Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tracer10 :) dobra ok ale w drugim poście chyba przyznałem że źle Cię zrozumiałem i napisalem "mój błąď". A potem to pisałem o jakości samego C+ z przekazu sat i jakości nadawanych tam filmów. Więc nie pisz że brne w coś.

Być może źle się zrozumieliśmy i stąd zamieszanie. Dla mnie nie ma sprawy :D

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko o coś pytam ale ponieważ od niedawna mam HBOgo to czy wszyscy tak macie w aplikacji HBOgo na SmartTv ze KAŻDORAZOWO trzeba wpisać TV KOD PIN ??

 

To jakaś porażka

Pisałem nawet mejla w tej sprawie do HBO Polska to nie raczyli przez 3 dni odpisać to pewnie nie odpiszą ...

Eleven Sports odpisali po 15 minutach

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios a chcesz podczas swoich wojaży odbierać NC+go ?

Wczoraj po wielu próbach znalazłem sposób na darmowy odbiór na urządzeniu przenośnym

Napisac na priv?

W sumie mozesz napisać. Dzięki. Swoja drogą od 15 czerwca będzie można za granica bez problemu oglądać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder wi-fi premiumbox i wykupiony pakiet HBO i HBO Go. Problem wtym że na dekoderze nie działa mi HBO Go dzwoniłem już kilka razy na infolinię i ciągle nie działa. Co robić pomóżcie bo nie zamierzam płacić za coś z czego nie mogę korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej omijać takie dodatki w dekoderach szerokim łukiem i mieć apkę w tv, jeśli chodzi o HBO Go. Do czasu rozwiązania problemu możesz korzystać z usługi na kompie, tablecie czy telefonie, jeśli Ci to odpowiada. Kompa przez HDMI podłączysz do tv i efekt nawet lepszy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko o coś pytam ale ponieważ od niedawna mam HBOgo to czy wszyscy tak macie w aplikacji HBOgo na SmartTv ze KAŻDORAZOWO trzeba wpisać TV KOD PIN ??

 

To jakaś porażka

Pisałem nawet mejla w tej sprawie do HBO Polska to nie raczyli przez 3 dni odpisać to pewnie nie odpiszą ...

Eleven Sports odpisali po 15 minutach

Na moim Samsung UE55KU6670 jak w październiku wpisałem TV Pin to do dziś nie muszę więcej go wpisywać.Chyba,że przywracasz TV do ustawień fabrycznych to wtedy musisz wpisać na nowo. Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawdziłem ponownie .wlasciwie to muszę wpisywać -tylko i aż-za każdym razem po wyłączeniu i włączeniu telewizora co nie zmienia faktu ze dziwne i mało funkcjonalne.

Chwile po zalogowaniu pokazuje prośbę o wpisanie słowa kluczowego ale nie da się tego zatrzymać

Moje nie polskie IP nie powinno mieć tu znaczenia tym bardziej ze na TV nie ma problemu z obcym IP i sama aplikacja jak i inne działają ,tylko to hasło jakbym się logował do aplikacji bankowej conajmniej

Chyba juz tak będzie

Inna sprawa ze duzo szybciej buforuje się HBOgo na urządzeniach przenośnych ale to są juz oganiczenia techniczne telewizorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Takie małe info: ;) HBO GO nie jest już na Silverlight. :D

Dziś zaktualizowałem Firefoxa do wersji 52 i usługa działa. Mam nadzieję, że teraz będzie płynniej śmigać.

Edytowane przez kingofsouth
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie to zawsze zastanawialo, kto w dzisiejszych czasach przy zdrowych zmyslach dobrowolnie placi za HBO GO? Rozumiem, jesli jest w gratisie, ale to taki szajs, ze szkoda gadac. Filmy, jesli chodzi o srednia wieku, tracaja o 2005 rok, wszystko tak samo online dostepne darmowo na innych stroanch internetowych... Kto za to placi?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W moim TV Samsung z odbiorem HBO GO nie ma najmniejszych problemów....dlaczego jakość materiałów jest tak słaba jakościowo ?! Bezpośredni odbiór HBO ( z"anteny" )ma obraz dużo, dużo lepszy. Czy HBO GO nie można emitować w HD ?!

Dodam ,że internet mam szybki ( cokolwiek to znaczy- nie znam się ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już CI @kingofsouth udzielił odpowiedzi w innym temacie. HBO z anteny jest nadawane z satelity więc odbiór jest w dobrej jakości póki nie ma problemów z pogodą. HBO GO jest uzależnione od łącza internetu - pojęcie "szybki" to pojęcie względne, dla Ciebie 10mbs może być superszybkie a dla innych 300mbs. Sprawdź jaką jakoś połączanie internetowego ma Twój TV z internetem, jeśli poniżej 50mbs to raczej w HD nie pooglądasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze z sat jest obraz lepszy. Czasem na żywo nie dało sie oglądać. Obraz mleko. Po włączeniu HBO Go obraz super, ale większość to dno jakość. Prędkość 10. W HBO Go większość materiału to B. dobre SD.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że z (n)c+ jestem od dawna, to od kilku dni mam dekoder podłączony do internetu (wifipremiumbox). Podpowiedzcie mi proszę, czym różni się usługa HBO od HBO GO (w dekoderze) oprócz tego, że HBO GO można używać na PC czy smartfonie? Jeśli przegapiłem 1 odcinek Twin Peaks to mogę go zobaczyć w NC+GO na dekoderze w usłudze HBO, czy muszę mieć wykupione HBO GO ?

ps. mam w pakiecie TV HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...