Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za głupi wysłał Laboge do komentowania meczu Atletico,co może już nie mają lepszych komentatorów.Już lepiej słuchać komentarz w radiu igol niż tego marnego komentarzyny.Nawet chłopaki od Eleven są dużo lepsi od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem podczas skrótów LE, jak Laboga dwa tygodnie z rzędu potrafił powiedzieć "Norwedzy". Przypomina mi się takie powiedzenie czy żart, że grali z sobą właśnie Norwedzy i Holendrowie. Oczywiście zaraz ktoś powie, że to jest teraz dopuszczalne. Dla mnie nie, bo może też zalegalizują słowo "włanczać" co będzie podobnym absurdem.

Edytowane przez widz666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laboga i Zyżyński to muszą mieć niezłe plecy w nc plus bo oni w ogóle nie nadają się do komentowania.Pierwszy to dobry ekspert przy hiszpańskich ekipach a drugi powinien być tylko zwykłym reporterem i nic więcej.Skoro Ryczel jest w faktach tvn to Zyżyński powinien robić to samo bo jest nawet gorszym od niego ale co zrobić jeden ma plecy a drugi niema.A taki mecz to powinien komentować Wolski lub Marchliński a nie ten gościu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam, nie jestem wielkim miłośnikiem jego komentarza, ale dziś ani nie przeszkadzał, ani nie zanudzał. Nie każdy mecz może komentować Wolski - i tak trzeba przyznać, że póki co mecze fazy pucharowej dostają najlepsi :) 

 

@Artek1008, jutrzejszy mecz Barcelony będą komentować ostatecznie Pełka i Węgrzyn z dziupli? Bo początkowo było info, że Twarowski-Węgrzyn z Camp Nou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Labogi był dzisiaj okej, a nie wiem co wy macie do Żyżyńskiego, są od niego naprawdę dużo gorsi komentatorzy.

 

Bardziej dzisiaj wypada skrytykować ŻENUJĄCY występ przeglądu internetowego w wykonaniu Salaka, gorzej się po prostu nie da. Czy kogoś te żenujące filmiki i głupoty w ogóle bawią? Poważny kanał sportowy, a taka [beep]ada, szok! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach gdzie popularność mierzy się przez ilość lajków. Pod takimi głupotami jest mnóstwo polubień, więc w mediach prezentują tę internetową wioskę, bo uważają, że jest trendy. Niestety, chyba jest. 

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, co za inteligent daje komentować mecz w fazie pucharowej Labodze. Przecież chłop kompletnie nie nadaje się do tej roboty! Jego miejsce, tak samo zresztą jak i Żyżyńskiego, jest tylko i wyłącznie przy reporterce. Przecież w tej fazie komentować powinni najlepsi komentatorzy stacji na czele z Wolskim, Twarowskim, Rosłoniem i Pełką. Kompletnie nie trafia do mnie argument, że taki Wolski nie może komentować wszystkiego. Jakoś w Eleven taki Święcicki, tylko w weekend (!!!), komentuje 3 mecze. Pewnie, gdyby mieli LM i LE to dostawałby jeszcze we wtorek, środę i czwartek po jednym meczu. No, ale w Canal+, jak zwykle się nie da. Wolski komentuje 1 mecz w weekend i 1 mecz w tygodniu ( a czasami nawet nie, bo dostaje role gospodarza w studio, co jest kompletną parodią ). Twarowski to już kompletna wy.[beep]ka na mecze - pójdzie skomentować 1 mecz z ligi angielskiej ( a najczęściej transmitowanych jest 5 meczów w kolejce ), zrobi sobie ligę+extra i najczęściej studio do LM w tygodniu i tyle go widzieli. Niestety, ale Canal+ od dłuższego czasu robi sobie po prostu jaja z doborem komentatorów do meczów i z "użytkowaniem" swoich pracowników. A jeszcze bardziej szlag mnie trafia, gdy widzę, że np. mecz dostaje do komentowania Skrzyński. Co ten chłop robi w Canal+ to ja nie mam pojęcia... trudno dać 2-gi mecz do komentowania w weekend Wolskiemu albo Pełce? Albo niech w końcu Twarowski ruszy 4 litery i skomentuje więcej niż 3 mecze na krzyż w miesiącu.

 

Zatrudniają tryliard ludzi do komentowania meczów z czego 60% nadaje się do wypadu w trybie natychmiastowym. Później mamy takie kwiatki, że dobry komentator ( np. Wolski ) dostaje role ciecia w studio, bo pan Laboga albo Żelek muszą wyrobić normę i skomentować jakiś mecz z LM. PARODIA!!! A prawda jest taka, że obecnie wystarczyło może 30% ludzi z tego co jest, aby obsłużyć wszystkie mecze jakie mamy w Canal+. W końcu Wolski/Twarowski czy Pełka dostawaliby więcej meczów, a panów typu Skrzyński cz Laboga nie słyszelibyśmy wcale.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Canal+ jest za dużo komentatorów i ekspertów, którzy zostali się bo byli wykorzystywani do utraconych lig.

Przydadzą się jeszcze tylko raz podczas 30 kolejki Ekstraklasy. Niestety Multiliga+ to najlepszy produkt nc+. Szkoda że później takie rozdrobnienie na dwie grupy bo ML z 4 meczów wypada średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przesadzacie. Laboga i Skrzynski to komentatorzy, ktorzy nie przeszkadzaja w czasie transmisji. Nie sa moze wybitni, ale na pewno przyzwoity poziom prezentuja.


Dzisiaj musicie byc zadowoleni z komentarza, bo Glen robi to jak zwykle swietnie. Wedlug mnie znajduje sie w TOP5 w Polsce. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak oglądam C+ strasznie denerwuje ta młoda reporterka,która jest strasznie lansowana przez internautów i pan,który prowadzi Turbokozaka oraz Milko. Do reszty nie ma się co przyczepić,może czasem denerwujący jest Westfal i p.Durda,którego nie lubię słuchać,gdy komentuje piłkę nożną. Z ekspertów widać,że Murawski i Przytuła mają straszne parcie na szkło i chcą wszystko mówić(więcej od komentatora). Myślę,że za dużo jest komentatorów w nc+,bo mają tylko 2 ligi i puchary,ale nie ma co narzekać,bo w innych stacjach jest jeszcze gorzej(porównajcie sobie TVP i Polsat,a nawet SportKlub). Jak ktoś wcześniej powiedział szkoda,że pan Twarowski komentuje tylko 3 mecze w miesiącu,ale wiadomo gwiazda stacji może sobie pozwolić na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia. Komentarz bdb, świetny jak zawsze Bartosz Gleń, bardzo dobry Murawski. Nie wiem dlaczego w studio zamiast na gorąco, od razu po meczu wygłosić opinie, spostrzeżenia, omówić sytuacje, ciekawie ubrać to mają koncepcje, że znowu wałkują składy, i znowu powtórka meczu. To jest irytujące. Bo po tych powtórkach już emocje spadają. Normalnie ręce opadają. Tak samo, że Smokowski i Mielacar w TVN7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekmalina30 mnie bardziej zaskoczył brak jakiejkolwiek analizy meczu z Monachium!! Oni po takim meczu wyczerpali temat rozmowy w 5min... to było smutne! Dążyli by jak najszybciej zakończyć studio. W ogóle nawet zaprezentowany skrót był okrojony, przecież z 90min meczu pokazali jedynie gole + centrostrzał Douglasa Costy!!! 

A co jak ktoś oglądał mecz Barcelony z Arsenalem i chciał obejrzeć porządny skrót, a nie doczekał się takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w to co czytam w komentarzach pod newsami, czy na profilu NC+. Ludzie w dalszym ciągu mają pretensje, że NC+ nie puściło meczu Bayern-Juventus w całości tylko w multilidze z meczem Barcelona - Arsenal, a ten drugi także był osobno na nSport. I ci ludzie dostają lajki, takich osób jest sporo, którzy zamiast sprawdzić kanał CANAL+ woleli mieć pretensje do NC+ o nie pokazanie osobno meczu Bayern-Juventus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia. Komentarz bdb, świetny jak zawsze Bartosz Gleń, bardzo dobry Murawski. Nie wiem dlaczego w studio zamiast na gorąco, od razu po meczu wygłosić opinie, spostrzeżenia, omówić sytuacje, ciekawie ubrać to mają koncepcje, że znowu wałkują składy, i znowu powtórka meczu. To jest irytujące. Bo po tych powtórkach już emocje spadają. Normalnie ręce opadają. Tak samo, że Smokowski i Mielacar w TVN7.

 

Mnie Murawski nie zachwyca. Wręcz odpycha. Mecz swoje, on swoje, tzn w ogóle nie czuje meczu. Takie bajdurzenie jak on wali podczas transmisji live, można sadzić na pomeczowej herbatce czy piwku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę w to co czytam w komentarzach pod newsami, czy na profilu NC+. Ludzie w dalszym ciągu mają pretensje, że NC+ nie puściło meczu Bayern-Juventus w całości tylko w multilidze z meczem Barcelona - Arsenal, a ten drugi także był osobno na nSport. I ci ludzie dostają lajki, takich osób jest sporo, którzy zamiast sprawdzić kanał CANAL+ woleli mieć pretensje do NC+ o nie pokazanie osobno meczu Bayern-Juventus :D

Mnie bardziej oficjalne stanowisko nc+ interesuje- czemu kombinują i zamiast na dwóch sportowych kanałach pokazują LM na c+ zwykłym i nsport...

Bo w kablu nie wszyscy je mają i robią pod gorke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...