Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ty nie rozumiesz, że prawa ligi angielskiej nie mogą być odsprzedane dalej innemu podmiotowi ? Więc co najwyżej obecny właściciel sam może wejść na satelitę, ale nie odsprzedać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz 3.

Gdzie drogą sat te kanały będą dostępne.

Jeśli będą chcieć ściągnąć odpowiednia kasę to muszą się dogadać z platformami sat tak samo jak u nas "11" z NC+ 

Czy ty nie rozumiesz że te kanały są dostępne na sat? Między innymi w Canalsat.

https://fr.wikipedia.org/wiki/Groupe_MCS_TV

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kupią to zostanie status quo, czyli płatność za paczkę C+ i jeszcze dodatkowo 16 PLN w przyszłości za Eleven - dziękuję za takie coś....

Myślę, że może być jeszcze drożej za sport w nc+ jeżeli abonenci będą odchodzić i nie zmieni się zarząd spółki. Koszty będą wysokie i trzeba mieć jeszcze zysk, a musi to pokryć mniejsza liczba abonentów. Po kwotach proponowanych przy przedłużaniu widać, że idą w kierunku utrzymania abonentów, którym bardzo zależy i którzy są w stanie dużo płacić. Obawiam się, że wrócą czasy w których cyfra miała 500-750 tyś abonentów i pakiety z canal plusami za 100 zł. Dzisiaj doliczając 15zł za eleveny do 70 zł za extra z 6xC+ wychodzi już 85zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej jak tak zostanie jak jest.

C+ z angielską a reszta jak jest w Elevenie.Przynajmniej w C+ jest duzo miejsca na kanałach na mecze.Jak Elevem by wziął jeszce BPL, to zaraz by sie zaczeło jęczenie ,że za mało miejsca,ze francuskiej j juz prawie nie ma o to znowu czegoś tam nie ma,a to Serie A...no i oczywiście dla abonentów nc+ byłaby znowu pewnie podwyżka paczki eleven do 25 zł :roll: .

Bardzo chciałbym zeby tak zostało jak jest + oczywiście więcej BPL w C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na weekend gadałem z człowiekiem z Eleven. Wiecie dlaczego nie robią studia?

Studio jest przygotowywane na start BeinSport. Pododbno od nowego sezonu ma być rebreding Eleven na BeinSport.

Eleven to tymczasowa stacja robocza. BeinSport ma wejść i utworzyć 4 kanały Premium.

 

Do ligi angielskiej Eleven nie startowało bo nie mogło. Tak mi tłumaczył, tak to zrozumiałem. A jak się okażę? Dowiemy się. Faktycznie studio miało być już dawno w Eleven ale będzie dopiero przy starcie BeinSportu.

Edytowane przez stronniczy90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No jak kupią to zostanie status quo, czyli płatność za paczkę C+ i jeszcze dodatkowo 16 PLN w przyszłości za Eleven - dziękuję za takie coś....

Takie rozwiązanie jest idealne dla tych co nie potrzebują "kilkunastu transmisji" meczy w ciągu dnia i tych co chcą oglądać transmisje na "canal+sport online"

bo często są poza domem albo mają dzieci itd.

Nie interesuję się .... la ligą,francuską,włoską itd. więc niech "eleven" sobie jest i niech się na tym skupi co ma ;)

Wielu jest takich co myśli podobnie do mnie.......teraz to sobie nagrabiłem pisząc ten post  :wink: 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz 3.

Gdzie drogą sat te kanały będą dostępne.

Jeśli będą chcieć ściągnąć odpowiednia kasę to muszą się dogadać z platformami sat tak samo jak u nas "11" z NC+ 

Weź się nie ośmieszaj raz za razem. Sprawdź na Lyngsat gdzie są na satce kanały operatora francuskiego który zakupił BPL i daj spokój bo brniesz jak nawiedzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

A ja na weekend gadałem z człowiekiem z Eleven. Wiecie dlaczego nie robią studia?

Studio jest przygotowywane na start BeinSport. Pododbno od nowego sezonu ma być rebreding Eleven na BeinSport.

Eleven to tymczasowa stacja robocza. BeinSport ma wejść i utworzyć 4 kanały Premium.

 

Do ligi angielskiej Eleven nie startowało bo nie mogło. Tak mi tłumaczył, tak to zrozumiałem. A jak się okażę? Dowiemy się. Faktycznie studio miało być już dawno w Eleven ale będzie dopiero przy starcie BeinSportu.

No to ja się już nie mogę doczekać jak pewna osoba zachwalająca "eleven" będzie za pewien czas musiała płacić nie 16 pln a np 30-40 za "bein sport"

No tak "Canal+" był nie dobry bo za mało transmisji to zobaczycie multum transmisji w odpowiedniej kwocie pln

A mi wystarcza nc+ wraz z tym co mają teraz i z tym co pozostanie czyli "BPL"

Koniec :D

Mam nadzieje że tak się stanie 

Bo od tego bezkrytycznego zachwalania "eleven" robiło się już niedobrze ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Nasir

Żaden duży gracz nie może sobie kupić BPL na jakiś rynek po czym je odsprzedać z zyskiem chłopie.

Anglicy nie tolerują żadnych pośredników, jak ktoś kupi prawa to ma je pokazywać na swoich kanałach.

A jak ich nie ma to nie kupi licencji, proste jak budowa cepa.

Widzę, że co niektórzy tutaj myślą, że z prawami do BPL jest tak samo jak np. z prawami La Liga czyli hulaj dusza + kilku pośredników hahahha.

Nie jest tak, nigdy nie było i nie będzie.

I dlatego wszelkiej maści kombinatorzy od zarabiania na prawach sportowych typu MP Silva nie mogą nawet złożyć oferty  na BPL u angoli.

 

 

Jednak jesteś w błędzie, chłopie. Przeczytaj sobie wiadomość z twittera.  Wygląda na to, że prawa zakupili pośrednicy.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się już nie mogę doczekać jak pewna osoba zachwalająca "eleven" będzie za pewien czas musiała płacić nie 16 pln a np 30-40 za "bein sport"

No tak "Canal+" był nie dobry bo za mało transmisji to zobaczycie multum transmisji w odpowiedniej kwocie pln

A mi wystarcza nc+ wraz z tym co mają teraz i z tym co pozostanie czyli "BPL"

Koniec :D

Mam nadzieje że tak się stanie 

Bo od tego bezkrytycznego zachwalania "eleven" robiło się już niedobrze ;)

 

Odpowiem jednym zdaniem: To płać nadal 60-80 PLN za paczkę C+ (bez trzech lig, nawet jak ich nie oglądasz to masz kontent znacznie uboższy) oraz dodatkowe kanały, których w 90% nie oglądasz zamiast płacić znacznie mniej i mieć więcej sportu za chociażby połowę tej kwoty.

 

Jeśli to prawda co pisze stronniczy to C+ ma wyborną sytuację - musisz mieć paczkę C+ plus cały bagaż kanałów - cena się pewnie w dół nie zmieni, a i po jakimś czasie 16 PLN za Elevena....Nie wiem naprawdę jak można się z tego cieszyć. Mam nadzieję, że BeIN zarzuci swoimi kontaktami i kupi BPL i następnie wrzuci np. do Eleven, ale pewnie w przypadku BPL to mało prawdopobodne....

 

Jakby wszedł BeIN to może będzie można wykupić tylko te kanały i zadowolić się NTC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Odpowiem jednym zdaniem: To płać nadal 60-80 PLN za paczkę C+ (bez trzech lig, nawet jak ich nie oglądasz to masz kontent znacznie uboższy) oraz dodatkowe kanały, których w 90% nie oglądasz zamiast płacić znacznie mniej i mieć więcej sportu za chociażby połowę tej kwoty.

..

Wyobraź sobie że  oglądam jak nie ja to żona... no i córka ma też w tym udział bo "my little pony" , "dora" itd bez tego się nie obejdzie :D

Jeszcze jedno nie płacę za paczkę Canal+ (60-80PLN) tylko 35 pln fakt jest to zrabatowane ale....nie sądzę że kiedykolwiek tyle zapłacę co napisałeś

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w komunikacie Sportbusiness czyli jednej z bardziej wiarygodnej redakcji w temacie praw, nie mogła tych praw zakupić agencja by potem odsprzedać z zyskiem. Ale zauważcie, że nie były podane kraje tzw Central Eastern, więc tam rzeczywiście mógł to przejąć pośrednik. Polska była wymieniona jako osobny kraj, tak jak Niemcy czy Francja.

Opcja z pośrednikiem wchodzi w gre tylko wtedy, gdy nikt nie przystąpił do przetargu. A w to chyba nie wierzycie( chyba że przegapili przetarg :mrgreen: )? Dlatego na spokojnie poczekajmy, długo to raczej nie potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...