Jump to content
Marek76

Usługa HBO GO na Platformie CANAL+

Recommended Posts

Nie chodzi o 2,50. Chodzi o to, że sporo osób( w tym ja) nie widzi sensu posiadania HBO z HBO GO przez cały rok. Za mało treści tam jest. Dodatkowo zdarza się często taka promocja jak obecnie, że HBO jest do końca marca za free. Mi wystarczą te gratisowe miesiące HBO jakie daje nc+ oraz jak sobie wykupią na 2 albo 4 miesiące w roku. I w ten sposób oglądam wszystko co tam jest, a nawet czasami nie mam nic nowego do oglądania(jak dla mnie oczywiście). W ten sposób oszczędność to nie 2,50 zł, a spora sumka w ciągu rok.

Jednak jeżeli ktoś chce abonować HBO co miesiąc to faktycznie te 2,50 to nie jest zbyt dużo, a nie trzeba włączać/wyłączać.

Edited by ShinobiQWE
  • Upvote 1

zaraz mnie trafi. Zalozylem sobie konto na hbo go wczoraj w domu. No i ok, jedno urzadzenie. Dzis zalogowalem sie w pracy - doszlo drugie urzadzenie, dalej ok. Ale wylogowalem sie i za godzine znowu zalogowalem i wykryło to jako nowe urządzenie. Czy ktos mi powie o co chodzi ?

pytanie poboczne - rozumiem ze nie mozna zmieniac nazw dodanych urządzeń ?

Edited by tommiyacht

A po co się wylogowujesz? Dla mnie wylogowanie to jak usunięcie użądzenia. Dla nich chyba też. 😉

Edited by ircios

Wyłączenie komputera to nie jest to samo co wylogowanie. 

Jeśli przeglądarkę masz ustawioną tak, żeby pamiętała zalogowania to po ponownym uruchomieniu nadal będziesz zalogowany.

W dniu 15.04.2019 o 13:33, tommiyacht napisał:

zartujesz chyba ?

rozumiem smartfon, ale co, mam lapka nigdy nie wylaczyc zeby sie nie wylogowac ?

Jak korzystasz z lapka to każda przeglądarka to inne urządzenie.