Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karty siedziały w module i spliterze. Nie wiem jak się tym zaraziły. Dostałem info z nc+ że w Pace powinny chodzić. Przełożyłem i nie chodzą.

W salonie sprawdzali na kilku dekoderach tylko biały wifi premium box działał. Ich Camele testowe również :)

 

Skoro sytuację mam nieciekawą to pytanie jest takie - czy mogę na jakiejś podstawie rozwiązać to przedłużenie umowy ?

Stara umowa była do czerwca 2018. w lutym przedłużyłem do czerwca 2020.

Przy przedłużeniu konsultant nie wspominał że będę miał problemy z odbiorem na własnym sprzęcie.

Przyznam że nie śledziłem mocno forum aby wiedzieć o FEDC.

 

Jeśli jednak nie rozwiąże umowy to czy ewentualnie mogę się domagać jakiejś wymiany tego Pace na moduł lub inny dekoder ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace pod rękę do salonu i niech testują :mrgreen:

 

Jak to Pace jest od NC+ to możesz domagać się wymiany. Dostaniesz pewnie dwa sparowane dekodery z kartami. Na 2 x moduł CI+ NC+ też nie masz co liczyć.

Małe szanse byś dostał na wymianę normalne Camele ale upierać się przy tym warto.

 

Jeśli twoje karty Cameleon mają słynne FEDC to ratują cię tylko dekodery na linux - E2.

 

Tym bardziej małe szanse na rozwiązanie umowy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpmp

Jeśli nie chodzą Ci karty Cameleon na dekoderze Pace PVR przypisanym do tej umowy, to idź do salonu z tym dekoderem i tymi kartami i niech sami sprawdzą na własne oczy i np. wsadzą swoje Camele czy zadziałają w Pace PVR, jeśli będą ich karty działać, to znaczy, że muszą Ci wymienić w punkcie karty Cameleon na karty Cameleon inne sprawne. Otrzymasz je na wymianę bez problemu, bo w dekoderze Pace PVR żaden inny typ karty nie jest możliwy w umowach abonamentowych.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jutro pójdę jeszcze raz do punktu obsługi klienta tylko nie wiem przy czym mam obstawać.

 

Jeśli wymienią te karty na stare Cameleony to rozumiem że i tak nie będą działać w moim dekoderze Pace bo oprogramowanie wspiera już tylko karty cayman. Soft musiał by być przywrócony do obsługi kart Cameleon ? 

 

Jeśli wymienią mi na karty Cayman to Pace który posiadam obsłuży jedną z tych kart. A drugą mogę wsadzić do dowolnego innego Pace np zakupionego prywatnego Pace czy tez musi to być wynajęty od nich drugi dekoder ?. Czy musi być jakieś połączenie między nimi czy też pracują one niezależnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpmp

Obstawaj przy kartach Cameleon żeby wymienili jak zobaczą na własne oczy, ze nie działają w Twoim dekoderze Pace PVR, jeśli wymienią to niech wsadzą te nowe karty Cameleon do tego Pace PVR i aktywują poprzez przesłanie uprawnień i jak nadal nie zadziałają po wymianie, to mają Ci dekoder Pace PVR wymienić na nowy Pace PVR sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuśćmy że taka wymiana się odbędzie. Jakie są szanse że wymienione karty znowu załapią ten syf a dekoder znów aktualizuje się do softu obsługującego tylko Caymany ? Czy to nie będzie jakieś błędne koło ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawa akcja z tymi camelami. Sam przedłużałem umowę jakiś miesiąc temu i też pierwotnie miałem zostać z pacem i dwoma cameleonami i nikt się nie zająknął nawet, że mogą dziać się cuda. "Na szczęście" padł mi jeden tuner, do którego uprawnienia szły po splitterze, więc ze względów finansowych zdecydowałem się na ultraboxa i multiroom. Gdyby nie to pewnie miałbym ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w salonie ponad godzinę. Są bezradni. Naprawdę chcieli mi pomóc, dzwonili gdzie się da. Salon może mi wydać tylko jeden wifi Premium box ma którym te karty chodzą ale mnie to nie ratuje. Muszę to załatwić przez reklamację. W jednej z rozmów telefonicznych Ktoś z Warszawy poinformował że to już kolejny przypadek że cameleon nie działa w pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...