Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru łatwo się poddać, już plan wczoraj powstał. Dziś się okaże czy się uda ale najprawdopodobniej będzie to co było i to bez kosztów :P

Zastanawiam się czy tą drugą kartę camel też mi mogą chcieć wymienić na caymana, przypuszczam, że nie bo mam stary MR.

Byle dotrwać do końca kontraktu i będzie trzeba się pożegnać.

Faktem jest to, że dezinformację sieją równo. Co innego mówią na infolinii a co innego w autoryzowanym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, misiek1985 napisał:

Czyli zaczyna się cyrk.Jednym mówią że cameleony będą działać do końca roku i koniec, drugim że będą działać ale 

Sami tu tworzycie atmosferę cyrku. Te info nie zaprzeczają sobie.

Ustalono zasadę (a operator ma prawo do działań w swoim interesie), że wyłaczony będzie jeden z systemów kodowania .  Może dotrzymają terminu, a może jak to w ITI  obsuwa nieunikniona. Sami ustaliliście, ze nie ma to konkretnego związku z Cameleonami bo one pozostaną (przełączone do pracy w Nagravision).

Zabawne są oświadczenia co to nie zrobicie jak coś tam...

W sprawie ślubu/rozwodu są chyba mniejsze emocje. A to tylko telewizja.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuzik1111 napisał:

Sami tu tworzycie atmosferę cyrku. Te info nie zaprzeczają sobie.

Ustalono zasadę (a operator ma prawo do działań w swoim interesie), że wyłaczony będzie jeden z systemów kodowania.

Gdzie jest taka informacja od strony operatora, że tak będzie, że camelony zostaną przełączone?

Niestety ale cyrk wprowadzają konsultanci i punkty obsługi, bo sami nie wiedzą co zrobić. Jednym mówią tak, a innym inaczej.

 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, operator realizuje swoją strategię redukcji kosztów przez rezygnację z jednego systemu kodowania. Niespójność informacji wynika wyłącznie z wewnętrznych błędów dystrybucji informacji pomiędzy NC+ a APS'ami. Do końca 2019 system obsługujący karty Camel zostanie wyłączony. Oczywiście jest postawiony margines czasowy zależny od bezwładności w procesie redukcji ilości czynnych kart na rynku. Zapewne najbardziej korzystne umowy uzyskają ci, którzy pozostaną jako ostatni w procesie.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa "camele" i niedługo kończy mi się umowa.

Dzwonią niemal codziennie namawiając do przedłużenia umowy i obiecują, że będę mógł kontynuować umowę na dotychczasowych zasadach, z tymi samymi kartami.

Wiem, co są warte ich "obietnice", ale pewnie znalazłby się jakiś paragraf na takich "konsultantów". Czy takie praktyki nie podpadają czasem pod oszustwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w dniu dzisiejszym zablokowali 2 Camele w odbiornikach Technisat 4k z modułami Aston. Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili ze moje camele już nie zadziałają ?. Udałem się do punktu i zabrałem 2 moduły Cam od NC+ z nowymi umowami a ze stara umowa czekam na wygaśnięcie za 6 miesięcy , oczywiście chcieli mi wcisnąć ich sprzęt ale odmówiłem .Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................................................................................................................

Z obawy o możliwość podpadnięcia pod słynny już art.212 KK pierwszy wiersz zawiera tylko kropki.

Bez żalu rozstaję się z NC+ i ich znakomitym "kontentem", życząc im jak najgorzej.

 

Czas wesprzeć rodzimy biznes ze słoneczkiem. A zresztą TV sat to nie wszystko......

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, xavierpll napisał:

Mi w dniu dzisiejszym zablokowali 2 Camele w odbiornikach Technisat 4k z modułami Aston. Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili ze moje camele już nie zadziałają ?. Udałem się do punktu i zabrałem 2 moduły Cam od NC+ z nowymi umowami a ze stara umowa czekam na wygaśnięcie za 6 miesięcy , oczywiście chcieli mi wcisnąć ich sprzęt ale odmówiłem .Pozdrawiam 

Czyli przez 6 miesięcy na starej umowie nic nie będziesz oglądał?Mogłeś te nową umowę zabrać kolejny raz na swoje dane czy trzeba podpisać na nową osobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xavierpll Zrób cesję. Poszukaj kogoś kto przejmie umowę o z miłą chęcią weźmie dekodery za free?

Ale jak w umowie miałeś zagwarantowany odbiór na samych kartach, to reklamacja.

ITI liczy na takich właśnie, co odrazu wezmą ich sprzęt lub nowe umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, aro napisał:

Czyli przez 6 miesięcy na starej umowie nic nie będziesz oglądał?Mogłeś te nową umowę zabrać kolejny raz na swoje dane czy trzeba podpisać na nową osobę?

Można spokojnie zabrać na swoje dane , stara umowa czeka na wygaśnięcie bo nie chce ich sprzętu , dekodera 4k nie było w ofercie dla

mnie , trudno za 6 miesięcy oddaje Camele, nie po to inwestowałem w technisaty żeby teraz brać ich sprzęt .

42 minuty temu, ircios napisał:

@xavierpll Zrób cesję. Poszukaj kogoś kto przejmie umowę o z miłą chęcią weźmie dekodery za free?

Ale jak w umowie miałeś zagwarantowany odbiór na samych kartach, to reklamacja.

ITI liczy na takich właśnie, co odrazu wezmą ich sprzęt lub nowe umowy.

Wiesz ale teraz to pozostaje mi tylko na starej umówie na pace oglądać  a ten dekoder to przeżytek oraz sagemcom ?, wiec wole moduły i nowa umowę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz masz łącznie 3 kontrakty?

1 to 2xCameleon + jakieś pocyfrowe dekodery

2 to 1 Cayman + moduł

3 to 1 Cayman + moduł

Dobrze rozumiem?

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, xavierpll napisał:

Mi w dniu dzisiejszym zablokowali 2 Camele w odbiornikach Technisat 4k z modułami Aston. Dzwoniłem na infolinie i potwierdzili ze moje camele już nie zadziałają ?. Udałem się do punktu i zabrałem 2 moduły Cam od NC+ z nowymi umowami a ze stara umowa czekam na wygaśnięcie za 6 miesięcy

To przez 6 miesięcy będziesz im płacił za nic? Nie szkoda Ci pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vsat napisał:

Czyli teraz masz łącznie 3 kontrakty?

1 to 2xCameleon + jakieś pocyfrowe dekodery

2 to 1 Cayman + moduł

3 to 1 Cayman + moduł

Dobrze rozumiem?

Dokładnie 

1 godzinę temu, tail# napisał:

To przez 6 miesięcy będziesz im płacił za nic? Nie szkoda Ci pieniędzy?

A co mi pozostało wyciągnąć Pejsa i na nim oglądać a technisata schować do szafy. Miałem od nich dekodery i jakość obrazu każdego odstaje od technisata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie namieszałeś tak, że tylko na tym straciłeś, bo oddałeś im pieniądze za nic. Na pewno dało się to inaczej rozwiązać tylko trzeba umieć z nimi rozmawiać, a nie bezmyślnie działać. Twoja sprawa, nie mój cyrk, nie moje małpy. Masz za dużo pieniędzy to im płać, nie moja sprawa. :)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz?, było trzeba walczyć o swoje pieniądze. W każdej sytuacji warto negocjować, nic to nie kosztuje, a w tym przypadku na pewno można było coś ugrać i nie stracić pieniędzy. Takie czasy - jak się na wszystko zgodzisz, to każdy Ci byle co wciśnie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem pytałem czy mogę sam moduł z karta Pan na infolinii stwierdził ze albo wymiana na ich sprzęt albo gwarantują mi odbiór na pejsach wiec nie mam podstawy do reklamacji 

Pan w punkcie stwierdził ze dekoder 4k może wydać mi tylko jeżeli nie mam multitoom a miałem wiec pozostaje wifipremium zreszta ich dekodery mnie nie interesują miałem i wole swoje , jeżeli miałbym same karty to nie ma problemu z cam natomiast mam pejsa i sagemcom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, xavierpll napisał:

Dzwoniłem pytałem czy mogę sam moduł z karta Pan na infolinii stwierdził ze albo wymiana na ich sprzęt albo gwarantują mi odbiór na pejsach wiec nie mam podstawy do reklamacji 

Pan w punkcie stwierdził ze dekoder 4k może wydać mi tylko jeżeli nie mam multitoom a miałem wiec pozostaje wifipremium zreszta ich dekodery mnie nie interesują miałem i wole swoje , jeżeli miałbym same karty to nie ma problemu z cam natomiast mam pejsa i sagemcom 

Jakie będą opłaty za te dwa moduły i jaki pakiet masz do tych modułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się udało po około 1,5 miesiąca reklamowania sprawy.

Konsultanci odpowiadali wymijająco i jak mantra powtarzali, że w przypadku mojej umowy nie ma możliwości uzyskania caymana z nowym modułem.

Teraz już jest, według informacji z e-maila. Niestety nie mam na razie możliwości wybrać się do punktu, gdzie wymiana kamela powinna nastąpić od ręki i potwierdzić czy mi się to faktycznie udało.

także upór popłaca.

powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...