Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry! Może będzie umiał ktoś pomóc?

Na Ipad4 aplikacja funkcjonuje poprawnie i bez przeszkód można oglądać HBO GO. Po podłączeniu Ipad ->TV ( po HDMI), na TV tylko dźwięk i czarny ekran bez wyświetlanego obrazu z odtwarzanego właśnie filmu (te sam widok jest na Ipadzie). Po kliknięci w ekran Ipada 4 wysuwa się pasek sterowania odtwarzania, który widoczny jest zarówno na TV jaki na Ipadzie. Skrót filmu w pełni jest widoczny na Ipadzie jak i TV. Natomiast już cały film nie.

Komunikacja Ipad 4 -> TV po HDMI jest poprawna, zawartość z ekranu z Ipada 4 jest wyświetlany na ekranie telewizora. TVN Player też wyświetla się poprawnie.

Może to problem aplikacji HBO GO? - z informacji z pomocy do aplikacji wynika że takie połączenie tj. Ipad4 -> TV jest możliwe.

W prawym dolnym roku okna odtwarzania aplikacji HBO GO są 2 ukośne strzałki ( sterowanie pełnym ekranem ) lecz są one nieaktywne ( może kwestia ustawienia? ). Wyświetlanie obrazu po HDMI może odbywać się tylko na 1 ekranie - w tym wypadku na TV ( przynajmniej takie przełączanie jest na laptopie i działa to poprawnie ).

Stąd pytanie o nieaktywnych strzałkach, które powinny spełniać funkcję przełączania ekranów na Ipadzie.

Może to też kwestia obsługi rozdzielczości HD lub kodowania?.

Niestety pomoc z strony HBO GO jest faktycznie niemożliwa.Brak kontaktu ( na mail nie odpowiadają ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Dzięki za info ....Myślę że przy 20mb łączu będzie "HD" 8)

"Brazzers" w jakości 1080P śmigają mi bez problemu więc tutaj też nie widzę przeszkód by tak było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie zapy tych swoich HD. Ja mam łącze 100 Mbit, laptop po wifi wyciąga mi 30-40 a filmy w HBO Go są w SD. Inne usługi VOD działają mi w HD. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło. Ja w listopadzie odpaliłem HBO Go, obejrzałem film w SD, poszperałem w necie, zobaczyłem, że ludzie piszą o filmach w SD (nawet na stronie HBO chyba coś takiego znalazłem) i to był mój cały kontakt z tą usługą, stwierdziłem, że to się nadaje na tablet czy telefon, bo oglądanie na telewizorze filmów w SD podczas gdy nawet na łączu 10 Mb ściągniesz sobie film w HD w pół godziny to nieporozumienie.

 

Aktualizacja: http://www.hbogo.pl/pages/faq.aspx

Funkcjonalności => Czy programy dostępne w HBO Go są dostępne w jakości HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Na moje biedne oko wszystko mam w HD. :D

Od 1 marca będę miał możliwość sprawdzenia ile jest w tym prawdy :wink:8)

Zapomniałem dodać że nie zwiększy mi się abonament :lol2::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth jakość przypomina polskie HD 8) Na jakoś obrazu nie ma co narzekać . Jest po prosu ok. Jak ty to chłopie wynegocjowałeś bez podwyżki abonamentu :shock::brawo::?:

Pewnie nie ma tego od nc+, tylko ktoś znajomy dał mu hasło. Oglądasz HBO Go bezpośrednio z tv czy np. z dekodera? Może jakość zależy od tv? Ja mam tv Samsung F6270 i jakość odbiega mocno nawet od "polskiego HD". Inne serwisy VOD oferują perfekcyjną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jak ty to chłopie wynegocjowałeś bez podwyżki abonamentu :shock::brawo::?:

 

Mam dobrą teściową 8)

"HBO GO" mam bo przedłużała umowę w pewnej sieci kablowej a że lubi swojego zięcia sprezentowała mi dostęp 8)

W sumie sam zakładałem konto :D

 

Oglądasz HBO Go bezpośrednio z tv czy np. z dekodera? Może jakość zależy od tv?.

Screen pochodzi z laptopa(łącze 20MB neostrada)

Jutro sprawdzę jak to działa na Samsung UE32H5500 łącze 100mb :D

 

ps.Pincet przejrzałeś mnie "szacun" 8) Co nie zmienia faktu że mam prawie wszystko w "nc+" za 99 pln + HBO Go za darmo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...