Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Oglądasz HBO Go bezpośrednio z tv czy np. z dekodera? Może jakość zależy od tv? Ja mam tv Samsung F6270 i jakość odbiega mocno nawet od "polskiego HD". Inne serwisy VOD oferują perfekcyjną jakość.

Dzisiaj zainstalowałem aplikację na Samsung UE32H5500 i obraz żyleta więc coś u ciebie jest nie tak jak masz słabą jakość obrazu....Może ten telewizor :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz samsunga serii H, ja mam F, czyli poprzednią. Sprawdzałem, czy jest aktualizacja aplikacji i niestety nic nie ma. Całkiem możliwe, że w ten sposób "zachęcają" do zakupu nowszego telewizora. Włączyłem kilka różnych materiałów i na wszystkich co najwyżej mocne SD.

 

A ja Wam zazdroszczę, że w ogóle macie HBO GO w Smart Tv. Ja mam Samsunga serii D i mimo, że kiedyś HBO obiecywało, że HBO GO będzie dostępne też w serii D, to nic z tego nie wyszło…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@sabkow ja i tak korzystam z HBO GO na laptopie zresztą wystarczy kablem hdmi podłączyć do tv i gotowe :D

Jeśli chodzi o tv serii "D" to u mnie w sypialni jest Samsung UE32D550 więc .... wiem co czujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth
Czy ktoś zauważył jakieś problemy z działaniem HBO GO w przeciągu ostatnich dwóch dni?

Działa bezproblemowo zarówno na laptopie jak i na telefonie 8)

 

image.jpg

 

Fajną sprawą jest przesyłanie oglądanego filmu z komórki na "smart tv" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Działa choć czasami zdarzają się problemy przy logowaniu za pomocą telefonu ale nie ma tragedii....

Warto uzyskać za darmo przy przedłużeniu umowy,polecam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jest promocja :

 

image.jpg

 

 

cover.jpg

 

Może ktoś się skusi bo warto ,szczególnie polecam oglądanie na smartfonie albo smart tv 8)

 

Tak to wygląda jeśli chodzi o urządzenia na jakich można rejestrować i ich ilość :

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Nie mam teraz dostępu do ICA, więc pytanie czy trzeba przy okazji tej promocji aktywować podstawowe konto nc+go czy jak to się tam nazywa?

 

"HBO GO" jest usługą niezależną aczkolwiek nie zarejestrujesz urządzenia typu : dekoder nie mając konta internetowego podpiętego do swojej oferty

Na laptopie/komputerze ,smartfonie,tablecie będzie działało ,tak przynajmniej powinno być 8)

 

Jak widać "hbo go" w dekoderze jest w usłudze nc+go tv więc jeśli nie się jej aktywnej to tzw:lipa....

 

DSC_0010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Z regulaminu wynika, że opłaca się zamówić początkiem miesiąca, bo będzie wówczas miesiąc zamówienia plus kolejny za free.

 

Ludziska wystarczy przeczytać posty wyżej nie trzeba szukać wstecz....

 

Tyle w tym temacie 8)

 

cover.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska wystarczy przeczytać posty wyżej nie trzeba szukać wstecz....

 

Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka w oku pęknie. To, że na grafice masz tak podane o niczym nie świadczy ! Ważniejszy jest regulamin. Skoro promocja obowiązuje od 16 marca 2015 do odwołania, to równie dobrze można ją włączyć będzie w kwietniu (a promocja będzie bo potwierdzają to w BOK) i zgodnie z punktem 5, podpunkt 1 korzystać z HBO GO w ramach promocji do końca maja za free (tabela 1). Jak już doradzać to z korzyścią dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...