Skocz do zawartości

Narzekamy na platformę CANAL+


marioking
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to jest kpina! Właśnie się dodzoniłem na infolinię i pytam się czy w związku z tą fuzją ja będę mógł zrezygnować z C+ i z n? A ona mi na to że ona nie wie.... (!?) że otrzymam list od n i wtedy się dowiem. No to ja pytam kiedy otrzymam ten list bo nie chcę się obudzić z ręką w nocniku jak zaczną wyłączać kanały. Jutro? za tydzień? za miesiąc? A ona na to: nie wiem. I mówi za chwilę że nie wie jaka będzie treść tych listów, więc nie wie czy będę mógł wypowiedzieć. W tym miejscu zapytałem gdzie ja się dowdzwoniłem? A ona, że do nc+. To ja mówię: i wy jako nc+ nie wiecie co się będzie teraz działo z klientami? I taka rozmowa jest z nimi....

 

Później pytałem na jakich kanałach będzie pokazywana Premier League, bo chce się dowiedzieć jakie kanły będę potrzebował? (pomimo że już to wiedziałem, ale chciałem tym dobrnąć do CL i EL, żeby mieć pewność) A ona: słucham? Ja powtórzyłem gdzie będzie Premier League? A ona: Premier co? W tym momencie się już poddałem i mówię: piłka nożna.... Na co w odpowiedzi dostałem: proszę chwilę poczekać/ i 30 sekund później zaczyna mi czytać formułkę: Canal+ największe wydażenia sportowe, liga angielska, hiszpańska, NBA etc. Poddałem się i przeszedłem do negocjacji ceny, bo tylko do tego oni się nadają... ze 119zł w 30 sekund zeszła do 99zł.

 

Jest to niekopmetencja w najlepszym wydaniu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się Wam, że główny problem tej platformy to układ pakietów a nie ceny same w sobie?

Żeby mieć ofertę ukierunkowaną na sport to trzeba wziąć Film, VOD, TVP Premiery, Seriale itp. Zobaczcie o ile przyjemniejsza byłaby oferta Silver, gdyby były tam kanały Sport, a nie Family. Cennikowo byłoby 79zł, bez promocji, a mielibyśmy wszystkie kanały i sport. Do tego czasem pewnie byłyby promocje typu 6 miesięcy za 50% i spokojnie można byłoby mieć to za 60zł.

 

Moim zdaniem właśnie to powinni zmienić, a nie targować się z ludźmi na ten pakiet Premium. Nawet jak Premium będzie za 80-90zł to ludzie nie chcą płacić za coś z czego nie korzystają. Tu jest moim zdaniem źródło krytyki. A zmienić to jest łatwo, wystarczy żeby klient sam wybrał sobie jakie Canal+ chce. W ofercie Silver miałby 2 kanały, Gold 4, a Platinum 6 (+ gratis te wszystkie VOD itd.). Tak więc ja oczekuję nie obniżek jako takich, a zmiany pakietowania, co rozwiąże większość problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest kpina! Właśnie się dodzoniłem na infolinię i pytam się czy w związku z tą fuzją ja będę mógł zrezygnować z C+ i z n? A ona mi na to że ona nie wie.... (!?) że otrzymam list od n i wtedy się dowiem. No to ja pytam kiedy otrzymam ten list bo nie chcę się obudzić z ręką w nocniku jak zaczną wyłączać kanały. Jutro? za tydzień? za miesiąc? A ona na to: nie wiem. I mówi za chwilę że nie wie jaka będzie treść tych listów, więc nie wie czy będę mógł wypowiedzieć. W tym miejscu zapytałem gdzie ja się dowdzwoniłem? A ona, że do nc+. To ja mówię: i wy jako nc+ nie wiecie co się będzie teraz działo z klientami? I taka rozmowa jest z nimi....

 

Później pytałem na jakich kanałach będzie pokazywana Premier League, bo chce się dowiedzieć jakie kanły będę potrzebował? (pomimo że już to wiedziałem, ale chciałem tym dobrnąć do CL i EL, żeby mieć pewność) A ona: słucham? Ja powtórzyłem gdzie będzie Premier League? A ona: Premier co? W tym momencie się już poddałem i mówię: piłka nożna.... Na co w odpowiedzi dostałem: proszę chwilę poczekać/ i 30 sekund później zaczyna mi czytać formułkę: Canal+ największe wydażenia sportowe, liga angielska, hiszpańska, NBA etc. Poddałem się i przeszedłem do negocjacji ceny, bo tylko do tego oni się nadają... ze 119zł w 30 sekund zeszła do 99zł.

 

Jest to niekopmetencja w najlepszym wydaniu!!!!

Niestety tak to wyglada. Ale spokojnie. Bedziesz mogl zrezygnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na to: zobaczcie jak pracownik APS'u NC+ komentuje opinie ludzi w sprawie oferty:

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

 

"plebs mógłby się wziąć do pracy to by go było stać na nc+"; "po Waszych pedalskich buziach widać że lubicie męskie tyłki"

Ten człowiek w trybie dyscyplinarnym powinien zostać zwolniony z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem przed chwilą do ICA aby znaleźć adres maila albo jakiś formularz kontaktowy, tak jak to (wydaje mi się) było w Cyfrze, niestety nic. Czy to forum to jedyna droga (poza telefoniczną) żeby ich poinformować o swoim niezadowoleniu z ich ostatnich poczynań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Platforma nc+ zaskoczyła klientów cenami, z kolei abonenci zaskoczyli nc+ ostrą krytyką. Reakcją klientów nie są zaskoczeni analitycy, którzy zgodnie twierdzą, że oferta platformy nc+ jest "zbyt odważna". W ich ocenie bez obniżki cen nie uda się utrzymać operatorowi 2,5 mln klientów i zdobyć nowych. Zyska natomiast konkurencja.

 

http://media2.pl/media/101492-Analitycy ... -ceny.html

 

[reklama - regulamin]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postulaty o które walczymy już od X lat a C+,n czy tam teraz nc+ jest głucha !!! Miała być rewolucja a jest straszna kicha i cofanie się w rozwoju:

 

1. Możliwość tworzenia własnej listy kanałów na wszystkich dekoderach nc+

2. Zmiana stałej listy kanałów na grupy np: popularne (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) i pogrupowanie dalej filmowe, sportowe, muzyczne, bajki

3. Możliwość korzystania z własnych dekoderów także multiroom (niestety ludzie mają dekodery lepsze o lata świetlne niż proponowane przez nc+)

4. Dostępność nc+ go na PC jak to miało miejsce z ncplus online a nie tylko na IPAD, Iphone

5. Pozostawienie kanału Wojna i Pokój (HD), FightKlub, Sportklub, Mezzo

6. Pozostawienie dodatkowo płatnej paczki kanałów dla dorosłych (XXL, AB Moteurs, Chasse et Peche) oraz France TV

7. Możliwość dobrania pełnej paczki C+ oraz HBO do niższych pakietów

8. Dodanie pakietów Sport lub Film (czyli wszystkie kanały sportowe lub filmowe do wyboru)

9. Dlaczego ponad 30 kanałów nie jest gwarantowanych ?? ?np. Eurosport HD, Disney Junior, MTV Live HD, Orange Sport, Comedy Central, Nickeloden HD, Discovery Historia PEŁNA LISTA ---> https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html

10. Dlaczego pełna oferta nc+ kosztuje 50Eur a SKY DE 39Eur ??

11. Oferta VOD powinna być oferowana jako opcja dodatkowo płatna a nie jako wymagany składnik pakietu

 

O cenach poszczególnych pakietów nie wspominajcie bo to kwestia umowna dla każdego z osobna...

Jak macie coś to dodawajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość tworzenia własnej listy kanałów na wszystkich dekoderach nc+

 

Nie wiem jak na innych dekoderach ale na sagemcomie można było stworzyć sobie listę ulubionych i przełączyć ją jako domyślną, gdzie obowiązują numery kanałów takie jakie sami im nadamy, więc to, że nie można tworzyć własnej listy jest chyba trochę nietrafione. Jak sobie wyobrażasz tworzenie własnych list od zera? Większość ludzi pewnie i tak nie ma czasu na takie rzeczy i korzysta z domyślnej listy, większość ludzi nie jest technikami, żeby sobie samemu wpisywać parametry kanałów, które nc+ np. dodało i żeby sobie na liście umieścić. Chcecie własną listę to kupcie sobie swój dekoder tak jak ja i po płaczu.

 

Możliwość dobrania pełnej paczki C+ oraz HBO do niższych pakietów

O ile mi wiadomo to jest taka możliwość, lecz nie piszą o tym na stronie głównej. W cennikach wszystko jest.

 

Moim postulatem jest, by pakiety były sformowane w sposób podobny do tego co było kiedyś w n, tematyczne, każdy wybiera co go interesuje. Albo jakoś inaczej pogrupować kanały na mniejsze pakiety, no bo dlaczego chcąc jeden czy dwa kanały z dawnego optimum muszę płacić za całą resztę która mnie nie interesuje?

Po drugie... WYRAŹNE oddzielenie sportu od filmu. Canal+ Sport i Film to przecież dobry podział, a teraz Family jakieś...i nie wiadomo czy to film czy sport...potem będzie, że ktoś kto chce film oglądać włączy ten c+family a tu będzie mecz...i będzie wtedy wk***ienie. Z resztą postulatów się generalnie zgadzam.

 

Obecne zmiany mogę skomentować tak, że .. odchodzi się od wygody abonenta a zmierza się do wygody ..ale portfela prezesunia z żabolandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o której niby ta konferencja może redaktorzy z Satkuriera zadali by te pytania władzom nc+ jak oni widzą by spełnić te postulaty... tylko niech odpowiadają bez ogródek i nie pi**dolą że maja pełną ofertę itd ile to sportu ile filmów tylko jasno i czytelnie dlaczego nie ma np. pakietów sport/film każdy decyduje się na coś innego i nie chce korzystać z pełnej oferty dla dwóch kanałów na których mu zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tego spisu który został napisany powyżej dorzucam jeszcze to o czym napisałem na"mniejszym" forum nc+ a więc o pozostawienie w ofercie paczek ESPN, CBS i Universal a nawet France Television a także Sportklubu, Fightklubu, Travel, Cartoon Network, TCM, Trace, Mezzo. Natomiast z stacji FTA oficjalnie można by do listy wrzucić stacje Ezo TV (byłe Hot TV) które obecnie jest dostępne tylko na dekoderach rodem z byłej Cyfry+. Paczka kanałów dla dorosłych (XXL, AB Moteurs, Chasse et Peche) dostępna teraz w dekoderach Pace (kanały 204 - 206) także mogłaby zostać w nc+ na wyłączność podobnie jak aplikacja TV Rachunek która mogłaby zostać przekształcona w jedną aplikacje dla wszystkich dekoderów nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, powiedz mi po co platforma ma trzymać kanały podłej jakości, z beznadzieją ramówką, które po prostu są śmieciami?

ESPN wycofuje się z europy; CBS - największe badziewie jaki widziałem, do tego w 4:3; sportklub - niby pokazywali ligę ACB ale w tak kiepskiej jakości że nie można było rozpoznać zawodników na parkiecie; Cartoon Network - kanał niebezpieczny dla dzieci, jego wycofanie było prawidłową reakcją. O śmieciach typu właśnie Ezo TV nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ? Niech będą chociaż na końcu danej sekcji tematycznej byle by tylko zostały w ofercie bo w sumie to lepsze niż fakt przejęcia tych kanałów przez Cyfrowy Polsat.

Co do Ezo TV to skoro jest Rodin TV to czemu miałoby by nie być nie co większej stacji ezoterycznej czyli właśnie wspomnianego kanału od nadawcy ITV ?

Jeżeli chodzi natomiast o Cartoon Network to nie tylko w tym kanale jest przemoc w bajkach ponieważ nie inaczej jest też w kanałach Disney'a i Nick'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...