Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie, to w takim przypadku zorganizowałbym sobie dostęp przez sieć LAN/wifi lub w ostateczności przez internet aby zdalnie zarządzać i kontrolować uprawnienia itp..i na pewno bym do tego celu nie wybrał technisata ale to ja bym tak zrobił i wcale to nie musi być najlepsze rozwiązanie w tym przypadku. Ty wiesz lepiej jak wygląda sytuacja i jakie rozwiązanie brać pod uwagę.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie dziś na NBOXIE  E2 na spliter karcie obraz się zawiesza i nie idzie oglądać nic ,na PACE dział wszystko OK wersja 159 i stary GOLDEN też działa .Nawet jak włożę kartę bezpośrednio do NBOXA też nie świeci na sucho czy z bloker kart nie ma odzewu  w ogóle się nie zaświeci tylko dział po karcie na spliter ale minie pół godziny i zawiecha miał może ktoś podobny problem czy trzeba coś przestawić w E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz.S. napisał:

miał może ktoś podobny problem czy trzeba coś przestawić w E2

Jeśli chodzi o przestawianie, to zrób to z soboty na niedzielę, przy okazji przestawisz też zegar na ścianie. :)

A tak na poważnie, to na podstawie tego co napisałeś nie można jednoznacznie niczego stwierdzić. Wygląda na to, że jest tak jak pisze @ircios lub coś grzebałeś w konfiguracji i się posypało.

Pomijam już twój chaotyczny styl pisania jednym zdaniem i bez jakiegokolwiek przecinka, gdzie trzeba kilka razy to samo przeczytać żeby cokolwiek z tego zrozumieć.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, tylko szkoda że takich informacji nie zamieściłeś w pierwszym poście. Twój twój poprzedni post ewidentnie wskazywał na awarię sprzętu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 06:04, tail# napisał:

@montermonter

@kri

I co to zmienia? Do tej pory żaden z was którzy mają taki problem nie przełożył karty do innego sprzętu na którym można to sprawdzić i nie sprawdził dokładnie. Samo pisanie do niczego nie prowadzi poza tym że tworzą się dziwne teorie.

@kri wpadłeś na dobry pomysł. Tylko powiedz jak mam to zrobić ponieważ mam znajomego z pace i ma to samo. A byłem już w punkcie nc i z tym problemem powiedzieli mi że nie ma co sprawdzać i wydadzą mi inny sprzęt na pytanie jaki oczywiście wifibox. A powtarzam sprzęt do tej pory działał bezproblemowo.

Nagrywanie jeżeli bez oglądania innego kanału bezproblemowo,

nagrywanie i jednocześnie oglądanie materiału nagrywanego bezproblemowo,

nagrywanie i jednoczesne oglądanie materiału wcześniej nagranego - bezproblemowo

Tylko i wyłącznie jeżeli nagrywamy i w tym samym czasie oglądamy inny kanał ! Najprawdopodobniej jest to sprawa licznika a nie sprzętu

Edytowane przez jawor1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy przypadek, bo nagle okazuje się, że nikt z piszących o takich problemach nie posiada żadnego innego sprzętu żeby to sprawdzić, a zaraz po tym jak kartę przełączyli na FEDC, to były tłumy. ? Czy ktoś z "potwierdzających zacinanie" w końcu sprawdził na innym sprzęcie jak zachowuje się karta w takim przypadku?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@myk6414 potrafisz czytać ze zrozumieniem? Bo po tym co napisałeś to mam wątpliwości.

Gdzie jest napisane, że trzeba mieć stertę dekoderów i dlaczego takie głupoty wypisujesz? ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 17:23, tail# napisał:

Bardzo ciekawy przypadek, bo nagle okazuje się, że nikt z piszących o takich problemach nie posiada żadnego innego sprzętu żeby to sprawdzić, a zaraz po tym jak kartę przełączyli na FEDC, to były tłumy. ? Czy ktoś z "potwierdzających zacinanie" w końcu sprawdził na innym sprzęcie jak zachowuje się karta w takim przypadku?

Mam Pace, który zacina się od 2 tygodni. Nie mam innego dekodera żeby sprawdzić kartę. Jeśli jest ktoś z okolic Żor, Rybnika chętnie podjadę z moją kartą.

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, czarek007 napisał:

Panowie,mam dekoder Pace z oprogramowaniem 159 i od dzisiaj czarny ekran z komunikatem  ''włóż kartę'',natomiast w dekoderze z wolnego rynku kanały niekodowane działają a kodowane czarny ekran,czy to może być słynny FEDC?

Musisz zaktualizować Pejsa, a jak nie to wymiana. Tak  masz zarazę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czarek007 napisał:

Jeżeli kupię bloker od eliptora to wszystko wróci do normy?

Na czas działania nie ma i nie będzie żadnej gwarancji, bo nikt Ci jej nie da dlatego, że nie wiadomo kiedy i jaka będzie następna zmiana od strony operatora. Gwarancja działania jest tylko w przypadku jeżeli korzystasz ze sprzętu operatora. Patrząc na to, że ostatnio trochę się dzieje w temacie zmian - FEDC, update ROM-u, dziwne przypadki nawet na sprzęcie operatora (pace) - warto się zastanowić czy ma sens inwestować we własny sprzęt i to jeszcze taki, który później możesz wyrzucić do śmietnika jak definitywnie skończy się możliwość oglądania na własnym sprzęcie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...