Jump to content
Marek76

Usługa HBO GO na Platformie CANAL+

Recommended Posts

A mógłbyś zgłosić to wywalanie oficjalnie do nich? Walczę z nimi i twierdzą, że tylko ja zgłaszałem i nikt inny. Problem oczywiście z ITI-2851S. Główny Turbo bez problemu. Ogólnie prośba do wszystkich którzy mają problem z przewywaniem filmów o zgłoszenie tego do nc+. Sam mam małą siłę przebicia.

Czyli Tobie też przerywa? Myślałem, że tylko mi wywala i może mój dekoder jest jakiś wadliwy. Ogólnie mam 3 dekodery. Główny Mediabox- wszystkie kolekcja działają bez problemów. Dodatkowy Sagemcom DSI83- wszystkie kolekcje internetowe działają oraz ADB 2851s i tam podczas oglądania filmów z kolekcji internetowej wyrzuca do menu startowego nc+go. Po zapytaniu na ICA twierdzą, że na dekoderach dodatkowych w ogóle nie powinny działać kolekcje internetowe bo nie są gwarantowane w multiroomie.

Dokładnie mam tak samo. Problem jest głębszy. Obecnie prosili o wykonanie testu i przesłałem im odpowiedź jak wyszedł, ale ewidentnie problemem jest mydelniczka. Dlatego prośba o zgłoszenie tego, bo trochę traktują mnie jak kosmitę.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Skoro problem występuje i u Ciebie to pewnie coś z oprogramowaniem. Zgłoszę to do nich, ale raczej nie mamy co liczyć że zabiorą się za to w ekspresowym tempie.

Mam pytanko do stałych użytkowników, czy HBO nadal jest dostępny w opcji włącz - wyłącz, ponieważ chcą mi wcisnąć tylko na okres minimum 6 miesięcy? Czy nie ma już opcji z możliwością włączenia na miesiąc z pierwszym miesiącem gratis?

Odmawiasz brać w promo i po sprawie. Nie rozumiem, że chcą wcisnąć. Oczywiście jest w opcji włącz wyłącz.

Tak

A coś więcej?;)

Chciałem sprawdzić czy coś się zmieniło w kwestii działania ale nawet w sklepie znaleźć nie nogę :(

Przepraszam ale odniosłem się do innego pytania.Na WP pewnie już nie będzie.

Mam pytanie: po udanej rejestracji w hbo go po logowaniu na laptopie pojawia sie komunikat: nie mozna rozpoznac zadnego indywidualnego kodu na twoim urzadzeniu. no i nic nie dziala. co mozna zrobic?

Edited by germanik

Moj dekoder to Ferguson...

Zadzialalo na Firefox

Edited by germanik

Na 100% możesz korzystać na urządzeniach mobilnych i w TV z apką HBO Go. Dekoder sam musisz sprawdzić, bo jak widać nikt sprzętu nie wywozi za granicę 😂😂😂😂

Mam następujący problem z HBO GO. 

Kiedy przerywam oglądanie filmu na TV i ponownie do niego wracam, film zaczyna się od początku. Na kompie i telefonie jest OK. tzn. mogę oglądać od momentu, w którym zakończyłem na TV. Po wyjściu i ponownym wznowieniu oglądania na kompie i fonie jest OK, na TV niestety tylko od początku. Dzwoniłem do pomocy technicznej i gość powiedział, że na TV powinienem zacząć od momentu zakończenia oglądania. Przesłał mi ponownie sygnał i kazał czekać 24 godziny. Jak jest u Was forumowicze?

Edited by Barti
Wyrażenie skrótowe "TV" piszemy wielkimi literami. Wyrażenie "OK" również piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.

Od tego trzeba zacząć, że sygnał nic tu nie ma do tego. To problem wadliwej aplikacji w TV. Sprawdź, czy nie masz dostępnego nowego softu do TV.  Powinieneś z tym problemem zawrócić się do producenta telewizora.

Mam identycznie na iPadzie mini pierwszej generacji. Odpowiedz HBO - mam kupić nowego iPada, bo na iOS, który jest dostępny na mój sprzęt (3 wersje wstecz, nie jest już wspierany przez Apple), nie zainstaluję najnowszej wersji aplikacji.
Stawiam że masz podobnie - na twoje urządzenie nie ma nowszej wersji oprogramowania i dlatego nie zainstalujesz najnowszej wersji HBO Go.

Dlatego ma sprawdzić, czy ma dostępny nowy soft do telewizora.

Ależ ja w żadnym przypadku nie śmiem negować tego, co napisałeś. Po prostu podaję przykład ze swojego życia, który tylko potwierdza to, co napisałeś.

Hmm. Nie znam się na tym, ale co ma do tego aplikacja w TV? Sygnał jest z dekodera i żeby wejść na HBO GO muszę nacisnąć na pilocie VOD, następnie film, odszukać HBO GO i jest. Prędzej chodzi o oprogramowanie dekodera.

Rozumiem,że na niektórych TV jest aplikacja HBO GO? 

Nic o dekoderze nie pisałeś. Skontaktuj się z właścicielem dekodera.

Właśnie. Zero słowa o dekoderze. I jak tu pomóc? I dalej twierdzę, że sygnał nic do tego nie ma. Może daj sobie spokój z tym dekoderem, a zacznij oglądać na Smart TV. Oczywiście jak masz taki. 

Dodam Ci tylko tyle, że u mnie w dekoderze gdy przerwę oglądanie filmu na Canal + VOD to później zaczynam od nowa. Muszę przewijać do zakończonego momentu.