Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/transmisje-sportowe-na-wylacznosc-na-nc-i-polsacie/zrlmh0n

 

Powyżej informacja, że siatkówka w nc+ dopiero od sezonu 2018/2019. Chociaż z drugiej strony jest tam też napisane, że siatkówki w Canal+ nigdy nie było, a przecież jak najbardziej była.

 

Lepiej jakby w Ligę Światową zainwestowali. Przynajmniej mieliby co pokazywać w takim okresie jak teraz.

 

EDIT: jest już oficjalny komunikat - jednak dopiero od przyszłego sezonu:

http://www.canalplus.pl/sport/aktualnosc-platforma-ncplus-po-raz-pierwszy-przejmuje-prawa-do-siatkarskiej-ligi-mistrzow-cev_14985792545544

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć iż CP ładnych lat temu miał lm i ją przegrał jak mnie pamięć nie myli z Sport Klubem i co końca świata nie było.Klientów CP nie ubyło a SK specjalnie nie przybyło.Więc nie lękajcie się o nc+.Przez ten rok może się tyle wydarzyć co się nawet filozofów nie śniło.Panowi kubeł zimnej wody na rozgrzane głowy.

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy naprawdę wszyscy na to czekali? :D

Zapewne ktoś to będzie oglądał. Ciebie interesują kanały z naziemnej dodawane do nc+, a kogoś innego siatka.

Osobiście uważam że nie o takie prawa nam chodziło ale cóż, czekamy na kolejne rewelacje, oby były na "+"

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli stracą Premier League, to będzie koniec wielkiej piłki w nc+.

Jeśli stracą kosztem CP to będzie koniec.

Przejęcie przez Eleven , to żadna strata ;)

@Emil.1603 jesteś abo nc+ , a kibicujesz platformie CP.? :/

Nie ładnie z twojej strony, bardzo nie ładnie. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada to co oni wyprawiają. Stracili 5 lig które były i cieszyły się dobrym prestiżem, obecnie kupili na sile siatkę w postaci zapchaj dziurę. Od kiedy ma rozpicząć się przetarg do straconych 3 lig ? Obecnie nie mają wyjścia jeśli chcą nie mieć odpływu abonentów a chcą ich przyciągnąć utracone ligi z Eleven powinny znów trafić do Canal+ i Nsport - wyjścia nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Oświadczenie o zakupie LM w siatkówce żenujące. Musieli podkreślić, że przejęli od CP, jakby miało to jakieś znaczenie.

Masz rację, żenujące to mało powiedziane.Brną nadal w zaparte, tragedia jednym słowem :/

""Nabycie nowych praw jest konsekwencją naszej strategii dostarczania abonentom tego, co najlepsze""

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację,żenujące to mało powiedziane.Brną nadal w zaparte, tragedia jednym słowem :/

 "Nabycie nowych praw jest konsekwencją naszej strategii dostarczania abonentom tego,co najlepsze oraz zapewnienie im szerokiego zakresu dyscyplin"

 chcieli przez to powiedzieć: Nabyliśmy prawa na które nas stać,były tańsze od piłkarskiej ligi mistrzów i są doskonałym uzupełnieniem oraz wzbogacają różnorodność dyscyplin dołączając do rzeszy fanów golfa,żeglarstwa i jeździectwa.To bez wątpienia kontent premium wpisujący się doskonale w rosnący z roku na rok abonament.Jesteśmy z siebie dumni :wink:

Edytowane przez slamer82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 jesteś abo nc+ , a kibicujesz platformie CP.? :/

Nie ładnie z twojej strony, bardzo nie ładnie. ;)

Jestem, ale głównie domownicy chcieli pozostać z nc+. Nie kibicuję nikomu. Patrzę na to realnie. nc+ po prostu podu.pada sportowo ostro. Takie są fakty.

Niestety.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnijmy się do momentu powstania nc+ 4 lata temu. Popatrzmy na zakres praw sportowych i filmowych jaki do nowego tworu wniósł C+ i N-ka.

A po chwili zadumy spójrzmy co mamy dziś.

W takim tempie za kolejne 4 lata o nc+ będziemy mówili w czasie przeszłym.

 

Niedługo takie tematy, ciągnące się tu od wielu, wielu lat jak  Oferty - dla stałych abonentów nc+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert nc+!) przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie.

Tu już ciężko o czymkolwiek dyskutować. Oby tylko stracili prawa do Premier League, wtedy naprawdę ostatni powód trzymania tej platformy po prostu zniknie.

 

I przestańcie fantazjować - Eleven nie odda nc+ żadnych praw, przebiją każdą ich ofertę. Fantaści już jakiś czas temu pisali że LM i LE bankowo zostanie w nc+... hmm, jakoś ich tu dziś nie widzę.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

I przestańcie fantazjować - Eleven nie odda nc+ żadnych praw, przebiją każdą ich ofertę.

Eleven to żadna konkurencja jeśli chodzi o NC+

Teraz tak naprawdę to jedyne zbawienie jeśli chodzi o prawa.

Konkurencja to CP tylko i wyłącznie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to żadna konkurencja jeśli chodzi o NC+

Teraz tak naprawdę to jedyne zbawienie jeśli chodzi o prawa.

Konkurencja to CP tylko i wyłącznie.

Teraz to już żadna konkurencja, bo CP  + Eleven w pakiecie i oprócz Ekstraklasy/PL mamy praktycznie kopię nc+ sprzed 4 lat.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Emil.1603 jesteś abo nc+ , a kibicujesz platformie CP.? :/

A to trzeba komuś kibicować? "Królu południa" ;), nie każdy ma takie podejście jak Ty. Z tego co piszesz wynika, że zostaniesz w nc+ choćby tam był do oglądania golf i wyścigi konne. A większość idzie tam, gdzie są najlepsze prawa do oglądania.

 

Dla Ciebie celem jest samo bycie w nc+, dla innych celem jest oglądanie najlepszego kontentu ;)

 

Jeśli tak nie jest, wybacz. Myślę, że nie tylko ja po przeczytaniu Twoich postów dochodzę do takich wniosków :)

 

 

Eleven to żadna konkurencja jeśli chodzi o NC+

Teoretycznie tak, bo prawa zostają też w nc+. Jednak jeśli C+ utraci PL na rzecz Eleven, to część fanów angielskiej może przejść do CP, bo tam będzie miała LM + PL, czyli wszystkie mecze swoich ulubionych klubów ;)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

mamy praktycznie kopię nc+ sprzed 4 lat.

Jeszcze nie macie, a do kopii wam trochę brakuje :P

Komentatorów też macie?

@mingo pisałem że jest jeszcze coś co mnie trzyma więc, zostaje. :P

Dobrze że jest coś w czym się zgadzamy i to zauważyłeś ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to jak wszedłem na ich stronę, bo pomyślałem, że może będzie jakieś info, a tam informacja dodana 5 minut wcześniej: "Mamy to!" - Tak, jakby nie wiadomo kto na to czekał.

W komunikacie również informacja o obecnych prawach do Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę że mi umowa wygasa dokładnie w lipcu przyszłego roku, niecały miesiąc po wygaśnięciu praw do LM i LE...

W wakacje zda się sprzęty i będzie można zdecydować co dalej, ale wydaje mi się że w żadnego operatora już nie wejdę, bo i tak łapię się na tym że większość rzeczy oglądam na Netflixie, Eleven też mogę wykupić online.

Może IPLA do LM ? Się zobaczy.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...