Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

To super wiadomość. W przyszłych 3 tygodniach sprawdzę w Niemczech, Krajach Beneluxu, Francji i Hiszpanii.....

Trochę dziwna sprawa z tym hbo go.Działało mi z hotelowego wifi bez problemu ale już na lotnisku Birmingham z "free wifi" wyświetliło się że usługa działa na terenie PL

Ciekawe od czego to zależy ....może dlatego że uruchomiłem usługę mobilną na telefonie a wcześniej używałem na laptopie?

Tak na marginesie niema to jak w domu :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie takie parcie na HBO GO którego jakość jest żenująca? Podobna zresztą do HBO na satce, też kicha w porównaniu do C+ np. Już chyba lepiej ściagnąć sobie cokolwiek w DIVX wyjdzie jakościowo tak samo, a przynajmniej z dysku ci nie zatnie nic.

Za darmo bym tego nie chciał, a już stękać konsultantowi o ten badziew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę powiedzieć o C+ badziew który miałem i z którego zrezygnowałem. Jeden kanał z filmami (główny C+) a i tak non stop tam sport leciał. A tak z innej beczki - każdy ma swoje upodobanie, więc co Ci to przeszkadza. Przynajmniej jest tańsze niż badziewne C+ :) - patrzę pod kątem filmów - sport a w szczegolności piłka, kompletnie mnie nie interesuje. Jeśli mam płacić za jeden kanał jakieś pieniadze, to już wolę HBO bo gratis mam serwis GO. A w C+ to nawet seriale w opcji go są dodatkowo płatne:)

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz w bardzo dobrej jakości nic nie oglądać, rozumiesz Riddick? ;) Mam C+ od 5 lat, od roku HBO GO i wiem, że C+ więcej nie przedłużę. Najtańszy pakiet do którego można dokupić H. go, do tego ew. Netflix wydaje mi się optymalnym rozwiązaniem dla kogoś kto nie kradnie filmów i nie chce dopłacać do żenady zwanej ekstraklasą.

Edytowane przez t.wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 nie nie rozumię:) Różnie ludzie piszą -dla jednych jakość to może być zawartość. Ale fakt, potem napisałeś o divx, a tego już nie doczytałem dokładnie. Więc w tym wypadku - mój błąd! Problem w tym że jakościowo C+ też nie stoi na wysokim poziomie - można to łatwo sprawdzić na dysku w dekoderze. Tak więc tu też nie trafiłeś :)

@t.wojtek - rozumię :) i w 110% popieram. I tak jak napisałem, jakościowo też szału nie ma. Porównywałem do filmu "sciągniętego z sieci" -ostatni Bond - 12GB vs maks 9,5GB z C+. A trzeba zaznaczyć że z "sieci" rozdziałka to 1900×800 więc do FHD trochę brakuje:)

Ale tak jak napisałem - każdy ma swoje upodobania i widać że ty tego nie rozumiesz

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10  mój błąd! Problem w tym że jakościowo C+ też nie stoi na wysokim poziomie - można to łatwo sprawdzić na dysku w dekoderze. Tak więc tu też nie trafiłeś :)

Znowu nie doczytałeś.

Napisałem cytuję:

- Podobna zresztą do HBO na satce, też kicha w porównaniu do C+ np.

 

Miałem na myśli przekaz sat w tym porównaniu panie kolego szanowny, ani słowa nie rzekłem o serwisie C+ w sieci który jest tak samo jakościowo beznadziejny jak HBO GO.

A na satce to wybacz, ale C+ a HBO  to dwa inne światy jezeli biega o jakość na korzyść nie muszę mówić kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 no i widzisz - teraz ty mnie nie zrozumiałeś. Pisząc "sprawdzić na dysku w dekoderze" miałem na myśli nagranie czegoś z przekazu na żywo i sprawdzenie ile zajmuje to coś na dysku (nie chodzi mi o vod) - dokładnie opisałem to na przykładzie "Spectre". Inny film to np. "Łowca czarownic" - szału nie ma. Ale tak jak napisał t.wojtek - co mi z jakości jak nic ciekawego nie ma. Wolę HBO bo bardziej trafia w mój gust :) Ale co kto lubi :D

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riddick 1500

 

No i dalej masz problem bo piszę tylko i wyłacznie o usłudze w sieci zarówno HBO GO jak i NC+ GO której nazwy nie wymieniłem co prawda, ale chyba łatwo się domyślić że mowa jest o internecie, kapujemy? Nie?

Raz mi wyjeżdżasz z kontentem [ ani słowa z mojej strony o tym ] teraz z usługą C+ VOD obecną na dysku [ ani słowa a mojej strony o tym ]

 

Raz jeszcze abyś skumał.

HBO GO w sieci to [beep] nad [beep]y podobnie jak NC+ GO.

Mowa jest o JAKOŚCI  tylko i wyłacznie.

Paniał?

 

Tak jak pisze @ircios obie te usługi jakościowo nie stały nawet obok Netflixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10

raz jeszcze Ci piszę, bo widzę że sam nie czytasz ze zrozumieniem :) - nie chodzi mi o VOD (z c+vod to ty niestety wyjechałeś pierwszy - przeczytaj uważnie!), tylko o nagranie przekazu na żywo (C+) na dysk. I takową jakość porównuję.

Co do Netflixa nie zaprzeczam ale jest on w moim mniemaniu za drogi. Mogę dać maks 20-25zł za fhd. 42zł to już dla mnie przeginka za w sporej mierze odgrzewane kotlety (filmy), a większość seriali mnie nie ciekawi (taki typ ze mnie).

 

Mam nadzieję że teraz już rozumiesz :) i kumasz jak to mi piszesz :)

 

Edit:

tracer10 zastanów się o czym piszesz, bo z tego co widzę to pisałeś też o przekazie satelitarnym. Teraz twierdzisz że piszesz tylko o HBO GO i nc+go.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

HBO GO w sieci to [beep] nad [beep]y podobnie jak NC+ GO.

Mowa jest o JAKOŚCI tylko i wyłacznie.

 

Tak jak pisze @ircios obie te usługi jakościowo nie stały nawet obok Netflixa

HBO GO wygląda dobrze nawet na laptopie łącze 80 Mb/s :P:cool:

Co do NC+GO to masz rację wygląda słabiutko

Netflix ma najlepszą jakość i nie mówię tu tylko o tym że 4k które ogląda się że aż miło :P

Zwykłe filmy w rozdzielczości 1080p(netflix) na laptopie nie stwarzają żadnego problemu co w przypadku NC+GO rozdzielczość 720 jest kłopotliwa :(

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Riddick1500 weź przeczytaj uważnie dwa moje pierwsze posty + twoje odpowiedzi do nich to zrozumiesz, bo na razie to z każdym postem brniesz i robisz zamieszanie.

Już twoja pierwsza odpowiedź jest kompletnie nie na temat, a ty dalej swoje.

 

1 zdanie pierwszego postu o HBO GO i piszę, że JAKOŚĆ jest żenująca, w drugim zdaniu dodaję, że podobnie żenująca jak jakość HBO na satce w porównaniu do C+.

A twoja odpowiedź jest odnośnie czego?  piszesz o zawartości C+ o sporcie o filmach, tylko po co skoro ja nawet słowem nie porównywałem zawartości tego do tego.

Dajmy sobie spokój bo z kazdym postem wprowadzasz nowe wątki, w następnym doczepisz do tego jeszcze Eleven pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...