy.

 

 nc+ powinna wysłać do każdego zainteresowanego stosowną informacje. Każdy z nas miałby jasne stanowisko, wiedziałby też na czym stoi.

Edytowane przez Besciakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, zmuszenie mnie do wymiany samej karty na dekoder, będzie jednoznaczne z zerwaniem umowy - podczas przedłużania - rejestracji rozmowy telefonicznej, podkreśliłem to kilka razy.

 

 nc+ powinna wysłać do każdego zainteresowanego stosowną informacje. Każdy z nas miałby jasne stanowisko, wiedziałby też na czym stoi.

Wiadomo że nie dadzą takiej informacji bo by za duże larum sie zrobiło , zrobią to po cichu zablokują karty a jak ktoś będzie dzwonił to powiedzą ewentualnie że karta sie skrzaczyła i nikt tego nie udowodni zważywszy jeszcze nie odpowiadają za działanie karty na dekoderach niezależnych , robią to pewnie jakimś swoim schematem i partiami aby też nie zrobić przy tym dużego szumu jakby zrobili to od razu, a tak na spokojnie po woli blokady kart pojedynczy użytkownicy to przełkną rozprawią sie z tym tematem na infolinii bądź w salonach chwile odczekają i kolejne blokady. Dla mnie tylko na plus ze na bieżąco sa pobierane listy kanałów i nie muszę juz sam sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackowski

Problem w tym, że ta karta jest sprawna. Używając ją w sprzęcie nc+ zadziała od razu, nawet uprawnień nie trzeba wysyłać więc oficjalnie nic nie blokują.

Kombinują jak mogą rozwiązują to dyplomatycznie by nie robić zawieruchy aby sie nie rozeszła po internatach  i niestety wychodzi im to , takie koło zamknięte będą mówić ze niezależnych dekoderów nie wspierają i w tym zakresie nie pomogą a jeśli coś sie nie podoba z działaniem danej karty zapraszają na wymianę na nową sparowaną już z dekoderem bo tylko takie teraz są już wydawane , oni już mają specjalistów na wyższych szczeblach którzy w tym zakresie maja za to płacone by do wyszło bez szumu szkoląc konsultantów co mają mówić użytkownikom aby stracić sie przy tym jak najmniej klientów stracić przygotowując do danego konta przy wymianie jakąś ciekawą promocje (alternatywę) która ma zmusić do przemyślenia aby wymienić kartę i zostać z nimi, ale to moje osobiste zdanie nie trzeba sie z tym zgadzac. Wszyscy wiedzieliśmy że w końcu ten proces sie rozpocznie i to robią sukcesywnie , wiadomo o co chodzi $$$ według mnie to nie jest takie złe tylko niech to będą rozwiązania z korzyścią cenową dla klienta aby on był zadowolony i chciał zostać w abonamencie, bo zarobić też mozna na ilości dając dobre korzyści cenowe a nie dać wysokie ceny i zarabiać na niewielu przy tym tworząc niezadowolenie pozostałych klientów.

Edytowane przez jackowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...