Jump to content
M4ciek

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta

Recommended Posts

Mam złożone wypowiedzenie a umowę do końca lutego. Czy to normalne, że mam w prognozowanej płatności opłatę za marzec mimo, że umowa wypowiedziana?

22 minuty temu, strashak napisał:

Mam w prognozowanej płatności opłatę za marzec mimo, że umowa wypowiedziana.

Tak, jest to tylko prognoza - gdybyś dalej chciał płacić/pozostał przy aktualnej umowie,

• Like 1

Działa u Was możliwość czatu z konsultantem?

W Strefie CANAL+ w zakładce "Moje płatności" brak od kilku dni prognozy płatności. Usunęli?

Ja kilka dni temu miałem zawartość programów w moim pakiecie 0, nazwa pakietu i cena oraz prognoza płatności prawidłowe. Następnego dnia już poprawne dane. Może coś robili u Ciebie @marekpolek  lub coś wyłączałeś/włączałeś ? 

Otóż nie. Również u mnie brak prognozy płatności. Dodatkowo od kilku dni mam opcję dodatkową Disney MOD za 0. Oczywiście nie mam z tym nic wspólnego 🙂

U mnie w strefie CANAL+:

EDIT_1: oferta bez zmian

EDIT_2: w zakładce Moje płatności wszystko znikło. 

Edited by shark
aktualizacja

U mnie jest aktualny miesiąc, bo nie zapłaciłem jeszcze. Styczeń 2021i Luty 2021, pierwszy miesiąc po kontrakcie.

Czyli wszystko OK. :-D

Ogólnie nc+ Go nie wyłączysz, ale opcję dodatkowe do tej usługi tak. Czyli piszesz w formularzu kontaktowym lub dzwonisz. Na czacie też.

Edited by ircios

Też byłem ciekawy dlaczego ktoś chce wyłączyć coś co jest za free i dodawane z automatu do wybranych pakietów.Bo pisze wyrażnie o nc+go a nie kolekcjach płatnych.

Możecie się zalogować do strefy abonenta?Od dwóch tygodni ciagle jakiś problem przez ten czas zalogowałem sie może 2-3 razy.

Loguję się bez problemu.Parę dni temu był mały problem ale to trwało raptem parę godzin.

To nie wiem co z moim kontem się dzieje.Nie przypominam sobie aż takich problemów od kiedy jestem w C+,NC+,PC+.

Ja na firefoxie raz się zaloguję i potem mam białą stronę pomaga wyczyszczenie ciasteczek, na chrome działa normalnie.

Faktycznie zmiana przegladarki pomogła.Opera mnie zalogowała😉

Ja na Firefoxie nie mam żadnych problemów z logowaniem. Proponuję po prostu przeczyścić ciastka, historię, ew. przejrzeć działające w przeglądarce dodatki

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Bardzo profesjonalnie jest skonstruowany autoresponder na adresie pomocy technicznej: 

Odebrałem Twój list,

lecz nie wrócę do poniedziałku

:)

oraz 

"

Z uwagi na zagroĹźenia zwiÄzane z koronawirusem,czas oczekiwania na odpowiedĹş jest wydĹuĹźony. Przepraszamy za niedogodnoĹci. JeĹźeli masz pytania:

¡ zwiÄzane z pĹatnoĹciami lub TwojÄ umowÄ â skorzystaj z Serwisu Strefa CANAL+

¡ dotyczÄce spraw technicznych â skorzystaj z Sekcji Pomoc.

Edited by markar

W niedzielę zleciłem wyłączenie pakietów dodatkowych. Przyszło potwierdzenie wysłanej wiadomości. Pojawił się komunikat że mogą być opóźnienia w odpowiedzi. Czekam i czekam i nic. Dzisiaj ponowiłem prośbę o wyłączenie i odpowiedź w ciągu godziny. Gdybym czekał to pewnie by nie wyłączyli.