Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NBA w nc+ na kolejne dwa sezony. Info by Łukasz Cegliński

 

111.jpg

 

 

 

Nareszcie pozytywna informacja ,będzie można pewnie też oglądać na "Canal+Sport Onlnine" :D

Jeszcze BPL jak pozostanie to niech eleven nawet tysiąc transmisji nadaje i tak  mnie do siebie nie przekona ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 11 PLN w player.pl, natomiast aktualnie dla ludzi z C+ jest to 7,95 PLN, więc jak już podajesz fakty to podawaj pełne. Co do 15,90 to za rok może wszystko się zmienić....Za C+ płacisz 50 PLN - więc tymbardziej ich to nie usprawiedliwia ;)

Kto płaci za C+ 50 zł?W NC+ prawie nikt a nawet jak ktoś płaci to ma duży rabat na inne opcje.Ja np.płacę za tą paczkę ok.27 zł uśrednionej opłaty miesięcznej.Z tego co pamiętam taki byłeś pewny że NBA będzie w Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto płaci za C+ 50 zł?W NC+ prawie nikt a nawet jak ktoś płaci to ma duży rabat na inne opcje.Ja np.płacę za tą paczkę ok.27 zł uśrednionej opłaty miesięcznej.Z tego co pamiętam taki byłeś pewny że NBA będzie w Eleven.

 

Byłem pewien, a teraz jestem pewien, że Eleven nie startował o te prawa - a jak jest...to pewnie się nie dowiemy...Ok, mogę nie podawać cenę paczki tylko rabaty, tylko jak wtedy zacznę analizować całe nc+ to okaże się, że Elevena nie można mieć bez wyłożenia 80-90 PLN...więc albo analizujemy cenę paczki albo całej nc+...analiza z rabatami wyliczonymi na podstawie dziś płaconych 80-90 PLN nie ma sensu...

 

Sens ma natomiast analiza ceny Eleven i jest ona dziś równa 11 PLN. Kiedy C+Sport można było nabyć za taką cenę ? Ponadto nie trzeba mieć całej otoczki z dekiem itd. Wygodnie na kompie, w każdym miejscu....dla mnie oni wreszcie robią rewolucję i rozbijają monopol i chwała im za to ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz pod uwagę to, że ludzie zazwyczaj oglądają mecze na telewizorze w salonie? Puszczałeś ten Eleven z playera na telewizorze choć raz?

 

Biorę na 55 calach stream Elevena wygląda jak SD. Jednak podkreślam to za 11 PLN, a nie za 80-90-140...+8 :) Jak ktoś chce mieć HD no to bierze SAT. Co nie zmienia faktu, że jest dostęp...nawet dla widzów z mniej zasobnym portfelem, ale po prostu jest to szeeeroko dostępne, a nie tylko dla wybranej grupki płacących ok 1100 PLN rocznie...Ja nie wiem dlaczego tak prosty fakt nie dociera. Wreszcie realna obniżka cen za dobry futbol i podkreślę jeszcze raz - mam nadzieję, że BPL będzie w Eleven, bo wtedy C+ (nawet jak 11 nie będzie w większych kablówkach)  nie będzie mógł sobie powiązać paczki C+ z Eleven bo nikt tego nie kupi....tak, więc ceny idą w dół.

Chociaż to już dzieje się dziś jak ktoś nie lubi BPL...a hiszpańską czy włoską to może ją oglądać za grosze legalnie....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie wiem jak tak prosty fakt nie dociera do Ciebie, że jeżeli ten kanał będzie szeroko dostępny i w odpowiedniej jakości, to będzie to alternatywa.

Wiem jesteś zaślepiony tym kanałem, o czym sam napisałeś wcześniej, ale zacznij patrzeć na to obiektywnie, a nie przez zarośnięte oczy Eleven. Nie jest tak kolorowo jak Ci się wydaje... Kolejny raz napisałeś, że jak będzie coś, masz nadzieję, że będzie tak, a nagle okazuje się, że jest inaczej, tak jak z NBA. Powtarzam chwalmy zarówno C+ jak i Eleven za to co można pochwalić, a zarazem gańmy za złe poczynania.

Mnie nie interesuje gów.. obraz za 11 PLN, to nie lata '90.

Do tego za wyrażanie obiektywnych opinii o Eleven, od fanatyków tego kanału można dostać minusa. Dziecinada.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewien, a teraz jestem pewien, że Eleven nie startował o te prawa - a jak jest...to pewnie się nie dowiemy...Ok, mogę nie podawać cenę paczki tylko rabaty, tylko jak wtedy zacznę analizować całe nc+ to okaże się, że Elevena nie można mieć bez wyłożenia 80-90 PLN...więc albo analizujemy cenę paczki albo całej nc+...analiza z rabatami wyliczonymi na podstawie dziś płaconych 80-90 PLN nie ma sensu...

 

Sens ma natomiast analiza ceny Eleven i jest ona dziś równa 11 PLN. Kiedy C+Sport można było nabyć za taką cenę ? Ponadto nie trzeba mieć całej otoczki z dekiem itd. Wygodnie na kompie, w każdym miejscu....dla mnie oni wreszcie robią rewolucję i rozbijają monopol i chwała im za to ;)

Premium Sport abonenci dostawali nawet za 5 zł i to nie tak dawno temu jak Ci sie wydaje.I to tego sami konsultanci wydzwaniali z takimi propozycjami wystarczy poczytać historię innych wątków.Podobna cena była za Premium Film.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę na 55 calach stream Elevena wygląda jak SD. Jednak podkreślam to za 11 PLN, a nie za 80-90-140...+8 :) Jak ktoś chce mieć HD no to bierze SAT. Co nie zmienia faktu, że jest dostęp...nawet dla widzów z mniej zasobnym portfelem, ale po prostu jest to szeeeroko dostępne, a nie tylko dla wybranej grupki płacących ok 1100 PLN rocznie...Ja nie wiem dlaczego tak prosty fakt nie dociera. Wreszcie realna obniżka cen za dobry futbol i podkreślę jeszcze raz - mam nadzieję, że BPL będzie w Eleven, bo wtedy C+ (nawet jak 11 nie będzie w większych kablówkach)  nie będzie mógł sobie powiązać paczki C+ z Eleven bo nikt tego nie kupi....tak, więc ceny idą w dół.

Chociaż to już dzieje się dziś jak ktoś nie lubi BPL...a hiszpańską czy włoską to może ją oglądać za grosze legalnie....

Pozwolę się nie zgodzić, cokolwiek byś nie napisał to oglądanie meczów w necie czy to na kompie, lapku czy lapku podłączonym do tv to opcja tylko na zastępstwo i to chwilowe.

Nie wyobrażam sobie takiego oglądania co tydzień BPL tylko dlatego że nie zapłacę za C+.

Naprawdę to wybór tylko dla tych co żałują na abo lub dla tych co nie maja meczów swoich drużyn bo polska tv ich nie pokazuje, lub wybór dla młodych którym rodzice nie chca kupić C+ np. lub teraz Eleven.

I bynajmniej nie mam zamiaru nikogo obrażać od małolatów, ale łatwo mi sobie wyobrazić młodych fanów każdego klubu którzy musza ogladać w necie bo mama mówi nie dla NC+ bo w domu jest CP.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium Sport abonenci dostawali nawet za 5 zł i to nie tak dawno temu jak Ci sie wydaje.I to tego sami konsultanci wydzwaniali z takimi propozycjami wystarczy poczytać historię innych wątków.Podobna cena była za Premium Film.

 

O czym Ty mówisz? Masz dostęp do lig za 5 PLN ? Czy masz dostęp do lig i całej puli kanałów za 80-90 PLN. Jednak z tym zastrzeżeniem, że musisz płacić przynajmniej 80-90 PLN za te ligi....bo nie ma innej opcji...

 

 

Pozwolę się nie zgodzić, cokolwiek byś nie napisał to oglądanie meczów w necie czy to na kompie, lapku czy lapku podłączonym do tv to opcja tylko na zastępstwo i to chwilowe.

Nie wyobrażam sobie takiego oglądania co tydzień BPL tylko dlatego że nie zapłacę za C+.

Naprawdę to wybór tylko dla tych co żałują na abo lub dla tych co nie maja meczów swoich drużyn bo polska tv ich nie pokazuje, lub wybór dla młodych którym rodzice nie chca kupić C+ np. lub teraz Eleven.

I bynajmniej nie mam zamiaru nikogo obrażać od małolatów, ale łatwo mi sobie wyobrazić młodych fanów każdego klubu którzy musza ogladać w necie bo mama mówi nie dla NC+ bo w domu jest CP.

 
To jest alternatywa dla każdego fana sportu a nie małolatów, bo po prostu można wykupić sobie same sporty za niewielką kwotę (tak jak IPLA z Polsatami Sport). C+ nigdy takiej możliwości nie dawał, bo miał monopol, więc i tak było wiadomo, gdzie i jaka liga będzie. Eleven złamał monopol i podoba mi się, że nawet obniżyli do 11 PLN w player.pl to świadczy o tym, że chcą być dla ogółu, a nie nielicznej grupki. I dajmy im czas, zaczekajmy na kablówki czy na jakość HD na streamie (jak w Ipli). Na razie prawda jest taka, że umożliwili dostęp za naprawdę niewielką kwotę w porównaniu do nc+ do lig...
Co do TV i kompa. Dopóki nie zacząłem wyjeżdzać na delegacje to miałem takie samo zdanie, teraz jestem tak przyzywczajony do kompa, że nie robi to dla mnie żadnej różnicy. Ponadto komp podpięty do TV umożliwia mi robienie multiligi ;) Tak więc często dziele go na 4, gdzie lecą dwa Eleveny i dwa mecze z Canal+Online - dzięki temu mogę regularnie śledzić bramki (plus powiadomienie sms)...szczególnie jak pracuje...
Edytowane przez Intermario
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Ipla jest świetna w porównaniu do Eleven, ale nie zawsze tak wyglądała ;) Ludzie dajcie im czas....ja się cieszę, że stawiają na dostępność i mam nadzieję, że ten projekt się rozwinie albo wejdzie BeIN i będę mógł kupić tylko SPORT, bez bagażu innych kanałów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intermario

To nie jest alternatywa dla fanów sportu, bo fan sportu wykupi abo takiego kanału który pokazuje sport na którym mu zależy.

No chyba, że jak mówiłem wcześniej rodzice nie godzą się na dodatkowe opłaty.

Zaklinaj jak chcesz rzeczywistość, ale takie są fakty.

Przecież wiesz, ze w mln domów jest tylko CP, i w tych domach mieszkają również młodzi kibice, taki chłopak chodzący do szkoły nic innego nie zrobi jak nie ma siana na abo.

 

Parę razy w roku jak nie ma live MU podłączam lapka pod tv i zawsze mówię sobie że to ostatni raz, bo jaki by to nie był cudny stream to i tak będzie kichą w porównaniu z HD z tv.

 

I jeszcze jedno, to ty używasz słowa małolaty, a nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Intermario To może Ty też powstrzymaj się z wychwalaniem pod niebiosa, aż będą na to zasługiwać?

Czas... Przecież robią to od kwietnia, czekam dalej na studio.

 

 

Z czysto mojego punktu widzenia zachowują na wychwalanie bo:

- liga włoska 5-7 spotkań

- świetny komentarz włoskiej

- dostęp za grosze

- przełamanie monopolu co do praw ligowych

- pozostawili dostęp w sieci

 

 

Tylko zastrzegam powyższe subiektywnie dotyczy tylko mnie :D

 

Natomiast dla ogółu, a już nie z mojego subiektywnego spojrzenia to cena 11 PLN, gdzie wcześniej trzeba było mieć odpowiedni pakiet nc+ oraz C+, więc nie schodziło poniżej 80-90 PLN....


@intermario

To nie jest alternatywa dla fanów sportu, bo fan sportu wykupi abo takiego kanału który pokazuje sport na którym mu zależy.

No chyba, że jak mówiłem wcześniej rodzice nie godzą się na dodatkowe opłaty.

Zaklinaj jak chcesz rzeczywistość, ale takie są fakty.

Przecież wiesz, ze w mln domów jest tylko CP, i w tych domach mieszkają również młodzi kibice, taki chłopak chodzący do szkoły nic innego nie zrobi jak nie ma siana na abo.

 

Parę razy w roku jak nie ma live MU podłączam lapka pod tv i zawsze mówię sobie że to ostatni raz, bo jaki by to nie był cudny stream to i tak będzie kichą w porównaniu z HD z tv.

 

I jeszcze jedno, to ty używasz słowa małolaty, a nie ja.

 

Ty piszesz o dzieciakach nie ja....ale dla młodziezy to też alternatywa. To nie jest oferta dla fana sportu ? Kiedyś przed iplą i eleven, żeby oglądać pełną piłkę musiałeś mieć: C+, n i CP....Dziś wystarczy nc+ (pewnie już niedługo jak stracą BPL), iplę (44 PLN za kwartał) i Eleven (33 PLN za kwartał)....To nie jest ofert dla fanów sportu ??

 

I to, że tak powiem dla "starych" nie jest alternatywa ? :) Bo jak dla mnie jest.

 

 

 

BTW. Znów Wolski w studio :/

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario Kibicuj komu chcesz, na szczęście nie ma to na nic wpływu. :>  :smile:

Ja jestem za pozostaniem w C+, bo najpierw straciłem przy meczach Barcy Laskowskiego, potem mecze Barcy, a teraz nie chciałbym stracić przy angielskiej stracić Twara, Nahornego i Rosołka.

Edytowane przez eLBeG
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazałeś swoje zorientowanie.

Full to nie znaczy 380 meczy w tym przypadku, tak trudno to pojąć? i mają pulę w tym full ok 200 meczy w sezonie, czego tu nie rozumiesz? każdy operator mający prawa do full a nadający na HB czy Astrze posiada liczbe meczy którą może wyemitować

To, że czasem nie pokażą meczu w niedzielę to wynika tylko z tej puli co mają, tak robią aby się zmieścić.

 

Admin na forum C+ podawał dopuszczalną liczbe meczy na sezon.

 

W ogóle posługiwanie się w mediach słowem full  w tym przypadku to spore nadużycie ze strony posiadacza praw czyli C+.

Powinni podać limit meczy jaki mają tylko, a nie wciskać kit o fullu.

Bo prawdziwy full to ma np. Bein nadający spoza HB i Astry mecze BPL

 

Czlowieku ... Naucz sie czytac ...

Nowy kontrakt obejmuje prawo do pokazywania wszystkich 380 spotkań w sezonie.

 

http://media2.pl/media/100222-Liga-angielska-pozostaje-w-Canalplus-i-na-nowej-platformie-ncplus.html

 

Jezeli jeszcze nie rozumiesz - mogliby pokazac kazdy mecz, gdyby nadawali z czegos innego niz 13E albo 19.2E. Z racji tego ze nadaja z 13E moga pokazac kazdy mecz z obostrzeniem - max. 1 mecz w soboty o 16.

 

 

Nie ma zadnej puli? Jaka pula? Nikt nie podal dokladnej puli i nic takiego w oficjalnym komunikacie nie bylo podane. To zwyczajnie jakas sciema. Podaj mi dokladnie liczbe meczow w tej "puli" wraz ze zrodlem, to uwierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@intermario

Każdy pisze co uważa, ja uważam iż jak ktoś jest fanem sportu to kupi abo, a nie męczy streamy. Kropka

Doskonale wiem, że są tacy co im stream nie przeszkadza,ale powtarzam to są ludzie albo nie mający swoich dochodów co oznacza brak decydowania jaka tv ma być w domu, albo ludzie dla których cena za abo jest nie do przyjęcia bo np. płacić 70,80 czy 90 zł za C+ to za dużo dla budżetu.

Ale generalnie nie wydaje mi sie aby miało sens płacić za iplę i 11 w necie a żałując dołożyć trochę do abo tv. To bez sensu zaoszczędzić trochę i oglądać na kompie [ nie wszyscy mają lapka żeby podłączyć go do tv ]

 

Owszem jest to alternatywa, ale tylko dla kogoś kto ma gdzieś jakość tego co ogląda

 

@umkwata

Dyskusja z tobą to jak ze ścianą wybacz.

C+ nawet jakby sie przeniósł na Amosa to nie pokaże więcej jak ma w puli czyli ok 190-200 meczy. Powtarzam ci , że tak pisał admin na forum C+ i tak kiedyś tez pisano na FB C+ Sport.

 

Nie rozumiesz ze słowo Full zostało użyte przez C+ właściwie chyba tylko dla PR?

Dziwnym byłoby zapłacić za 380 meczy mogąc pokazać 190-200 nieprawdaż?

 

Przywołujesz artykuły z M2 gdzie koleś o tym piszący nawet nie wie o limitach na mecze jakie są dla nadawców bo  nie pisałby bzdur jakie tam widzę.

Cytuję;

-- Czy wszystkie będą transmitowane przez Canal+ i w jakiej formie, okaże się dopiero po ogłoszeniu oferty nowej platformy nc+.

 

To zdanie świadczy tylko o tym ze pan Szewczyk ma takie pojęcie o pokazywaniu BPL w EU jak ja o prowadzeniu mszy.

 

Ale komu ja to piszę?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...