Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed nami ostatni weekend, gdy Canal+ pokazuje w miare przyzwoita liczbe transmisji. Przez kolejne 2 miesiace bida z nedza i ogolnie czarna rozpacz. Cena oczywiscie w dalszym ciagu niezmienna, czyli abonenci beda robieni na szaro i beda placili za towar w 80% uszczuplony. Brawa dla tych zlodzi i oszustow! Zobaczcie co zrobiliscie! Pol roku temu czlowiek nie wiedzial jaka transmisje meczu ma wybrac, bo byl zasypywany nimi co weekend. Teraz? Przez kolejne 2 miesiace na antenie Canal+ pojawi sie tyle spotkan, co jeszcze nie tak dawno bylo pokazywanych w ciagu tygodnia.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zostanie 3-4 spotkania ligi angielskiej w Canal+ na weekend.

Piątek - wolne

Sobota - 2 spotkania angielskiej piłki

Niedziela - 2 spotkania angielskiej piłki, czasem 1

Poniedziałek - 1 spotkania ale nie zawsze, sporadycznie

Wtorek - wolne

Środa - wolne

Czwartek - wolne

 

i nowi Piątek wolne

 

Canal+ popłynął, nie ma co zaoferować. Golfem się nie interesuje, końskimi galopami również, żużla nie ma, NBA nie oglądam. Może w Bierki niech zainwestują? To będzie towar Premium, bo nie jest dostępny jeszcze u nikogo w Polsce. Proponuje też rabanie drzewa na czas. Zima idzie, opał w domu potrzebny, więc takie zawody w sam raz. Przy okazji niech kupią ekskluzywne zawody Sylwestrowo - Nowo Roczne organizowane przez wójta Gminy Xxx i będzie znowu jakaś piłka.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zostanie 3-4 spotkania ligi angielskiej w Canal+ na weekend.

Piątek - wolne

Sobota - 2 spotkania angielskiej piłki

Niedziela - 2 spotkania angielskiej piłki, czasem 1

Poniedziałek - 1 spotkania ale nie zawsze, sporadycznie

Wtorek - wolne

Środa - wolne

Czwartek - wolne

 

 

To, że ramówka C+ w styczniowe weekendy będzie wyglądać ubogo to nie powód, by manipulować danymi.

 

Weekendowe kolejki to minimum transmitowane 4 mecze (z czego jedna kolejka jest rozgrywana jednego dnia w Boxing Day, a druga jest rozłożona prócz niedzieli na dwa dni robocze. Styczniowe kolejki weekendowe to 5-6 meczów. W tym miesiącu to zawsze 3 sobotnie mecze Barclays Premier League. ​W niedzielę mamy też po 2 mecze. Jak jest jeden mecz to niemal bankowo SkySports ma transmisję poniedziałkową. Do tego dochodzą kolejki rozgrywane w środku tygodnia (z uwagi na weekendowe mecze Emirates FA Cup)​​, gdzie są mecze w wtorek i środę. Spójrz jak bardzo przekłamałeś w drugą stronę (zaczynając o 3 meczach ogółem, pisząc o 2 meczach sobotnich, nie łącząc niedzieli i poniedziałku co do transmisji, nie uwzględniając kolejek ligowych rozgrywanych w wtorek i środę).

 

Ja sam uważam, że teraz jest gorzej (szczególnie, jak trafi się weekend rozgrywania pucharu Federacji Angielskiej to będzie chyba totalna pustka w wolne dni). Choć akurat teraz wieczorne niedzielne nie mam czasu na tv, więc na dobrą sprawę "problem" z Eleven się trochę rozwiązał kiedy to w C+ poza NBA nie ma sportu na zywo (choć problem z płaceniem za C+ w UPC pozostał).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nami ostatni weekend, gdy Canal+ pokazuje w miare przyzwoita liczbe transmisji. Przez kolejne 2 miesiace bida z nedza i ogolnie czarna rozpacz. Cena oczywiscie w dalszym ciagu niezmienna, czyli abonenci beda robieni na szaro i beda placili za towar w 80% uszczuplony. Brawa dla tych zlodzi i oszustow! Zobaczcie co zrobiliscie! Pol roku temu czlowiek nie wiedzial jaka transmisje meczu ma wybrac, bo byl zasypywany nimi co weekend. Teraz? Przez kolejne 2 miesiace na antenie Canal+ pojawi sie tyle spotkan, co jeszcze nie tak dawno bylo pokazywanych w ciagu tygodnia.

 

Jak ja pisałem o tym w październiku i listopadzie, żeby sobie przeanalizować dowolny tydzień stycznia czy lutego to dostałem tonę minusów. Czyżbyście wreszcie przejrzeli na oczy ? Nadal się cieszycie, że C+ ma BPL ? Nie lepiej byłoby mieć wszystko w Eleven i płacić bankowo mniej ??

 

Komentuje i to nie pierwszy raz w tym sezonie. Mają za dużą ekipę, więc wciskają ich do ligi angielskiej - podobnie jak np. Przytułę.

Jeszcze bym dorzucił komentatorów z Serie A - ciekawe czy wtedy entuzjazm do BPL w C+ jeszcze bardziej by nie spadł.....

.

 

 

Z innej beczki - wczoraj był artykuł, że coraz więcej ludzi rezygnuje z płatnej TV....można sobie odszukać. A propos tego jestem ciekaw czy nadal będą łączyć w dłuższym czasie paczkę C+ z Elevenem.

Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pisałem o tym w październiku i listopadzie, żeby sobie przeanalizować dowolny tydzień stycznia czy lutego to dostałem tonę minusów. Czyżbyście wreszcie przejrzeli na oczy ? Nadal się cieszycie, że C+ ma BPL ? Nie lepiej byłoby mieć wszystko w Eleven i płacić bankowo mniej ??

 

Po pierwsze nie wszystko, bo Canal+ ma jeszcze Ekstraklasę, LM, NBA i parę innych rzeczy, a poza tym nie zapominaj o filmach.

I tak bym tę paczkę abonował, a Eleven mam tylko dla La Ligi. Gdyby tam jeszcze była BPL, to cena poszybowałaby w górę, a założę się, że cena Canal+ wcale by nie spadła. Niestety konkurencja, według mnie, wyrządziła więcej szkody niż pożytku. Szczególnie w naszych kieszeniach, a także dostępności Eleven. Szkoda, że liga hiszpańska nie kierowała się dostępnością kanałów, w których będzie emitowana. Nadal kanały Eleven ma garstka abonentów, bo nawet wyników oglądalności nie chcą podawać. Powtórzę jeszcze raz- dobrze, że liga angielska pozostała w Canal+, szkoda że nie ma już hiszpańskiej.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na C+ transmisji meczu Everton-Leicester, albo Southampton-Tottenham, ale niestety nie ma. Jest za to hicior MU-Norwich. ;) Ale w sumie to nc+, to nie powinno dziwić. :)

 

Na szczęście w internecie była alternatywa. I mimo że płace za Canal+ oglądałem Everton-Leicester

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konkurencja, według mnie, wyrządziła więcej szkody niż pożytku. Szczególnie w naszych kieszeniach, a także dostępności Eleven.

Jak dla mnie to jedyny minus. Wejście konkurencji pokazało, że jednak można puszczać po 8 spotkań live z kolejki La Ligi czy 4-5 z Serie A i Ligue 1. I to mając tylko dwa kanały! Nie mówię już o innych niezagospodarowanych prawach. No i pojawiły się nowe twarze jak np. Ćwiąkała, Gazda czy Mitrut.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się cieszycie, że C+ ma BPL ? Nie lepiej byłoby mieć wszystko w Eleven i płacić bankowo mniej ??

 

Tak, nadal się cieszymy, że BPL jest w rękach takich ludzi, jak Twarowski, Nahorny, Pełka i Rosłoń. Mieć wszystko w Eleven i płacić mniej? Nie wiem jakim cudem skoro w nc+ nie da się wziąć paczki Eleven bez Canal+. Jakieś śmieci w postaci player.pl mnie nie interesują. Chcieliście konkurencję dla Canal+ - to macie! I w imię czego to wszystko? Śmieciowych meczów Las Palmas i Levante. :roll:

 

Btw. te twoje "bankowo mniej" to chyba lekkie nieporozumienie. BPL kosztuje tyle ile wszystkie aktualne prawa Eleven razem wzięte. Jeśli myślisz, że utrzymaliby cenę 15/16zł/mc za swoją paczkę to musisz naprawdę być wielkim optymistą. Poza tym, jakie wszystko? A co z LM, LE czy ekstraklasą?

 

Najbardziej podejrzane w tym wszystkim jest to, że wszystkie prawa, które "realizował" MP&Silva poszły do Eleven. Przyszedł przetarg na BPL, w którym ta firma nie uczestniczyła i bum - wygrało Canal+. To pokazuje jakie przekręty panują na tej linii.

 

No i ostatnia sprawa. Co z ponownym przetargiem na Ligue 1, który podobno miał mieć miejsce, ponieważ we Francji nie podobało się to, jak Eleven dysponuję ligą i jak mało osób ma do niej dostęp.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka mogłaby być po 40 PLN i tak było taniej niż paczka C+, a nie wierzę, że byłaby w takiej cenie to po 1). Po 2) teraz zostanie status quo z łączeniem z C+ czy ceną nc+, po utracie BPL mogło się wiele zmienić, tak samo z dostępnością Eleven, bo sam C+ nie miałby wiele do gadania. Ponadto nie wierzę, że będą stale dostępni tylko w nc+, jak już tak bardzo niektórych boli ten player. Jednak "dzięki" przetargowi na BPL nic się nie zmieni...zostanie po staremu, bo niby czemu mieli by coś zmieniać? Dostaniesz tak jak napisałeś jakiś tam MAGAZYN, konie i inne żagle....Jedyny plus to skład komentatorski tak jak napisałeś i NIC WIĘCEJ!

 

Co do Ekstraklasy to jak ktoś kibicuje klubom z dolnej części tabeli nie musi się obawiać, prawie każdy mecz zobaczy na Eurosporcie (nawet w retransmisji). Z kolei, żeby dawać taką kasę na 6 spotkań ligi polskiej to nie wiem czy byliby chętni bez BPL. LM i LE pomijam, bo to rzadkie granie i n nawet na tym wielkego biznesu nie zrobiło, a każdy LM i LE się pozbywał po kolei - najpierw Polsat, potrem N nie miała konkurencji....w walce o te prawa.

 

Z pisaniem o Las Palmas czy Levante to czysta demagogia z Twojej strony, bo te kluby nie tylko graja ze sobą, ale też z Valencią, Sevilla czy Atletico i ich meczów z tymi klubami być na C+ nie widział....

 

Już widzę jak C+ weźnie Ligue1, jak oni (poza komentatorami) pewnie są szczęśliwi, że odpadła im zarówno Serie A jak i Ligue1, bo traktowali te ligi jako zło konieczne - kompletnie nie szanując tego produktu, a mieli anteny i wszystko. Z kolei Eleven pokazuje dziś Ligue1, bo ma wolne anteny, a nie pokazuje tylko z powodu braku anten, a nie z powodu nie szanowania praw.

 

Co do konkurencji to uważam, że to właśnie dobra sprawa, bo inaczej dalej oglądalibyśmy po 3 mecze ligi polskiej (wymusił OS), 4-5 BPL, 3 hiszpańskiej, 2 francuskiej i 2 włoskiej zupełnie podobnie jak 10 lat temu.....Niestety, ale oni nie szli do przodu i przykro zauważyć, ale to na nich i tak nie podziałało, bo ja nie mogę zrozumieć usunięcia dziennikarzy ze studia....

 

 

EDIT: Teraz też bawi mnie niezmiernie, że wcześniej nie pokazywali ogórków LL, a teraz nagle te same ogórki (albo i gorsze) pokazują w Copa del Rey :D I nagle się kurde opłaca - konkurencja jak widać działa cuda!

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podejrzane w tym wszystkim jest to, że wszystkie prawa, które "realizował" MP&Silva poszły do Eleven. Przyszedł przetarg na BPL, w którym ta firma nie uczestniczyła i bum - wygrało Canal+. To pokazuje jakie przekręty panują na tej linii.

 

No i ostatnia sprawa. Co z ponownym przetargiem na Ligue 1, który podobno miał mieć miejsce, ponieważ we Francji nie podobało się to, jak Eleven dysponuję ligą i jak mało osób ma do niej dostęp.

La Ligi nie realizowali, a też ją mają ;) Co do przetargu na Ligue 1: ktoś puścił plotę i tyle. Zresztą to było przed dołączeniem Eleven do nc+.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM pomijam, bo to rzadkie granie i n nawet na tym wielkego biznesu nie zrobiło, a każdy LM się pozbywał po kolei - najpierw Polsat, potrem N nie miała konkurencji....w walce o te prawa.

 

Pan raczy żartować? Popatrz na oglądalność meczów z LM ( w szczególności faz pucharowych ). To one biją rekordy oglądalności dla Canal+. N nie zrobiło na nich wielkiego biznesu? :o Liga Mistrzów była największym magnesem przyciągającym do tej platformy. Solorze nie pozbyli się praw tylko po prostu przegrali przetarg, bo ITI dawało ogromne pieniądze za 3-letni przetarg. Prawa do LM są praktycznie na równi z ligą angielską jeśli chodzi o pieniądze jakie trzeba wydać, aby je transmitować. Rzadkie granie? LM i LE grają co 2 tygodnie na jesień, a na wiosnę jest tak zrobiony terminarz, że mecze są praktycznie co tydzień ( z wyłączeniem przerw między kolejnymi fazami pucharowymi ). Czy jest to rzadko? No nie wiem. Na pewno częściej niż mecze Polaków, którymi szczycą się solorze.

 

Widzę, że propaganda Borka odnośnie Ligi Mistrzów w Canal+ działa w najlepsze (http://media2.pl/media/108611-Mateusz-Borek-Nie-wierze-Lidze-Mistrzow-w-Canalplus.-Ekstraklasa-przeplacona-wideo.html). Ciemny lud to kupuje. Szkoda, bo myślałem, że jesteś w tej "lepszej" części ludzi, którzy nie dają się manipulować

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna propaganda Borka, bo ja LM oglądam jednym okiem od sezonu, gdzie były po 2 fazy grupowe. LM będzie ciekawa tak jak napisałeś na wiosnę - ile dni meczowych będzie ? LM jesienią to nudy niestety....Można multiligę obejrzeć, bo pojedyncze mecze do 4 kolejki to po prostu flaki z olejem....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka mogłaby być po 40 PLN i tak było taniej niż paczka C+

 

Ooo proszę. Czyli co, wtedy za to co jeszcze pół roku temu miałem w cenie abonamentu, miałbym za dodatkowe 40zł. No dziękuję Ci bardzo! Uspokoiłeś mnie. Nie ma to, jak żłopać klientów na tak duży hajss za to, co jeszcze pół roku temu miałem w abonamencie ( oprócz szrotu las Palmas i Levante ). Za takie myślenie jak twoje to należy się jakaś nagroda na tym forum, naprawdę. Widzę, że jesteś w tej grupie ludzi, która lubi być robiona na kasę. Ja nie jestem!

 

po utracie BPL mogło się wiele zmienić, tak samo z dostępnością Eleven, bo sam C+ nie miałby wiele do gadania. Ponadto nie wierzę, że będą stale dostępni tylko w nc+

 

Tak, zmieniłaby się cena paczki Eleven, czyli abonent nc+ musiałby dopłacić PO RAZ KOLEJNY. Dostępność Eleven akurat mało mnie, i nas abonentów nc+, interesuje. To jest temat "sport w nc+" i dyskutujemy tutaj o paczce Eleven tylko z punktu widzenia klienta nc+. C+ miałby niewiele do gadania? Otóż po 1) nie wiem co Canal+ ma do gadania do dostępności Eleven w nc+. To nc+ decyduje o dostępności tej paczki u siebie na platformie. Nie Canal+. Po 2) nc+ miałoby do gadania tyle samo co teraz, czyli w dalszym ciągu blokowaliby paczkę Eleven i związali ją z pakietem Canal+ z prostego powodu - baliby się odpływu ludzi od Canal+. Proste.

 

Dlatego dziękujmy Bogu, że liga angielska zostaje w Canal+, bo musielibyśmy opłacać dotychczasowy abonament ( który na 100% nie zostałby zmniejszony ) PLUS abonament za paczkę Eleven, który na 100% zostałby zwiększony. W imię czego? Ano w imię prawdopodobnie takiej samej liczbie meczów i gorszego składu komentatorskiego.

 

Żadna propaganda Borka, bo ja LM oglądam jednym okiem od sezonu, gdzie były po 2 fazy grupowe.

 

No to drogi kolego, do oglądania używaj oboje oczu i dopiero wtedy wypowiadaj się na temat Ligi Mistrzów. Typowe polactwo: "nie znam się, albo trochę się znam, ale wypowiadam się jak ekspert i będę bronił swego rozumowania".

 

 

LM jesienią to nudy niestety....

 

A nieeee no pewnie. Walka do ostatniej kolejki w grupie B to nuuuda. Wywalczenie awansu przez PSV, odpadnięcie Manchesteru United w ostatnich minutach to codzienność dla Ciebie. W grupie E Leverkusen biło się z Barceloną w ostatnim meczu o awans to tez pewnie bida z nędzą dla Ciebie. Pojedynek Arsenalu z Olympiakosem w grupie F i walka o awans do ostatniej kolejki to też praktycznie żadna frajda. W grupie G, gdzie Chelsea toczyło bój z FC Porto do ostatniej kolejki o awans to też flaki z olejem. Dynamo Kijów tylko przyglądało się temu pojedynkowi, bo mieli już pewny awans od daaawien dawna. Pojedyncze mecze najlepszych klubów Europy/Świata takie jak Bayern-Arsenal czy Real-PSG to również poziom i emocje żadne. W ekstraklasie jest lepiej, tak wiem.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1) Co miałeś w cenie abonamentu ? Jaja sobie robisz? W cenie abonamentu miałeś 3 mecze hiszpańskiej, 2 Serie A i 2 ligi francuskiej - to, że więcej nie oglądasz jest mało istotne, bo inni oglądają więcej i np. chcą więcej Serie A. Więc nie miałeś nic w abonamencie to raczej temu komu płaciłeś miał, ale nie pokazywał praw tyle ile widać mógł. Robiony na kasę jesteś Ty i masz autentycznie wyprane pod kątem nc+, co mnie już zaczyna bawić, bo popłaczesz, popłaczesz a jak ktoś napisze Ci prawdę, że fakt nabili Cię w butelkę to nagle krzyk. Otóż Eleven jest za 11 PLN, Eleven jest w małym kablu i też możesz go mieć. Nabijanie to robi teraz nc+, bo łączy paczkę jedną z drugą, bo wiedzą, że poszłoby 20-30 % abo C+....ale pewnie i tak pójdzie nie mniej od tych z kabla, którzy nie mają dostępu do Elevena.

 

Co oglądasz aktualnie na C+? Mają jakiś meczyk? Nie.....a przebicie w cenie w stosunku do Elevena 6 do 1....

 

Po 2) Sport w nc+ rozumiem nie obejmuje Elevena ?  :D C+ nie miałoby nic do gadania bez BPL, bo cały kabel by im paczkę odesłał. Wierzysz, że Eleven będzie wiecznie tylko w nc+? Ja w to nie wierzę i niech to trwa 2-3 lata, ale wyjdzie poza nc+. Dla mnei z resztą jest bo ja nie wykupiłem Elevena w nc+, tylko w necie. Taaak dziękujmy, to dziękuj, ja fanem angielskiej nie jestem, ale gdybym był to by mnie krew zalewała, bo przy przedłuzaniu umowy w lipcu paczk C+ idzie baj baj....bo angielską przeżyję, a 25% polskiej na żywo czy 50% w retransmisji mam w Eurosporcie za parę groszy....Gdyby Eleven zdobył BPL to C+Sport mógłby dać sobie spokój z drugim kanałem, a cała nc+ z ceną paczki. I tutaj jest widoczne Twoje wypranie, bo wywyższasz się, a nie kumasz że zapłacisz tyle samo za 50% oferty sprzed Elevena, ale to nie znaczy, że Eleven wziął ich 50%, bo Eleven pokazuje znacznie więcej, lepiej wykorzystując prawa.

 

Po 3) Ja futbolem interesuję się od 25 lat (a abonowaniu magazynu "PN" przez 20 lat nie wspomnę, więc nie ucz psa szczekać) i LM to popłuczyny - skończyła się, gdy zrobili ją dla 32 teamów plus 3-4 miejsca.....do 4 kolejki to trudno wytrzymać na multilidze jak gole nie padają, a w 6 masz już połowę spraw rozstrzygnięte - jakoś nie czułem wielkich emocji, bo widać, że zaangażowanie klubów z lig wielkiej 5 jest na niskim poziomie, nie mówiąc o tym, że mam wrażenie, że bronią się przez 3 miejscem, żeby przypadkiem nie zagrać w LE, wolą już 4te. Z kolei w 1/8 teraz mamy ciekawe pary, co pewnie spowoduje mecze potęga vs ogór z 1/4. Ostatnie sezony to 1/8 LM to równe nudy jak faza grupowa.....I garstka dni meczowych i mecze o tej samej godzinie - więc ten produkt jest zdecydowanie przeszacowany.....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi komentować to co napisałeś, bo widać, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem mojego postu. Poprzednio w Canal+ miałem 5-6 najlepszych meczów z Anglii, 4-5 najlepszych meczów z Hiszpanii, 2 najlepsze mecze z Włoch ( plus 1 spotkanie w Orange Sport ) i 2-3 najlepsze mecze z Francji. Jeśli to jest Twoim zdaniem "nic" to nie ma co dyskutować. Miałem WSZYSTKIE najlepsze ( hitowe ) mecze z tych 4 lig. Bardzo rzadko się zdarzało, aby nie pokazali jakiegoś hitowego spotkania. I to jest wystarczająca ilość dla mnie. Nie potrzebuje śmieci typu Las Palmas - Levante.

 

Teraz, gdy wg Ciebie, Eleven kupiłoby ligę angielską miałbym:

1) dokładnie to samo z Anglii tylko z innym komentarzem, bo praktycznie nie możliwe jest, aby kupili większą liczbę spotkań

2) dokładnie to samo z Hiszpanii PLUS 2-3 spotkania słabiaków

3) dokładnie to samo z Włoch PLUS 2-3 spotkania słabiaków

4) dokładnie to samo PLUS czasami 1 mecz z Francji ( Ligue 1 już teraz jest traktowana przez nich najgorzej i pokazują 2-3 mecze w weekend, więc co by było gdyby była jeszcze liga angielska.

 

Czyli, podsumowując: musiałbym zapłacić więcej o jakieś 20-25 zł/mc ( tyle moim zdaniem kosztowałaby paczka Eleven, gdyby mieli jeszcze BPL, a i tak moim zdaniem trochę to obniżyłem. Jeśli teraz za paczkę Eleven trzeba dać w nc+ 15/16zł [w normalnej cenie bez promocji], to co dopiero, gdy dojdzie liga, która kosztuje tyle samo co wszystko inne dotychczas razem wzięte? Strzelałbym, że koszt mógłby wynieść nawet 30zł/mc ) plus swój normalny abonament. W imię czego. Ano w imię dodatkowych 2-3 meczów słabiaków z Włoch, Hiszpanii i 1 meczu słabiaków z Francji. W sumie byłoby to 5-7 dodatkowych meczów słabiaków.

7 DODATKOWYCH MECZÓW SŁABIAKÓW DOSTAJE ZA DODATKOWE 20-25 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. Dziękuję Ci bardzo za taki interes, kolego.

 

Odpowiedź na twoje "Po 2)" jest zawarta w tym co napisałem w poprzednim poście. Przeczytaj go DOKŁADNIE i z dedukcją. "Sport w nc" obejmuje paczkę Eleven, ALE TYLKO Z PUNKTU WIDZENIA NC+. W tym temacie nie interesuje nas to, czy ta paczka będzie dostępna gdzie indziej i za ile będzie dostępna gdzie indziej, rozumiesz? Takie dyskusję załatwiajcie sobie w temacie o tymże kanale.

 

P.S. Przestań kłamać, że w Canal+ mieliśmy pół roku temu 3 mecze z La Liga. Meczów było 4-5 na kolejkę. Z czego najczęściej to było właśnie 5.

Edytowane przez TimesSquare
  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja logika jest wręcz zabawna :D ale po kolei:

Po 1) Miałeś 5 spotkań BPL (a nie żadne 6!, a przez długi czas były 4 - tylko się zlitowali bodajże 2 lata temu), z Serie A były 2, pikseloza na OS była trudna do zdzierżenia, LL i 5 spotkań LOL - 4 to były od święta i ZAWSZE Real, Barca...

 

Po 2) Wyliczanie spotkań to 1 aspekt, bo byłoby ich pewnie tyle samo ile dziś, ale w zdecydowanie niższej cenie - 20/25 PLN, ale odpada Ci paczka C+!! Czy Ty to rozumiesz?? Przez to Eleven mógłby być i po 40 PLN, ale tak byłoby taniej. I kolejna sprawa, która pokazuje Twój wąski "nc plusowy" punkt widzenia - Ty naprawdę myślisz, że po stracie angielskiej C+ uwolniłby się od hejtu, oddawania paczek po takiej cenie? Naprawdę myślisz, że ludzie w kablu by to kupili ? Zabawne myślenie - tutaj trzeba to analizować całościowo własnie, a nie z punktu widzenia, że teraz sobie C+ połączył paczkę Elevenem, bo wtedy to by już nie przeszło...z samej złości ludzie oddali by całą paczkę C+. Ponadto Eleven czy Ci się podoba czy nie (tutaj też dostrzegam Twój syndrom sztokholmski w stosunku do nc+) jest w sieci! Jest po prostu dostępny, a nie tak jak C+....Więc wtedy C+ miałby bardzo mało do gadania - to by po prostu nie przeszło! I nie to nie jest temat na wątek Eleven, bo to że mamy go w sieci to wpływa na nc+, czy Ci się to podoba czy nie, a z BPL to C+ łącząc paczkę z Elevenem popełniłby ogromny błąd. Tak samo jak rozpatrywanie gdzie będzie Eleven ma na to wpływ, więc mnie nie pouczaj gdzie mam o tym pisać, jeżeli nie rozumiesz szerszego kontekstu, bo o wszystko ma wpływ na zachowanie nc+ i TO JEST Z PUNKTU WIDZENIA nc+, bo nc+ nie funkcjonuje w próżni (jak Ci się wydaje) i ten z ich punktu widzenia nieszczęsny Eleven jest w sieci i pewnie mało kto im go wykupił - założę się, że to ich mooocno boli, bo wtedy ja i wielu wielu innych musiałoby wykupić tę opcję za 8 a potem 16 PLN....a tak nie dość, że opcja nie wykupiona, to dla wielu odejście BPL oznaczałoby pożegnanie z paczką C+. Podsumowując masz typowy syndrom sztokholmski, bronisz BPL w C+, a to niekorzystna opcja dla Ciebie, o czym przekonasz się przy przedłużaniu umowy - jak będzie 10 PLN drożej :D

 

Co do Elevena wiem, że dla tych, dla których C+ lata był wyrocznią (bo dla mnie też) jakości i ilości to szok, że nagle przychodzi sobie taki "tam" Eleven i wali po 9-10 meczów LL, 5-7 meczów Serie A i normlanie szczena opadła, bo C+ nie mógł oczywiście pokazać, bo stacji premium się nie opłacało, ale jakiś "tam"...Eleven pokazuje nie ? I to jest ten problem, ale radzę zażyć Relanium, bo do ok. 20 lutego będziesz musiał przełknąć (co już widać przychodzi z trudem) te parę spotkań angielskiej, gdzie Eleven pokaże 3x więcej spotkań w weekend LIVE....I jestem za to Eleven wdzięczny, że wreszcie rozbił ten monopol nc+/CP, bo to już było nieznośne, kiedy rodzina w Niemczech czy znajomi we Francji mogą dzieki SKY i BeIN oglądać fulla, a ja mam 2 meczyki, rzekomo hitowe, bo Interu, Milanu, Napoli, Violi prawie nie pokazywano (tylko Roma i Juve). 

 

I na koniec życzę Ci jeszcze, żeby BPL skomentowali komentatorzy ligi włoskiej :D

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale twoje klamstwa sprawiaja, ze nie mam ochoty na dyskusje z Toba. Skoro bezczelnie klamiesz, ze nie nigdy nie bylo 6 spotkan z bpl, albo ze z Hiszpanii tylko Real i Barca to nie jestes godny mojego czasu. Odpisze Ci tylko jedno. Piszesz, ze nie moge zrozumiec, ze Eleven moze byc nawet po 40zl\mc, bo odejdzie mi koszt paczki Canal+. To ty nie rozumiesz tego, ze nc+ nigdy nie pozwoli na rozdzielenie tych 2ch rzeczy. Tak, wiec zawsze, gdy bede chcial miec Eleven w nc+ bede musial miec rowniez i Canal+. I wtedy te Twoje 40zl bede musial doplacic do zwyklego abonamentu. Koncze dyskusje z Toba, bo bezczelnie klamiesz w swoich postach. Zegnam.

  • Popieram 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co z nim dyskutujesz? Facet ma obsesję na punkcie Eleven.

Napisze każdą bzdurę aby dowartościować się nie zważając choćby na to, że co komu po 8 meczach hiszpańskiej jak normalny człowiek nie ma nawet czasu na takie coś, że nie wspomnę o tym iż połowa z tych meczy może zainteresować tylko rodowitych hiszpanów.

Nie znam nikogo kto by:

1. miał czas na siedzenie całą sobotę i niedzielę przy Elevenach oglądając full La Liga + Serie A + inne odpady

2. zniósł taki nawał meczy z jednej lub 2 lig mając na dodatek C+ z BPL i polska kopaną.

 

[regulamin - proszę bez atakowania prywatnie dyskutanta]

 

P.S

Swoją drogą to miałem nadzieję, że po kupnie BPL przez NC+ nie przeczytam już fantazji na temat zakupu BPL przez Eleven które gołym okiem stworzyli bynajmniej nie arabowie.

Anglicy nie sprzedają praw pośrednikom, ani nowym tworom ze śladową dostępnością. Po prostu oni nie mają wywalone na to jak ich produkt bedzie zabezpieczony i pokazany i co NAJWAŻNIEJSZE przez kogo pokazany.

Edytowane przez Mr. Orbita
Regulamin - spór prywatny.
  • Popieram 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Intermario zanim zaczniesz się kolejny raz odnosić do cen proszę Cię kolejny raz abyś podsumował ceny praw jakie posiada Eleven i C+, i żeby było bardzo już wiarygodnie może byś tak jakieś linki podesłał odnośnie oglądalności poszczególnych meczy w Eleven, porównamy z C+. A pisanie, że LM, to flaki z olejem, a Eleven jest takie cudowne, bo można dużo meczów ogórków zobaczyć, to jest podobne do nawijania PiSowskiej lub PeOwskiej propagandy.

Tracer podzielam Twoje zdanie odnośnie obsesji na punkcie Eleven kolegi.

A tobie Intermario życzę aby bóg Mirosławski obsadzał do wszystkich meczy Majdana i niech mu jeszcze do kompletu Jońce zakontraktuje. Wzorem twoich życzeń odnośnie komentatorów BLP.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...