Jump to content
Marek76

Usługa HBO GO na Platformie CANAL+

Recommended Posts

Guest kingofsouth

jeśli przegapiłem 1 odcinek Twin Peaks to mogę go zobaczyć w NC+GO na dekoderze w usłudze HBO, czy muszę mieć wykupione HBO GO ?

Musisz mieć wykupione.

HBO w NC+GO to HBO. :D

HBO w NC+GO/NC+GO TV usługa "VOD" to HBO OD(na życzenie) aktywne jest jak masz HBO GO od NC+.

Edited by kingofsouth

Dziękuję za podpowiedź. Wykupiłem HBO GO, a potem zauważyłem zakładkę HBO i pomyślałem, ze działałaby mi bez aktywnej usługi HBO GO.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Guest mervel

W jakiej cenie dają Hbo go ? Można to wykupić osobno czy trzeba cały pakiet HBO brać ?

Tak. Potwierdzam. Ja tak mam. 3 miesiące gratis, a od czwartego miesiąca 5 zł do końca umowy, czyli do grudnia 2018.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Już CI @kingofsouth udzielił odpowiedzi w innym temacie. HBO z anteny jest nadawane z satelity więc odbiór jest w dobrej jakości póki nie ma problemów z pogodą. HBO GO jest uzależnione od łącza internetu - pojęcie "szybki" to pojęcie względne, dla Ciebie 10mbs może być superszybkie a dla innych 300mbs. Sprawdź jaką jakoś połączanie internetowego ma Twój TV z internetem, jeśli poniżej 50mbs to raczej w HD nie pooglądasz.

Mógłbyś proszę podlinkowac ten temat? Nie mogę go znaleźć. Mam chyba podobny problem - mam TV z Androidem. Jeżeli puszczam film z komórki i wysyłam na telewizor, obraz jest żyleta - HD. Jak odtwarzam z aplikacji w TV, obraz jest co najwyżej poprawny - takie dobre DVD. I nie wiem jak to ugryźć...

Też ostatnio rozkminiałem o co tu chodzi. I znalazłem częściową odpowiedź w FAQ na stronie HBO GO:

8. Czy jest możliwość oglądania HBO GO w jakości HD?

Maksymalna jakość obrazu jest uzależniona od urządzenia na którym korzystasz z HBO GO i prędkości połączenia internetowego. Rozdzielczość 1080p (full HD) dostępna jest w aplikacjach SmartTV i na wybranych dekoderach, a 720p na komputerach.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Czy może ktoś sprawdzić czy serial "Gwiazda Szeryfa" (polecam) na HBO GO działa w dekoderze, bo u mnie ciągle wywala "error" i wychodzi do początkowej planszy VOD?

Edited by Mr. Orbita
Jest wątek o HBO GO, proszę pisać w prawidłowych tematach, bo kończy się wielkim śmietnikiem.

Mi na komórce i kompie nie chciał otworzyć 1 odcinka a 2 już tak.Natomiast na deku to na HBO OD 1 odcinek otworzył ale na HBO GO już nie.

Edited by Marek

Dokładnie mam tak samo, dzięki za pomoc. To mają niezły [beep] od kilku dni i nikt z tym nic nie robi :crazy:

Bo w zakładce seriale go nie ma :crazy: Jest tylko w "Hitach tygodnia" lub trzeba wpisać w wyszukiwarkę.

Edited by waldek1979

No nie mam. :)

0ec2928b76c2a4a58726e06e7715f220.jpg

Edited by Barti
Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.

Guest kingofsouth

@myk6414, włącz aplikację na Androidzie lub laptopie. :P

Guest kingofsouth

Kolego @myk6414, HBO GO laptop i serial jest. :P

2qx7p0z.jpg

Najlepsze jest to że na smartfonie nie znajduje tego serialu. :/

Edited by kingofsouth

Odnośnie tego serialu to jak sprawdzałem przed chwilą na laptopie na HBO GO to poprawiło się o tyle, że działają jedynie pierwsze 4 odcinki później "Czarna wdowa". Ja wszystkie odcinki /10/ obejrzałem na deku w HBO OD.

Czy na dekoderze Wifibox jest apka HBO GO czy tylko w Wifipremium boxie?

Edited by Ozzy666

Czemu w aplikacji HBO GO zniknęła lista ulubionych filmów i seriali oraz historia oglądanych filmów? Nowych pozycji ulubionych też dodać nie mogę, ciągle jest napisane "brak kontentu".

Edited by Ozzy666

Guest kingofsouth

Czemu w aplikacji HBO GO zniknęła lista ulubionych filmów i seriali oraz historia oglądanych filmów? Nowych pozycji ulubionych też dodać nie mogę, ciągle jest napisane "brak kontentu".

Już działa. Naprawili.

HBO Go to usługa warta 5 zł wedle mnie nie trzeba się bawić w oglądanie o wyznaczonym czasie :)

Edited by ADUSIEK XPS 5

Mi się udało wynegocjować 8 zł, pierwotnie chcieli mi wcisnąć za 10zł :)

Odnośnie tego serialu to jak sprawdzałem przed chwilą na laptopie na HBO GO to poprawiło się o tyle, że działają jedynie pierwsze 4 odcinki później "Czarna wdowa". Ja wszystkie odcinki /10/ obejrzałem na deku w HBO OD.

U mnie na telefonie i w TV wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka