Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce


kepak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No,chyba dzisiaj i u mnie zablokowali możliwość korzystania ze splitera.Na ekranie tv pojawił się komunikat błąd odczytu karty, karta zablokowana,skontaktuj się z BOK.Dzieje się to na Packach,a na nboxie z Enigmą wszystko działa.Co byście radzili co dalej robić?

 

U mnie niestety to samo. Stary PACE PVR pobrał w nocy nowy soft ver 1.62 i splitter przestał działać. (błąd odczytu karty) Drugi tuner z Enigmą 2 widzi kartę w spliterze. Jak wsadziłem kartę bezpośrednio do PACE'a to oczywiście obraz jest. Chyba niestety będzie trzeba sobie Multiroom dokupić :(

 

Pozdrawiam

Tomek

Edytowane przez rednex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baterie? :wink: Czyli co??Pomaga wył dekodera z prądu na chwile i zaczyna działać? Bo mój Peace tez zdechł a na innych działa...

 

U mnie nie pomaga. To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po ujrzeniu komunikatu o błędzie odczytu karty :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, u mnie też nie pomaga,czy ktoś znajdzie rozwiązanie?Może trzeba jakiś nowszy spliter bo ja mam swój z 5 lat.

 

Ja mam spliter Home Big Pro kupiony w 2009r i do wczoraj działał idealnie. To jest próba całkowitego wykopania spliterów przez NC+ Być może jest to do obejśca (nie wiem) jeśli tak to będzie wymagało ponownego zaprogramowania spliterów i kart klienckich nowymi wsadami, które jeszcze nie powstały.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na baterie? :wink: Czyli co??Pomaga wył dekodera z prądu na chwile i zaczyna działać? Bo mój Peace tez zdechł a na innych działa...

Prąd oczywiście, natomiast nie przekładałem karty NC+ do dekodera ze splitera tylko wyłączyłem jedno i drugie z kontaktu. Po włączeniu działa normalnie.

Edytowane przez weni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,chyba dzisiaj i u mnie zablokowali możliwość korzystania ze splitera.Na ekranie tv pojawił się komunikat błąd odczytu karty, karta zablokowana,skontaktuj się z BOK.Dzieje się to na Packach,a na nboxie z Enigmą wszystko działa.Co byście radzili co dalej robić?

Wywalić splitter, wymienić sprzęt i puścić wszystko tak jak ma być po sieci LAN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które jeszcze nie pobrały nowego softu dla PACE PVR:

 

Przy włączonym dekoderze wciskamy na pilocie kolejno:

- [Menu]

- Ustawienia

- [7] - (Parametry techniczne)

- [1] - (Ustawienie anteny)

- [OK] -(Dalej)

- [9] - ukazuje się naszym oczom ukryte menu (Ustawienia specjalne)

 

Ustawcie: Autoaktualizacje: Nieaktywne

 

Podczas uruchamianiu dekodera dalej będzie się pytał o aktualizacje i dajecie A (przerwij), ale nie powinien pobrać nowej aktualizacji automatycznie np. w nocy.

Edytowane przez PuchaczRolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To se puść Astona po LAN, mądralo.

No tak, gratuluję pomysłowości, mieć cameleona i trzymać go w module. Ogranij się i czytaj to co on napisał. Wystarczy że napisał że ma nboxa, reszty się domyśl. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób, które jeszcze nie pobrały nowego softu dla PACE PVR:

 

Przy włączonym dekoderze wciskamy na pilocie kolejno:

- [Menu]

- Ustawienia

- [7] - (Parametry techniczne)

- [1] - (Ustawienie anteny)

- [OK] -(Dalej)

- [9] - ukazuje się naszym oczom ukryte menu (Ustawienia specjalne)

 

Ustawcie: Autoaktualizacje: Nieaktywne

 

Podczas uruchamianiu dekodera dalej będzie się pytał o aktualizacje i dajecie A (przerwij), ale nie powinien pobrać nowej aktualizacji automatycznie np. w nocy.

 

Rozwiązanie tymczasowe bo niedługo camele zostaną przełączone na Nagre i pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że można. Do tej karty nie jest potrzebny moduł. Po wysłaniu przez operatora odpowiednich instrukcji do karty będzie ciemność.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, umowy nadal można przedłużać na samych camelach, oprócz tego przy przedłużeniu umowy zapewniają że żadnych zmian nie będzie.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz dlaczego już tyle czasu minęło odkąd była pierwsza zmiana u tych co mają camele, a niektórzy do dzisiaj takich zmian nie dostali na swoje karty. Przecież jakby chcieli to by to zrobili max. w kilka dni. To nie jest naiwność tylko liczenie się z tym co było mówione podczas przedłużania umowy. Rozmowy są nagrywane i każdy wie co mówi i co może powiedzieć. Ilu jest takich którzy przy przedłużeniu umowy zapytali co do możliwości odbioru na własnym sprzęcie i jednocześnie otrzymali zmiany na karcie? Jakoś nikt tu z was o tym nie pisał że taka sytuacja miała miejsce.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...