Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie! Jak jeszcze wywalą publiczność z L+E i dodatkowo wrzucą dziennikarza to można znów zacząć oglądać. Ciekawe skąd decyzja o powrocie - może ma ktoś dane dotyczące oglądalności tego magazynu?

 

Swoją drogą jeszcze dziennikarza do LM i będzie można realnie powiedzieć, że zmiany idą na plus.

 

 

EDIT: @up - czyli już nigdy nie zobaczymy starej, dobrej L+E? :( Ja od tego sezonu pierwszy raz od dobrych 15 lat przestałem to oglądać, bo mnie niestety nudzi i nie ma nic z magazynu, który bardzo lubiłem.

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak nie lubicie tej publiczności? Prawie każdy dziennikarz ją chwali, a i dodatkowo daje kolorytu. Nie ma już tej suchej ciszy. Przecież to świetna sprawa. Nie można prowadzić 20lat programu tak samo, szanujmy się. Show jest najważniejsze.

 

Stara, dobra L+E to przeszłość. Przecież masz wszystko, co było kiedyś - skróty, dyskusje, Moim Zdaniem, TurboKozak, do tego Pomidor, piękne anegdotki. To ja nie wiem co Cię przyciągało kiedyś do tego programu. Zresztą skoro nie oglądasz, to skąd wiesz? :D

 

Obejrzyjcie sobie: https://youtu.be/j4ErjgwAfo0

Dla mnie to jest coś pięknego :)

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z 6 minut. Mało oglądam ten program, ale wydawało mi się, że ''przebłyski żartów'' to tam były od dawna. Publiczność dała tylko więcej śmieszków, ale jak show jest najważniejsze w rozmowie o piłce nożnej, to faktycznie nie wiadomo czego oni się czepiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara, dobra Liga+Extra.. po co było zmieniać skoro coś było dobre. Przez ostatnie pół roku trochę męczyłem się oglądając L+E, chociaż jestem/byłem fanem tego programu. Zawartość merytoryczna dalej stoi na wysokim poziomie tylko program stał się trochę sztuczny m.in. przez publiczność, która moim zdaniem irytuje a nie dodaje kolorytu. Nawet same żarty i anegdotki wydają się przez nią nienaturalne. @Artek1008 masz rację, zrobili show. Ale nie tego oczekuję od takiego programu, jak będę chciał obejrzeć show to sobie włączę Kubę Wojewódzkiego czy inny talk-show z klaszczącą publiką. W niedzielę wieczór chcę obejrzeć program na poziomie, z wartościową dyskusją, a dla mnie ten poziom poleciał znacznie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sucha dyskusja nie przyciągnie nowych widzów w tych czasach. Zresztą wiele osób chwali interakcję Eleven z widzami, a właśnie Canal+ robi coś podobnego, bo ta publiczność (no może oprócz odcinka z Pazdanem) nie jest przypadkowa. To są fani piłki, którzy rozumieją żarty i anegdotki, więc nie wyrażają sztucznie swoich emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyznam, że jeżeli zaglądałem do Ligi+Extra to tylko na chwilę. Teraz potrafią mnie przyciągnąć na znacznie dłużej. Raz, przypadkowo, przeglądając kanały natknąłem się na jakąś powtórkę magazynu (chyba trwał jakieś 10 minut) - z zaciekawieniem zostałem do końca. Jak dla mnie zmiany od tego sezonu jak najbardziej na plus. 

 

Może dla tych, którzy wolą więcej publicystyki teraz będzie "Liga+". Wracają jednak do ekspertów w tym programie - to na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sucha dyskusja nie przyciągnie nowych widzów w tych czasach. Zresztą wiele osób chwali interakcję Eleven z widzami, a właśnie Canal+ robi coś podobnego, bo ta publiczność (no może oprócz odcinka z Pazdanem) nie jest przypadkowa. To są fani piłki, którzy rozumieją żarty i anegdotki, więc nie wyrażają sztucznie swoich emocji.

 

Ale jaka jest tutaj interakcja z widzami? To, że oni tam tylko i wyłącznie są? To żadna interakcja. Jakby mogli zadać pytanie itp to wtedy mógłbym się zgodzić, a tak jest to kompletnie niepotrzebne. Stara L+E nagrywałem i oglądalem od deski do deski, przy tej wychodzi to strasznie sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bober1 dokładnie! Publiczność obecnie robi za tło i chociaż jest lepiej dobrana niż w pierwszym odcinku z Pazdanem to nic do programu nie wnosi (pomińmy oczywiście pytania zapisywane na kartkach do gościa, do tego nie potrzeba publiczności w studio, są fb twittery itp.). I nie chodzi mi o to, że ma być sucha dyskusja. Program nie może być "przegadany" przez 1.5h, po to są właśnie inne stałe elementy tego programu... Turbokozak, Pomidor, Moim zdaniem. To wystarczało żeby program nie był drętwy, a pozostawał na poziomie.

EDIT: Wracając jeszcze do publiki, czasami zwracam uwagę na ich zachowanie tuż po programie jak jeszcze program nie znika z wizji. I część ludzi wręcz wybiega ze studia, jakby się spieszyli na ostatni autobus. I to są dobrze dobrani ludzie? To zwykli statyści którzy odwalili robotę i do domu.

Edytowane przez wisl@k06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie publiczność w studiu ani grzeje, ani ziębi. Najważniejsze jest to, kto jest gościem Ligi + Extra. W zależności od tego oglądam całość albo tylko wybrane fragmenty programu. Podobno w najbliższej edycji gościem będzie najlepszy piłkarz naszej ligi od wielu lat- Miro Radović, chyba dobrze usłyszałem? Mnie najbardziej podobały się programy z sędzią Marciniakiem i Radkiem Majewskim.

Bardzo interesujący wywiad z, moim zdaniem, najlepszym komentatorem piłkarskim w Polsce http://weszlo.com/2017/02/09/jesli-poczuje-ze-stracilem-pasje-spakuje-sie-odejde-ogromny-szacunek-tej-roboty/

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek - ja jestem stary :) Więc rozumiem uderzanie w młody kontent, ale dla mnie właśnie jak ktoś napisał powyżej jest to sztuczne. Po prostu nie czuję klimatu. Obejrzałem pierwsze dwie w tym sezonie i znudziły mnie, więc potem nie oglądałem. Może jedną, tę kolejną zobaczę i opiszę wrażenia :)

 

W każdym razie do Ligi+ można wrócić :)

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka jest tutaj interakcja z widzami? To, że oni tam tylko i wyłącznie są? To żadna interakcja. Jakby mogli zadać pytanie itp to wtedy mógłbym się zgodzić, a tak jest to kompletnie niepotrzebne. Stara L+E nagrywałem i oglądalem od deski do deski, przy tej wychodzi to strasznie sztucznie.

Każdy może zgłosić pytanie do "Pomidora", no i porozmawiać sobie z ekspertami i dziennikarzami przed czy po programie. To jest świetne :)

 

Mi się wydaje, że wszyscy krytykujący nową formułę to po prostu typowi ludzie nie lubiący zmian. Kontent jest przecież ulepszony, bo doszło wiele nowych rubryk, są skróty i analizy, jest gość w każdym programie, a więc o co chodzi? @Arkon fajnie napisał, że mu to w ogóle nie przeszkadza. No bo jak mogą oklaski przeszkadzać? Szanujmy się. Ja rozumiem, gdyby usunięto analizy, dodano jakieś działy z memami jak w pierwszej kolejce, ale doszło wiele wartościowych rzeczy, które raczej ciężko skrytykować. Aha, i ta publiczność to nie są statyści. Tak było w pierwszych dwóch kolejkach, jednak prowadzący stwierdzili, że powinni mieć na widowni prawdzich kibiców, którzy zrozumieją kontekst danej dyskusji. Każdy z Was może tam sobie pójść, poznać tv od środka. Polecam ;)

 

Dobrze kiedyś Andrzej Twarowski napisał - ludzie nie lubią zmian i gdyby od następnego sezonu przywrócono wersję bez publiczności byłyby kolejne narzekania.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wielokrotnie pisałem nie podoba mi się tak słabe wykorzystanie i opakowanie praw posiadanych przez nc+. Jakiś magazyn omawiający ligę angielską, kontrowersje sędziowskie z Panem Sławkiem(uważam, że jego potencjał jest totalnie niewykorzystany ) z ligi nie tylko polskiej, ale też angielskiej, LM i LE i przede wszystkim skróty Premier League z komentarzem!!! Chyba nie wymagam zbyt wiele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skróty bez komentarza to najlepsza rzecz jaka może spotkać prawdziwego kibica, kto tego nie czuje jest tylko TV-kibicem który nie zna atmosfery oglądania meczu na stadionie tylko przez okienko telewizora. Szczytem szczęścia byłaby dla mnie jeszcze podczas transmisji meczu, możliwość wyboru ścieżki dzwiękowej z komentarzem i bez komentarz tylko z dzwiękiem ze stadionu.

Arkon, byłeś kiedyś choć raz na meczu? Bo z tego co piszesz wnioskuję, że nie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...