Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Gość kingofsouth

Orientuje się ktoś czy HBO GO działa zagranicą? :P

Lecę do UK na tydzień i tak się zastanawiam czy ma blokadę taką jak NC+GO czy też nie ma ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie starałem ale pewnie się da,może sprawdzę bo mam teraz HBO od miesiąca a wcześniej nie miałem

Pisałem z tydzień temu w innym wątku ze NC+go działa z nakładką Hola która zmienia IP

Ciekawostka jest taka ze działa nawet cała IPLA i TVP i to z aplikacji z telewizora wiec z moim niezmienionym na polskie IP a mieszkam w Wiedniu i działa na Tv LG na samsungach już nie
Player od TVN nigdybna telewizorze z apki mi nie działał ale dawno nie sprawdzałem

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja sie nie starałem ale pewnie się da,może sprawdzę bo mam teraz HBO od miesiąca a wcześniej nie miałem

 

Ja jutro sprawdzę :P Teraz sobie myślę że czy działa HBO GO czy nie działa  to już mało istotne bo jest jeszcze Netflix   :)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak normalnie nie działa.

Tez sprawdziłem w Austrii

Działa działa,tak normalnie z telewizora nawet

Wszystkie serwisy ,Ipla,,TVP ,player TVN tez już działa poprawnie i HBO ....przynajmniej na tv LG

Super to jest ze geolokalizacja nie ma znaczenia,przynajmniej na produkowanym w Polsce TV LG

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Normalnie? Czyli jak? Coventry.... było się tam w lipcu 2016 :grin:

Normalnie czyli odpaliłem HBO GO tak jak to robię w PL i śmiga bez żadnego zmieniania IP

 

 

2017_02_14_201628.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie hbo go zaczelo dzialac w uk bez vpn, jeszcze miesiac temu sie nie dalo teraz dziala na laptopie i na dekoderze mediabox o dziwo wsyztkie inne serwisy na dekoderze przy odpaaniu material wywalaj blad a hbo go dziala (hbo od nie odpala sie tak samo jak reszta)

 

Co Wam jeszcze smiga z ageranca? IPLA dziala ale z niektorymi materilami czasem cos wyskoczy ze tylko na terenie Polski, nc+go tv na kompie nie smiga bez vpn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ go śmiga w całej EU. Tyle, że z Polskiej karty sim.

 

Normalnie czyli odpaliłem HBO GO tak jak to robię w PL i śmiga bez żadnego zmieniania IP

To super wiadomość. W przyszłych 3 tygodniach sprawdzę w Niemczech, Krajach Beneluxu, Francji i Hiszpanii. Obrazek nie był mi potrzebny. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w NC+ można właczyć samo HBO GO. Mam teraz darmowo HBO i na koncie mam za 10zł opcję GO. Tak się zastanawiam czy istnieje szansa żeby to działało na zasadzie - włączam teraz za 10zł opcję GO a po okresie gratisu na kanały HBO zlecam ich wyłączenie i zostaje mi samo GO. Czy to jest możliwe, czy dalej niestety nie. A jeśli nie, to czy istnieje możliwość zakupienia samego Go gdziekolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...