Skocz do zawartości

Usługa HBO GO na platformie CANAL+


Marek76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam, prosze o podpowiedzi przy ponizszych kwestiach:

 

1) czy jest jakaś minimalna wartość parametru "siła/jakość" (ustawienia anteny) aby można było przesłać uprawnienia zdalnie aby aktywować usługe HBO GO na dekoderze ?

 

2) czy te uprawnienia mozna nadać ręcznie, "offline'owo" np w jakimś punkcie nc+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam z poziomu dekodera, bo to dekoder służy mi do satelity. Mam w tv i telefonie HBO Go. Jeśli nie masz wykupionego HBO Go to oczywiście, Ci nie pójdzie nigdzie. Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tymi uprawnieniami. Odpal w deku to zobaczysz co jest grane i jaki komunikat Ci się pokaże.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hmm gdybym nie mial wykupionej tej uslugi i problemow zwiazanych z jej aktywacja to bym raczej o nic nie pytal :)

"zamow hbo i hbo go! ogladaj filmy i seriale gdzie chcesz i kiedy chcesz na twoim dekoderze . zadzwon (nr tel) i zapytaj o szczegoly" na tv == dekoderze sugeruje ze usluga nie jest aktywna, a filmy z dzialu 'bez abonamentu dzialaja, a gdy standardowe sposoby nadania uprawnien zawodza, stad moje pytania o alternatywne tego spoosby oraz o ewentualne warunki techniczne jakie musza byc spelnione do jej aktywacji, mam nadzieje ze takie wyjasnienia sa wystarczajace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zamawiałeś?

ładnych pare dni temu..

 

Jeśli na np. kompie działa... to znaczy, że usługa jest aktywna. Czyli z poziomu deka też powinno działać. Nowe uprawnienia na kartę można nadać dzwoniąc do nc, lub przez ICA.

 

no wlasnie na infolinii nc+ nie moga sobie z tym poradzic a probowali juz pare razy.. w ICA na glownej stronie jest link "aktualizacja uprawnień" przy ikonach dekoderow tez zero rezultatów, gdyby takie trywialne sposoby działały, to bym tu nie zaśmiecał wątku,

stąd moje pytania o wszelkie możliwe przyczyny no ale jak sprawdzam to nigdzie nie znajduje, ze to problem po mojej stronie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to jest tak w ogóle z tym HBO?

Posiadam obecnie pakiet Extra+ + 8Canal+ i koszt paczki na miesiąc HBO to 20 czy 25 zł? To jest z tym razem HBO GO czy oddzielnie?

 

Słyszałem o jakiejś opcji miesiąc za darmo, drugi miesiąc opłaty. Jak to jest? Dzwonie do nc+ 02.04.2016 i mówię, że chce kupić HBO na miesiąc. I wtedy mam HBO w kwietniu i cały maj za 20-25 zł? W maju 30.05.2016 dzwonię by mi wyłączyli i to wszystko? Za 2 miesiące HBO płacę 20-25 zł?

Czy chodzi o jakiś okres rozliczeniowy?

Edytowane przez ambio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...