Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem po 2 miesiącach do domu ,odpalam nc+ a tu niespodzianki :shock:

O zmianach w pakiecie Canal+ coś tam wcześniej słyszałem ,ale inne braki to porażka.

Portal+ nie działa , a EPG to nieporozumienie.

Jakieś bzdury w opisach programów , brak możliwości wyszukiwania gatunków filmów , opcja "polecamy" nie działa. :evil:

Co jest grane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja "zgwałciłem" dzisiaj 2 konsultantki żeby uzyskać kompetentną odpowiedź na pytanie. Rok temu przy przejściu z C+ do "enceplós" wziąłem dekoder pvr ze standardową opłatą 20 PLN i możliwością zwrotu w każdej chwili oraz anulowaniem tej opłaty. Jakież było moje zaskoczenie kiedy wczoraj u dystrybutora chcąc zwrócić sprzęt okazało się że mogę to zrobić, ale opłata pozostanie do końca umowy, czyli jeszcze ponad rok i jedyne wyjście to wyjaśniać sprawę na infolinii. Dzwonię, a tam potwierdzają słowa dystrybutora, więc chcę złożyć skargę na konsultanta z którym zawierałem umowę. Okazuje się że również się nie da, pani odsyła mnie na stronę www do formularza kontaktowego i każe czekać na reakcję z ich strony. Dzwonię jeszcze raz bo nie mam zamiaru płacić za kolejny miesiąc i znowu to samo, dopiero po moim stwierdzeniu że miałem zapewnioną możliwość zwrotu konsultantka rozłączyła się kilka minut i przyznała mi rację.

Całość poczynań robi wrażenie jakby konsultanci mieli nakazane wydoić jak najwięcej kasy z abonenta i zwyczajnie go spławić, a dopiero przyparci do muru próbują wyjaśniać sprawę. Będąc kilka lat w C+ jakoś nie było takich problemów, ale od czasu fuzji podejście do klienta zmieniło się na to znane raczej ze starej "n"-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to problem napisać w Wordzie reklamację, wydrukować i wysłać do nich listem poleconym za potwierdzeniem odbioru? Masz nawet potwierdzenie, że wysłałeś i że odebrali Twoją reklamację. Możesz też e-maila z reklamacją wysłać, albo złożyć reklamację u dystrybutora. Na infolinii musiałbyś dyktować treść i blokować tym samym linię innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze zawsze EPG było beznadziejne i teraz postanowili to wdrożyć w nowej platformie.

Nka była super dopóki ten syf z Cyfry nie przylazł.

To nawet nie jest wina tych konsultantów telefonicznych że im żabojady każą wciskać ciemnotę.

Dalej myślą że ciemny lud to kupi.

Opłaty za dekodery to też były tylko w Cyfrze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie są jaja żeby w niedzielę w południe, kiedy wiele osób może pozwolić sobie na jakiś film puszczać na głównym kanale szwedzki film pt: O stulatku, który wyskoczył przez okno i zniknął".Pewnie nawet redaktorzy Filmwebu nie słyszeli o takim dziadostwie. :shock::o:?:locked:

Akurat ten film szwedzki jest dobry, ale oferta filmowa canal+ jest rzeczywiście ostatnimi czasy strasznie dziadowska. Jako główne premiery filmy Seagala, w kółko Transportery i inne kino klasy B i C w kanale który ma być premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie "n" też miała wiele na sumieniu: beznadziejne parowanie kart, pakiety dobrane tak że trzeba było i tak prawie wszystkie, a opłata za dekoder taż była , tyle że ukryta pod hasłem "aktywacja".Problem w tym że w nc+ udało się skumulować cały syf z obu platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety razem kosztowały tyle, że i tak opłacało się brać komplet, a aktywacja to były grosze w porównaniu do comiesięcznego "haraczu". Oczywiście na początku działania platformy tak nie było, ale startu Cyfry lepiej też nie wspominać ;)

 

W Cyfrze zawsze EPG było beznadziejne i teraz postanowili to wdrożyć w nowej platformie.

Chyba nawet w Cyfrze EPG nie było tak dziadowskie jak teraz. Dłuższe opisy niby na 3 dni, a tymczasem brak ich nawet w programach nadawanych wcześniej. Zdarzają się też braki tytułów, brak programu na siódmy dzień do przodu, a truskawką na torcie jest opis "Lotu nad kukułczym gniazdem" po czesku :D A pomyśleć, że przed zmianami były pełne opisy na cały tydzień i wszystko działało dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii EPG: warto zerknąć tu: viewtopic.php?f=5&t=29540 zwłaszcza ostatnie strony, jest wyjaśnione czemu jest jak jest, opisy są obecnie na 6 dni, ale nie dla wszystkich kanałów. Najprościej rzecz ujmując jest coraz więcej kanałów, a to powoduje, że jest coraz więcej danych z czym coraz mniej tunerów jest sobie w stanie poradzić. Opisy zamiast tytułów były wynikiem awarii, którą już usunięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie są jaja żeby w niedzielę w południe, kiedy wiele osób może pozwolić sobie na jakiś film puszczać na głównym kanale szwedzki film pt: O stulatku, który wyskoczył przez okno i zniknął".Pewnie nawet redaktorzy Filmwebu nie słyszeli o takim dziadostwie. :shock::o:?:locked:

Akurat ten film szwedzki jest dobry, ale oferta filmowa canal+ jest rzeczywiście ostatnimi czasy strasznie dziadowska. Jako główne premiery filmy Seagala, w kółko Transportery i inne kino klasy B i C w kanale który ma być premium.

 

Zgadzam się w zupełności z kolegą i mówiąc o dobrych filmach nie miałem na myśli tylko holywoodzkich superprodukcji ale jest wielu aktorów typu Harvey Keitel czy Forrest Whitaker którzy kręcą wiele filmów, które niekiedy nawet nie mają premiery w kinach a są to bardzo dobre produkcje. :idea::!::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość activa42

Wraz z desantem ludzie z ITI/TVN pojawiło się "nowe" Otóż jak na kanale premium można w trakcie filmu nakładać śmiecia reklamowego. Ta sama choroba dt. innych kanałów gdzie ulokowano desant z ITI/TVN - czyli np. Planete+. Dlaczego podczas ogłądania filmu jestem zmuszany do podziwiania krowiastej planszy z napisem Nastęny czy coś w tym stylu.... Kanał podobno premium? Może jeszcze na 1/3 ekranu w trakcie idioci z ITI wcina banery reklamowe?

Sama treść oferty filmowej oraz np. koncerty - dno. Syf przywleczony z enki. Ostatni doby koncert na C+ był ... za czasów Cyfry+ a nie tego szajsu o nazwie nc+

Platforma jak dla mnie nie ma żadnego kanału premium.

Oczo[beep]ne loga reklamowe, które staja się przezroczyste i bezbarwne ale podczas emisji reklam.....

Życzę temu tworowi - pogrobowcowi nki - jak najszybszego upadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
....Ostatni doby koncert na C+ był ... za czasów Cyfry+ a nie tego szajsu o nazwie nc+.....

No i tu się z tobą nie zgodzę..... żona właśnie mnie uświadomiła że nagrała wczorajszy koncert "Beyoncé & Jay Z: On the Run" który był na Canal+ 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42

To co napisaliście to sorry ale umcyki mnie nie rajcują. Trudno te "[beep]yki na sznurkach" plus playback nazwać koncertami z MUZYKĄ.

Jeszcze raz napiszę - koncerty z MUZYKĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Beyonce spiewa na zywo chyba nie widziałeś żadnego jej koncertu albo po prostu nie wiesz o kim jest mowa;-)

Wiem co to jest i dla mnie to samo co umcyk. Kręcenie 4 literami nie wystarczy by nazwać to to dziełem.

 

 

Przykład tzw. "muzy": http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,tit ... omosc.html

Działa jak widać tak jak "prochy" a nie jest zakazane.

Może teraz ktoś zozumie jaka jest różnica miedzy wygibasami beztalenci a muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Przykład tzw. "muzy": http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019407,tit ... omosc.html

Działa jak widać tak jak "prochy" a nie jest zakazane.

Może teraz ktoś zozumie jaka jest różnica miedzy wygibasami beztalenci a muzyką.

 

 

No to kolega teraz przesadził.....

Co ma "Gang Albanii" do Jay-Z :?:.....

PS.Na marginesie mam 35 lat i tzw: "czarna muzyka" jest już zemną jakieś 20 lat i nie zmieniło tego nawet to że mam rodzinę a wręcz przeciwnie moja córka którą ma prawie 4 lata lubi jak jej włącze w aucie coś za oceanu 8)

Więcej luzu i dystansu do życia trzeba mieć w sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość activa42
Porównujesz śmieciowego rapera z Polski do jednych z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie typu Beyonce czy Lady Gaga? Gratuluje inteligencji.

Tak bo to ta sama liga. I jedno i drugie to "masowy" produkt show-biznesu, który w sumie zarżnął coś co kiedyś nazywano "przemysłem muzycznym". Ważna jest produktywność, w korporacyjnym stylu i odpowiednia rentowność stąd tak liczne "covery" - bo to tańsze - nie trzeba wymyślać i szukać autorów. Kreatywność jest nie wskazana bo kosztowna Było tylu "rozpoznawalnych" ludzi z show biznesie tylko jakoś praktycznie nikt ich nie pamięta a następne pokolenia nic i nich nie wiedzą. Tak samo było dawniej. Np. Strauss był jednym z wielu którzy byli wówczas takimi gwiazdami. Modne (na topie jakbyśmy to dziś powiedzieli) walce. Problem w tym że jego dokonania przetrwały a reszta mu współczesnych odeszła w zapomnienie.

Śmieszą mnie te hasełka wymyślane przez media (promocja) by kasiorkę zarobić i to tanim kosztem. Czas zweryfikuje i to beztalencie o pseudonimie Lady Gaga (gwiazdka jednego przeboju - tyle było szumu i cisza) jak i Beyonce a tym bardziej "raperów" (poza nielicznymi, którzy "obronią się"). Plastik będzie tylko plastikiem - a plastikową jest pop-sieczka serwowana przez media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca mysle ze to wina nc+, ale podziele sie tym co zaobserwowałem u siebie. Na wlasnym sprzecie od jakiegos czasu nie moge odtworzyc filmow, z wersja jezykowa w orginale. Wczesniej te filmy moglem odtworzyc z kazda sciezka (czasem z 3-ema), a teraz sie nie da. Czyzby jakies blokady od nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...