Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matko Boska, jak na okrągło pokazywali Hull, to było źle, a jak nie pokazują Swansea to jeszcze gorzej. Newcastle i WHU mają w Polsce bardzo dużo kibiców, chyba najwięcej oprócz tych czołowych klubów (Arsenal, United, Chelsea, City) i nie dziwne, że ten mecz pokazują.

 

I faktycznie, kolejny mecz Fabiana czy Boruca już nikogo nie jara. Norma.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu było źle? Sam chwaliłem ich za to gdy zaczęli pokazywać ich mecze w końcu, wcześniej co prawda krytykowałem gdy nie pokazywali ich na początku rundy. 

Czy przy pokazywaniu innych lig ktoś zwraca uwagę na to ilu kibiców w Polsce ma dany klub czy raczej pokazywany jest mecz z udziałem naszych zawodników? ;)

Wiem, ludzie przyzwyczaili się już, ale w końcu Fabiański to nasz jedyny reprezentant w tej chwili, który gra a przecież jest 6 meczów z każdej kolejki, do wyboru do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. W innych ligach mecze są inaczej rozstawione, łatwiej pokazać więcej meczów z Polakami. A w przypadku Premier League co tydzień trzeba wybrać ten jeden mecz do transmisji. Inna kwestia, że jest duża różnica pomiędzy oglądaniem Bayernu dla Lewego, a Swansea dla Fabiańskiego. Bramkarzy mamy dużo na wysokim poziomie. No i nie są oni tak medialni. Mi się chyba nie zdarzyło oglądać meczu dla bramkarza, a dla pomocnika czy napastnika już tak. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy, jeśli pokazują 4 mecze, to na pewno we wtorek Barca-Juve i Bayern-Anderlecht. Dalej pokazałbym Roma-Atletico, a jako ostatni któryś z meczów PSG/Man. Utd/Chelsea(tutaj trzeba wybierać, który zespół ma więcej miłośników). 

Będzie masa niezadowolonych jak znam życie, ale wszystkie mecze są na Canal+Sport Online. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info w sprawach ligi mistrzow od przyszlego sezonu.Niewykluczone jednak, że rozgrywki pojawią się także na antenach innych nadawców. Przedstawiciele Cyfrowego Polsatu zapowiadają przygotowanie ofertę sublicencji dla innych nadawców na pokazywanie całości bądź skrótów meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wg mnie to mecz z udziałem MU. Trudniej będzie z wyborem na środę, bo mamy po kolei z potencjalnych opcji:

Liverpool - Sevilla, Feyenoord - MC, Szachtar - Napoli, Leipzig - Monaco, RM - APOEL, Spurs - Dortmund.

Obstawiam ze dadza Celtic - PSG ze wzgledu na atomosfere na Celtic Park oraz debiut Neymara w LM w barwach w PSG.Co do srody to mecze Liverpoolu i BVB sa pewniakami. Nie wyobrazam sobie by nie pokazali tez Realu. Jako 4 mecz typuje Monaco z powodu Glika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle narzekania na wybór jednego sobotniego meczu o 16.00 u nas, a tymczasem wczoraj fala hejtu przelała się przez internet, bo Anglicy dostali transmisje West Brom - Stoke, zamiast Chelsea - Everton :) Ale jak już pisałem - Anglicy kochają swoją ligę jak nikt inny heh...

 

Swoją drogą dziwi mnie to bardzo - niby najdroższa liga świata, a Wyspiarze mogą obejrzeć w tv max. 4 spotkania z kolejki (czasem 5) i musisz mieć do tego dwa abonamenty. To ja już wolę jak mnie rozpieszcza nc+ Ekstraklasą czy właśnie PL, czy takie Eleven LaLigą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, jakie mecze LM pokaże nc+ w pierwszej kolejce ? :)

 

 

Na razie to wygląda to tak:
 
C+Sport

12.09 | Barcelona - Juventus

13.09 | Real Madrid - APÓEL

C+Sport2

12.09 | Man. United - Basel

13.09 | Liverpool - Sevilla

 
Nie wiadomo co na głównym C+, C+Now oraz nSport+, ale...
W retransmisjach są mecze Bayern - Anderlecht oraz Tottenham - Dortmund.

Więc mogą to być prawdopodobnie mecze transmitowane na głównym CANAL+.

Na C+Now wydaje się, że powinna być transmisja symultaniczna tj. formuła multiligi.

Natomiast w przypadku nSport+ może być głosowanie jak w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na razie to wygląda to tak:
 
C+Sport

12.09 | Barcelona - Juventus

13.09 | Real Madrid - APÓEL

C+Sport2

12.09 | Man. United - Basel

13.09 | Liverpool - Sevilla

 

 

Pewnie tak będzie 

12.09 

Roma - Atletico

Bayern- Anderlecht (trochę dziwi że bayern ma być jako główne danie podany. Ok, Lewandowski, Teodorczyk ale będzie tęgie lanie)

 

13.09

Tottenham - Dortmund

i jednak Shachtar - Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Roma-Atletico nawet w retransmisji nie ma, więc może to być jeden z meczów do wyboru na nSport+, Bayern z pewnością lepiej się obejrzy i musi być po prostu jednym z trzech pierwszych meczów...

Napoli pewnie jednogłośnie wygra ewentualne głosowanie. :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany jest już plan transmisji na pierwszą kolejkę Ligi Mistrzów :)

CANAL+:
12.09 Bayern Monachium - RSC Anderlecht
13.09 Tottenham Hotspur - Borussia Dortmund
CANAL+ Sport:
12.09 FC Barcelona - Juventus
13.09 Real Madryt - APOEL

Canal+ Sport 2:
12.09 Manchester United - FC Basel
13.09 FC Liverpool - Sevilla
nSPORT+:
12.09 & 13.09 Wybierz Mecz
Canal+ Now:
12.09 & 13.09 Multiliga Mistrzów

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak meczu Roma - Atletico - bez komentarza... Jeszcze większym skandalem jest fakt, że zamiast Barcelony z Juventusem meczem wieczoru jest starcie Bayern - Anderlecht. Jeśli chodzi o środę to w sumie wybrali najlepiej jak mogli (Real mogli odpuścić, ale wiadomo, masa kibiców), a kibice z grona Lipsk - Monaco, Szachtar - Napoli i Feyenoord - City będą musieli wybrać tylko jeden mecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas_k

Bez przesady, to tylko mecz wieczoru i gra dwóch polskich napadziorow a ostatecznie pokazują oba :) skandalem to był wybór przez TVP meczu Borussi z szakhtarem kosztem United z Realem ;)

Ps. Jest jakieś głosowanie na wybór pozostałych meczów?

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...