Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy komuś z Was działa opcja "Seriale w HBO" na dekoderze PACE 500?

 

U mnie od jakiegoś czasu wygląda tak, jakby opcja była aktywna (pokazuje się info, ze film nie został jeszcze pobrany). Wcześniej serwis był niedostępny dla abonentów nc+. Na razie jednak filmy się nie ściągają - w przeciwieństwie do np. VOD Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się jeszcze nie pojawiła. Chyba, że nie wiem gdzie to jest.

 

U mnie pomógł reset dekodera.

 

naciśnij klawisz "SETUP" na pilcie,

- wybierz menu "INSTALACJA",

- wybierz menu "USTAWIENIA DOMYŚLNE",

- USTAWIENIA DOMYŚLNE zmień na TAK strzałką w prawo i zatwierdź klawiszem OK.

 

Powinno pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ze jak bym miał płacić 10 złotych misięcznie to bym się poważnie zastanowił czy z tego korzystać. Jak zamawiałem HBO to ta usługa w tym czasie była w promocji, więc nic nie płacę. A co do zawartości, na HBO OD jest to co leciało, na HBO GO sporo produkcji jest przed emisją w HBO telewizyjnym, np. ostatnio odcinek Gry o Tron był wcześniej a teraz będzie przed emisją Czysta Krew. Na HBO GO jest dużo wiecej materiału niż na HBO OD, ale czy to już leciało czy jeszcze nie to cięzko mi powiedzieć. Duzą zaletą tego serwisu jest to, ze bezbłednie działa na tabletach , smartfonach jak i na PC, więc będąc po za domem mozna zawsze coś sobie obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje kolekcje NETVOD+:

20140709_010004.jpg

Aplikacja HBO GO na turbaczu:

20140711_225434.jpg

Ladowanie HBO GO trwa bez konca, a HBO OD dziala od razu. Niewiem, aktualizacja HBO GO na turbaczu abonamenta idzie z automatu, czy musialam by zadzwonicz na telefon z postimage? Czy oba kolekcje w NETWOD+ razem kostuje 10 zl/m, a nie 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz HBO w koncie netVOD+ (a masz), to masz HBO GO w ofercie. HBO OD udostępniane jest w ramach opcji "HBO GO" - całość kosztuje 10 zł/miesiąc.

A co do HBO GO w netVOD+, to jest jakiś bug od paru dni, także w mediaBOX+, gdzie da się uruchomić aplikację, ale filmy wywalają się nawet po kilku sekundach od uruchomienia (aplikacja wraca do opisu filmu, jak gdyby użytkownik nacisnął "back"). Wysłałem zgłoszenie do działu technicznego - zapadła cisza.

Tak więc chyba na razie niewiele tracisz ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może mi ktoś odpowiedzieć, dlaczego skoro mam dostęp (a bynajmniej miałem przed tymi problemami) do HBO GO na dekoderze, robiłem rejestrację na komputerze, mam login i hasło do usługi, to dlaczego po zainstalowaniu aplikacji androidowej na tablecie, zamiast logowania, ponownie wyskakuje pełna rejestracja, podanie operatora, imienia, nazwiska itp. Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...