Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam pakiet Optimum HD C+ razem z MR. Płacę około 60zł/mies. Aby utrzymać sport + dostać LM muszę brać Platynę. Patrząc na to, co tracę (SportKlub, ESPN). Maksymalnie mogę dorzucić 10-15zł i to wszystko.

Choć wątpię abym podjął temat. LM jest już w końcowej fazie tego sezonu (pojadę te kilka meczy na streamach) a umowę mam do końca roku.

 

Szczerze mówiąc nie wierzę aby te ceny utrzymały się dłużą metę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel na forum nC+ tak napisał:

 

"Enea Ekstraliga (Ekstraliga żużlowa) - najwyższa w hierarchii klasa ligowych rozgrywek żużlowych w Polsce, utworzona w 1999 roku. Triumfator Ekstraligi zostaje jednocześnie mistrzem Polski, zaś najsłabsze drużyny relegowane są do I ligi.

 

Liga dostępna w ofercie platformy nc+ na kanale TVN Turbo HD.'

Zapraszamy.

 

zapomniał dopisać że na tvn turbo ma być jeden mecz w miesiącu i retransmisja magazynu żużlowego :lol2:

a tak lekko licząc w miesiącu masz 4 weekendy co daje po 2 mecze w weekend, to już jest 8 i średnio + 2 dodatkowo w sobotę jak nie jedzie GP;

czyli z mniejszymi lub większymi wahnięciami na miesiąc masz 8-10 meczy w Nsport, więc ten 1 na tvn turbo to trochę biednie.

Niestety, cwaniaczki SGP i DPŚ pozostawili w C+Sport, a ten od 119zł. Aczkolwiek już schodzą z ofertą do 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

czy mając c+optium obecnie obejrzę wszystkie topowe mecze (ekstraklasa liga mistrzów liga ang hisz) czy muszę migrować?

 

nie do końca wiadomo jak to będzie wyglądało...bo 5 kwietnia znika C+ gol i weekend i jakoś wątpię że dodadzą Ci famil i family 2 gdzie też będzie sporo meczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię że dodadzą Ci famil i family 2 gdzie też będzie sporo meczów...

Również wydaje mi się, że ta cała "przymusowa" migracja i ew. pismo będzie polegało na tym, że z paczki C+ zabierają GOL i WEEKEND (zmiana w ofercie) i możesz zostać w C+ bez nich, a jeśli chcesz dostać Family i Family 2 to musisz migrować do nc+. Tak mi się wydaje.

 

A przynajmniej byłoby to bardzo w ich stylu - kto do końca wierzył, że podzielą paczkę C+? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy tylko zmienią nazwy i zachowają uprawnienia takie, jak mają teraz, to akurat nigdzie nie jest napisane. Lepiej być tu ostrożnym, bo te 2 kanały to może być pewna zachęta dla abonentów C+ żeby przeszli na nc+. W przeciwnym wypadku nie widzę opcji jak zachęcić np. abonentów C+ Optimum i Kompakt HD do migracji (tym bardziej, że niektórzy mają już nSport na 6 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież myślę - pokazałem Ci mój tok rozumowania :D

 

Przecież nie przepuszczą komuś, kto np 3 dni temu podpisał/przedłużył C+ Optimum HD i np dorzucili mu do tego nSporty, żeby płacił 62 zł za coś, za co inni płacą 109, 119 zł. Już nie mówię np o tych co w tej cenie mają jeszcze 2x Pace PVR i multiroom na 2 karty.

 

To co większość tu robi, to jest myślenie życzeniowe. To samo było z podziałem paczki C+ na różne pakiety - też wszyscy mówili, że to niemożliwe, że Ci co tak mówią mają stuknąć się w czoło, a jednak pieniądz wziął górę. Nie chce mi się wierzyć, żeby nie rzucali kłód pod nogi płacącym te niski stawki z przedłużenia. Rozumiem 3 miesiące zachęty, ale 12 czy 18? No way.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy. Żeby nie było, że jestem trollem - sam mam C+ Optimum HD z multiroomem na 2 karty + nSport/MGM HD do końca września 2013 r. za 67 zł miesięcznie. Myślicie, że nie chciałbym żeby tak zostało + przy okazji dostać dobra wniesione przez N? :wink:

 

Po prostu przy tym zarządzaniu nową platformy, trzeba nastawiać się na najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie o co chodzi z Eurosportami? We wszystkich ofertach sa zaznaczone jako "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1" a ten z kolei ma treść:

 

Rozdział V. Usługi

1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte

Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody

Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

Eurosporty nie są gwarantowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienia canal plus z nazwy i reszte zostawia. przedluzyl ? ma szczęście. wygasnie okres minimalny i albo zmigruje albo bye bye

 

też uważam że nie po to wydzwaniali po ludziach i dawali C+ optimum za 65 zł + mgm i nsport na 18 miechów żeby teraz im zamienić gol i weekend na family 1/2.

za piękne by to było.

dali zachętę by teraz odebrać i albo się przeniesiesz albo nie masz dobrych kanałów :)

jak widać to to jest dewiza nowej Nki (bo z cyfrą to ma co raz mniej wspólnego)

 

skoro podzielili paczkę C+ to są do wszystkiego zdolni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tytuł na satkurierze "Wiceprezes nc+ : Nie oddamy ani jednego klienta"

Wygląda na to, że oni pewnie chcą aby ci co przedłużali umowy zostali na te 18 miesięcy, bo liczy się abonent i jakaś kasa, bo tak to by nie mieli ani jednego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie o co chodzi z Eurosportami? We wszystkich ofertach sa zaznaczone jako "Kanał świadczony zgodnie z Regulaminem, rozdział V, ust.1" a ten z kolei ma treść:

 

Rozdział V. Usługi

1. W okresach testowych i promocyjnych, Abonentowi mogą zostać udostępnione, bez Opłat, dodatkowe nieobjęte

Umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody

Abonenta i nie stanowi zmiany Umowy.

 

Eurosporty nie są gwarantowane??

 

Zgadza się, Eurosporty, podobnie jak prawie POŁOWA! kanałów w nc+ nie są gwarantowane w umowie. Także uważajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko jest promocyjne a i tak jest dalej za drogo to po co podpisywać umowy na czas określony ??

Nie chcą to niech się nie obligują do gwarantowanych kanałów ale niech dadzą to do diabła w umowach na czas nieokreślony - po co ta zabawa z paragrafikami w kotka i myszkę z dorosłymi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eNkowcy weźcie sobie tą komercyjną Ligę Mistrzów (gdzie i tak mecze o tej samej porze, więc zyskujemy 1 mecz, bo drugi leci w TVP) i spadajcie!!! Ludzie brali Cyfrę dla naszej ligi i kilku europejskich - płaciliśmy 50-68zł, a teraz za kilka badziewi z eNki mamy płacić 100%więcej, czyli 119zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byla Cyfra + to tez kazdy narzekal ze za drogo jest. Polak zawsze bedzie narzekal. Moim zdaniemceny nc+ sa adekwatne do oferty (prawa filmowe do wytworni i te sportowe kosztuja krocie). Wiec albo nc+ albo CP nikt nikogo nie zmusza do placenia. Od poczatku bylo mowione ze to platforma PREMIUM! Wiec nie wiem kto liczyl na niskie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byla Cyfra + to tez kazdy narzekal ze za drogo jest. Polak zawsze bedzie narzekal. Moim zdaniemceny nc+ sa adekwatne do oferty (prawa filmowe do wytworni i te sportowe kosztuja krocie). Wiec albo nc+ albo CP nikt nikogo nie zmusza do placenia. Od poczatku bylo mowione ze to platforma PREMIUM! Wiec nie wiem kto liczyl na niskie ceny.

 

następny :roll:

 

Sprawdź sobie kolego średnia krajową Polski i np. Niemiec i porównaj ile oni płacą za sky.de a ile my mamy płacić za nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cie nie zmusza do PLACENIA i wyboru nc+. Wybierz innego operatora jezeli ten Ci nieodpowiada. Platforma jest PREMIUM, trabili o tym przed startem wiec moznabylo sie spodziewac wysokich cen za kanaly Premium gdzie bedzie najlepszy sport i filmy. Wybierz Sky.de jezeli jest lepsza.

 

Ja mam All Inclusive zaz 179 zl i jestem zadowolony z ceny. Mieszkam w Holandii i tutaj oferta operatorow cyfrowych jest gorsza za wyzsza cene. I nie porownuj takich poteg jak Niemcy do Polski. Tam FTA jest lepsze niz polskie kanaly kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...