Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Norbi prawie 20 lat leci na utworze " Kobiety są gorące " i na tym utworze on jest bardziej znany niż wszyscy rapperzy razem wzięci a sam Elvis w zasadzie sprzedał wielokrotnie więcej płyt niż Beyonce i Lady Gagi tylko z tym się zgadzam. Jest tylko jedna róźnica te postacie to nie tylko piosenkarki one tworzą także swoje biznesy i maja kontrakty na dziesiątki milionów $ bo w USA przemysł jest jak McGyver z niczego można zostac osobą na topie jeśli chodzi o dochody i sprzedaż własnych produktów. Sam David Beckham zarabia więcej nie grając w pilkę już a ma takie zarobki że założy klub w Miami pilkarski.

 

 

@kfm87765 patrząc na pakiet co masz ile by taki sam zestaw był z 8x Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Na wlasnym sprzecie od jakiegos czasu nie moge odtworzyc filmow, z wersja jezykowa w orginale.

Na własnym? Jeśli tak to problem oprogramowania. Nie nagrywa kompletnego TS a jedynie domyślną ścieżkę video (formalnie są w DVB serwisy z wieloma ścieżkami video - wykorzystywał to przynajmniej kiedyś niemiecki Premiere World) i domyślną sicieżkę audio.

Spróbuj jako domyślną w tunerze (konfiguracja) ustawić ścieżkę oryginalną i zrobić test.

 

NC+ może jedynie zrobić blokadę poprzez firmware. Ponadto część ich sprzętu wykorzystuje ładowalne moduły upgrade'ów do firmware'u ich autorstwa rozsyłane via satelita. Dotyczy to sprzętu Cyfry+ oraz nowego NC+ z motorem MediaHighway.

 

Istnieje jeszcze jedna przyczyna dana pozycja leci bez aktywnej ścieżki z wersją oryginalną (zdarza się!).

 

Jeśli używasz modułu CAM w standardzie CI+ to może wymusić on takie ograniczenie jak Twój problem ze ścieżką oryginalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze nagranie w domyslnym PL nie odtwarza Org (tuner nie operatora, sama karta bez modulu)., wersja jaka podajesz domyslnie org, sprawdzalem wczoraj i obie sciezki ida, choc nagralem tylko minute dla testu. Dziwne to, nie mialem wczesniej takich problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42

A próbowałeś jakoś "wybadać" rożnymi narzędziami do demultipleksacji to nagranie? Bo może jest jedynie identyfikator ścieżki a jej w pliku brak.

Bo trochę to wróżenie z fusów. Albo jest błąd przy filtrowaniem PID'ów (ew. jakiś syf z PMT - pamiętam że ongiś nagrania z tp Cyfrowego Polsatu miały napotykał na jakiś problem i wtedy E2 zapisywało cały TS zamiast PS).

Kolejny problem to to że w niektórych tunerach nagranie z programu kodowanego jest szyfrowane. Być może jest to błąd którego skutkiem jest niestety dostęp tylko do pierwszej ścieżki audio w PMT.

Pojawiło się nagle (wcześnie j było OK), aktualizowałeś firmware, użyłeś innego modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42

Reanimacja tylko software? Jeśli to masz sprawę prostą inny firmware został wgrany, brak jakiś ustawień. Możesz mieć taka sytuację że starszy firmware zapisał jakieś zmienne konfiguracyjne, których nie można kontrolować z poziomu GUI, a po reanimacji inną wersją tych zmiennych brak - wtedy pomimo tej samej wersji firmware inaczej się zachowuje (to typowy bug programisty - przeoczenie braku ustawiania/pamiętania niektórych zmiennych). Na koniec wszelkie dodatki dogrywane o ile takowe są - coś pominałeś, coś w innj wersji, inna konfoguracja.

Ponadto przejrzyj dokładnie menu konfiguracji - może przeoczyłeś jakąś opcję której użycie bezpośrednio czy pośrednio wpływa na Twój problem z nagrywaniem.

 

Jeśli był naprawiany hardware to całkiem możliwie że masz inną płytę główną z nieco innymi komponentami. Dość częsty przypadek że ten sam model sprzętu potrafi posiadać różne płyty, różny (nie tylko na poziomie wersji) chipset itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Najpierw brak trzech z czterech topowych lig.

Teraz parowanie kart.

 

Zarzynają wszystkie swoje atuty.

 

Na głównym C+ zamiast premiery filmowej gadające głowy o sporcie , a na kanałach sportowych powtórki. W inne dni jako premiera odcinek serialu,który powinien być na dedykowanym kanale serialowym,gdzie lecą powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego oni wszystko tak mieszają, powinno być puszczane tylko i wyłącznie coś co jest związane z kanałem... C+ Seriale - wyłącznie seriale, zero filmów czy programów, C+ Film - tylko filmy, zero seriali czy programów, C+ Discovery - zero filmów czy seriali tylko programy związane z tematyką... nie lubię takich mieszanki bo przecież po to stworzyli te kanały żeby były o tym? bo teraz to wygląda jakby C+ były numerowane a nie związane z nazwą kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają odrobinę godności i gdy zaczynają być traktowani jak intruz lub dojarka to się oburzają.

Uwielbiam kopaną oglądać. LM to dla mnie coś wspaniałego ale w życiu nie dam sobie w [beep] [beep] i się oblizywać.

Zrezygnowałem z ciężkim sercem i spokojnie to wytrzymuję jakoś.

Grupy się poogląda na streamingu, a finały w knajpie z kumplami.

Da się żyć...na prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Canal + jestem od 1995 roku, do tej pory, z roku na rok oferta programowa, jak też cenowa gorsza rok temu dałem się namówić na przedłużenie umowy na rok , podczas negocjowania oferty dostałem ofertę droższą niż poprzednią, liczyłem jednak na dobre kino i rozrywkę nic z tego to co teraz proponuję nc + to nieporozumienie, słysząc umowy na 24 m-ce to śmiech, wypowiedzenie wysłane, telefony dzwonią nie odbieram i tak zostanie nie liczę na oferty za grosz, w dobie DVBT, internetu a także faktu że przed tv już nikt nie spędza czasu jak kiedyś, oferty za 100 zł i więcej na 24 m-ce niech zabiorą niech będzie przykładem klient tej platformy od 20 lat dla którego nie ma oferty do negocjacji, beż żalu NC +, jest kablówka, jest DVBT, jest internet.Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety projekt nc+ marnie wyszedł. Cyrk przy połączeniu Cyfry+ z n. Dziwna polityka przy przedłużaniu umów (jedni za to samo płacili 2x więcej, jeżeli źle negocjowali). Układ programów na tunerze zrobiony albo przez dzieci, albo dobrze spojonego fachowca. Wreszcie nowe Canal+, masakra. W Hiszpańskim C+ można było to zrobić dobrze. Tam C+ seriale to tylko seriale, C+ comedy - komedie itd u nas pomieszanie z poplątaniem i te ich magazyny. Czarę goryczy przepełniła utrata praw sportowych. Na razie 3 ligi piłkarskie i Liga mistrzów piłka ręczna, a za chwilę NBA, liga angielska itd. Abonenci odchodzą i ciężko będzie to zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha :D Oferta umowy na 24 miesiące to chyba jakieś jaja :crazy: Nie wiem dlaczego się tak rozdrabniają i nie proponują jak przy kredycie hipotecznym na 30 lat :idea::?::wink: NC+ stacza się powoli na dno :censored: i nie dziwię się że abonenci wieją bo ja też poważnie myślę nad rozstaniem z nimi a trzyma mnie jeszcze tylko piłka. Ciekawe co się stanie jak do walki o prawa filmowe wkroczą jacyś nowi gracze a na c+ można będzie oglądać już tylko "Akademię Pana Kleksa" :]:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, umowa do końca stycznia lub lutego.

 

To co czytam, o aktualnych ofertach nc+ to jakieś nieporozumienie. Nie mam zamiaru płacić za TV (co by to nie było) więcej jak 50-60 PLN i to przy dużym wypasie. Bez przesady, przecież TV to nie artykuł pierwszej potrzeby. Ile czasu oglądacie TV?

Tak się przyjrzeć to tak naprawdę oglądam wiadomości i filmy a przecież i tak wszelakie nowości oglądam z netu bo na HBO czy w c+ są z dużym opóźnieniem. Mój plus to to, że nie oglądam piłki nożnej, jedynie czasami... tak więc wiele nie stracę...

 

Jeżeli warunki się nie zmienią to pożegnam się z NC+ (!)

 

Patrzyłem na ofertę CP. Za te moje 50-60 PLN dostanę to co mi w zupełności wystarczy a zdaje się, że mają jeszcze ten swój smartdom czy jakoś tak a mam komórkę w plusie + dodatkowo zdaje się przy umowie na 24 miechy dają 6 za free. Wiem, wiem, że bez C+ ale bez przesady...

A jak się z CP nie dogadam to piepsze... jest naziemna + nowości filmowe z netu...

 

Dziwi mnie ta postawa NC+. W porównaniu z CP naprawdę drogo sobie krzyczą...

Czy faktycznie ludziska płaczą i płacą? Czy też mimo wszystko odpływ jest niewielki i te wyższe ceny rekompensują im ewentualne straty odchodzących???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...