Skocz do zawartości

Zmiany - co dalej?


ratu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za pakiet 6 dotychczasowych Canal+ powinni nam dać te 6 nowych, tymbardziej że formalnie one zmieniają tylko nazwy, modyfikacja praw do emisji filmów mnie nie interesuje, ponieważ wykupiłem dostep do konkretnych kanałów, w tym filmowych, a w umowie nie mam wymienionych konkretnych wytwórnii. Jeśli poskąpią nowej paczki Canal+ to pójdzie wypowiedzienie. Zresztą jak nie tak dawno utraci Fox, a wcześniej choćby Paramount czy Dreamworks, to jakoś obniżek nie było, pamiętam tylko podwyżkę rok temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie Solorz czeka z otwartymi rękoma, bo nie dam tyle za te nowe "premium", gdzie w sumie nic nie ma nowego porównując z tym co było jeszcze ze 2-3 lata temu w Canal+. Jedynie MGM wyrwali z rąk HBO, które to wyprodukowało w zeszlym roku 4 filmy i to w koprodukcji z wytwórniami które są w HBO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z umową, którą wiele osób podpisało w ostatnim miesiącu na stare c+, wszystkie programy będące w poprzednich pakietach są te same, ale nie przeszkodzi im to w sprytny sposób okroić same programy i przenieść co atrakcyjniejsze pozycje do nowych programów na nc+. Wtedy przekonamy się co to znaczy być wydutkanym do imętu. Amen. 1naughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nc+zadzwoniło do mnie proponowali przejscie do nc + obecnie mam ofertę superpremium z multiroomem za 114 zł a po przejsciu do nc+ oferta platimum po rabacie za 149 zł plus multirom za 20 zł plus dekoder 20 zł (oczywiscie wymiana dekoderow na nowe) chorzy !!!!!! no i pani poinformowala że jeśli się nie zgodzę na przejscie do nc + to rozwiążą zemną umowę (ciekawe czy tak można ) ale o tym zostane poinformowany listownie czyli żegnamy się z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna co jest???

Po kiego mi ubeckie tvn' y NA POCZĄTKU?! Szanowałem Cyfrę za profesjonalizm ,ale że weszli w spółkę z czerwoną zarazą już jest źle, a jak już sprzedają to co najlepsze (czyli początkowe kanały) to już jest BARDZO źle.

Dzwoniłem, pytałem - NIKT NIC NIE WIE.

Zmieniają kanały i cisza w eterze. :[ Tyle lat C+ od 20-ego kanały nagle wywalaja na 30-ty któryś. :?

Precz z fuzją! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna co jest???

Po kiego mi ubeckie tvn' y NA POCZĄTKU?! Szanowałem Cyfrę za profesjonalizm ,ale że weszli w spółkę z czerwoną zarazą już jest źle, a jak już sprzedają to co najlepsze (czyli początkowe kanały) to już jest BARDZO źle.

Dzwoniłem, pytałem - NIKT NIC NIE WIE.

Zmieniają kanały i cisza w eterze. :[ Tyle lat C+ od 20-ego kanały nagle wywalaja na 30-ty któryś. :?

Precz z fuzją! :twisted:

 

Kup zestaw TV Trwam i oglądaj tylko to co najlepsze. :crazy:

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcsi.dll/b ... 0&border=0

 

Mają Multiroom na 2 karty i brak ubeckich TVN tylko, że logo czerwone ale taka czerwień prawdziwa nie ta komunistyczna.

 

Tak serio to jak bedzie cos konkretnwgo wiadomo to piszcie jak nic jeszcze nie wiadomo to szkoda zasmiecac temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kera8, dałem linka na poprzedniej stronie.

No nie idzie tego czytać.. Najdłuższe umowy są na około 1,5roku, ale dotrwają do tego czasu tylko "gołe" pakiety. Ile razy trzeba to napisać?

Cytat

Wszyscy abonenci Cyfry+ i n będą mieli czas aż do wygaśnięcia swoich dotychczasowych umów na migrację do nowej oferty nc+. W kwietniu br. nowa platforma zaoferuje też nową ofertę pre-paid, a także pakiety z dostępem do internetu.

 

Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować, a nowa platforma zachęcać będzie ich klientów do dobrowolnej migracji. Każdy z nich będzie mógł rozwiązać dotychczasową umowę i zostać abonentem nowych pakietów.

 

Jeśli będzie tak jak twierdzisz tzn że ten pan nie mówi prawdy. Co z drugiej strony też mnie nie zdziwi bo w ITI to standard...Niecała prawda całą dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...