Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Eleveny, ale jakość transmisji w C+ jest świetna.

Od początku powstania Eleven jest to zauważalne, zwłaszcza dla tych co mają Canal+.

Mnogość praw, ilość transmisji jest na + jeśli chodzi o Eleven. Jakość obrazu to zdecydowanie Canal+.

Tyle i aż tyle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na C+ Bundesligi nie oglądałem, ale na Eleven tak i powiem jedno, że tęsknię za transmisją z komentarzem na Eurosporcie. Jakoś tam mnie Bundesliga wciągała, a na 11 to jakieś nudne się zrobiło. Oczywiście jest to moja ocena.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu czuć różnicę w obrazie i oczywiście w poziomie komentowania. Eleven ma wszystko jeśli chodzi o europejskie prawa ligowe, ale król jest nagi jeśli chodzi o jakość obrazu, dźwięku i komentarza przede wszystkim. 

 

Żaden z komentatorów "11" nie potrafi wciągnąć widza w spektakl meczu i stworzyć atmosfery na poziomie prezentowanych wydarzeń. Jest to przykre, dlatego ja nie nie będę dłużej przykładał się do ich utrzymywania. 

 

Chciałbym żeby nc+ pozyskało jeszcze jakaś ligę z wielkiej 3 (LaLiga, Seria A, Ligue A), bo "11" mnie odstraszyło skutecznie.  


Eleven oddało najlepszy mecz tej kolejki. Świetnie ogląda się ten mecz.
I kto by się spodziewał, że Orłowski interesuje się także ligą niemiecką.

Zgadzam się z tobą. Ile można tłuc jednostronne mecze Bayernu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz w Dortmundzie, a sama jakość dużo lepsza, niż na Eleven Sport, porównując do tego, co nadaje Eleven.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja utrzymuje Eleven tylko ze względu na SerieA. Początki były bardzo ciężkie, opowiadanie o tym jak "ktoś tam z kim się spotkał" i powtarzanie o tym samym przez co najmniej 3-4 kolejki to było bardzo frustrujące. Aktualnie muszę przyznać, że komentarz SerieA wygląda o niebo lepiej, bardziej merytorycznie i przede wszystkim widać, że komentatorzy interesują się komentowaną SerieA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu czuć różnicę w obrazie i oczywiście w poziomie komentowania. Eleven ma wszystko jeśli chodzi o europejskie prawa ligowe, ale król jest nagi jeśli chodzi o jakość obrazu, dźwięku i komentarza przede wszystkim.

 

Żaden z komentatorów "11" nie potrafi wciągnąć widza w spektakl meczu i stworzyć atmosfery na poziomie prezentowanych wydarzeń. Jest to przykre, dlatego ja nie nie będę dłużej przykładał się do ich utrzymywania.

 

Chciałbym żeby nc+ pozyskało jeszcze jakaś ligę z wielkiej 3 (LaLiga, Seria A, Ligue A), bo "11" mnie odstraszyło skutecznie.

 

Zgadzam się z tobą. Ile można tłuc jednostronne mecze Bayernu ;)

Ja tam Ćwiakale strasznie lubię i szanuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest sprawa oczywista. Jeśli posiadasz Eleven oraz Canal+ nie widzę powodów bo narzekać. :cool:

Oczywiście pozostaje sprawa LM ale to już kwestia innego typu. Nie można mieć wszystkiego. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skoro tyle praw stracili to dlaczego cena jest ta sama,a nawet większa? Nie rozumiem tylko skąd u niektórych taka radość z powodu Bundesligi w Canal+ Tak naprawdę kto miał Eleven to o tak nic na tym nie zyskał może oprócz lepszego obrazu.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Ćwiakale strasznie lubię i szanuję.

Masz do tego prawo. :) Trzeba jeszcze rozróżniać rolę dziennikarza od komentatora, bo nie każdy dziennikarz jest dobrym komentatorem i odwrotnie. Tak np. było z Tomaszem Smokowskim. O ile świetny z niego dziennikarz to komentator przeciętny. Z dwójki która odeszła na pewno bardziej mi będzie brakowało Twarowskiego, gdyż "angielkę" robił nieziemsko jak dla mnie.  

 

Ja tylko wyrażam swoje zdanie i mnie absolutnie Eleven nie przekonuje. Mam nadzieje, że jak szybko się pojawili na naszym rynku równie szybko kiedyś znikną i wszystko wróci do stanu pierwotnego - marzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko skąd i niektórych taka radość z powodu Bundesligi w Canal+ Tak naprawdę kto miał Eleven to o tak nic na ty mnie zyskał może oprócz lepszego obrazu.

Jak to w życiu, cieszy się człowiek z każdej drobnostki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl w ogole jakis news o tym, ze beda miec Bundeslige - i to 2 mecze? Poza tym z rozpiska meczow na Satkurierze? Szok troce, bo wlaczam TV przerzucam sobie kanaly a tam parrze i na C+ BVB z .. RB Lipsk. Sadzilem , ze moze zagubilem sie w czasiei dźis jest wtorek lub sroda i LM leci - ale chwile potem przeciez zdalem sobie sprawe, ze to niemozliwe w fazie grupowej. Potem pomyslalem ze to DFB Pokal i nagle wykupili - ale przeciz to șobota, wiec niemoźliwe.

 

Po 20 sekundach dotarlo do mnie, ze to musi byc Bundesliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...