Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powiem więcej, gdyby teraz Eleven pojawił się w kablówkach i CP

No to chyba coś ci umknęło bo Eleven jest już w kablu, nie wszędzie co prawda ale jest. Tak więc nie ma czegoś takiego jak wyłączność 11 w NC+

Jeżeli już to jakiś cichy układ aby Eleven nie było w CP, ale też nie wiemy czy CP chce te kanały. CP ma swój świat który ma się bardzo dobrze, choć wzięcie 11 dałoby pstryczka NC+ jak mało kiedy wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wyłączność dotyczy tylko platform satelitarnych, nie kablówek. Takie kanały jak Ale Kino, Planete czy Canal+ są na wyłączność w nc+, nie ma ich w CP, ale są w kablówkach. Tak samo może być, ale nie musi z kanałami Eleven. Dla nc+ taka wyłączność byłaby dobra, dla abonentów CP na pewno nie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorów :)

EKSTRAKLASA:
Piątek, 23.10:
20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (Ż.Żyżyński, goście: K.Kosowski, A.Zamilski)
20:25 | Canal+Sport | Jagiellonia - Wisła (M.Rosłoń - W.Jagoda, reporterzy: T.Lipiński, B.Ignacik, skrót do Ligi+: B.Ignacik)

Sobota, 24.10:
15:00, 17:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (P.Karpiński, gość: T.Wieszczycki)
15:25 | Canal+Sport | Cracovia - Pogoń (B.Gleń - G.Mielcarski, reporterzy: P.Bojarska, M.Wodziński, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

17:40 | nSport+ | KGHM Zagłębie - Górnik Ł. (P.Laboga - M.Murawski, reporterzy: G.Milko, M.Wróblewski, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

17:55 | Canal+Sport | Piast - Korona (A.Marchliński - K.Węgrzyn, reporterzy: S.Śledź, Ż.Żyżyński, skrót do Ligi+: Ż.Żyżyński)

20:00 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński)

20:30 | nSport+ | Ruch - Śląsk (C.Olbrycht - M.Murawski, reporter i skrót do Ligi+: A.Westfal)

 

Niedziela, 25.10:

15:10 | Canal+Sport | Termalica - Lechia (R.Dębiński - K.Węgrzyn, reporterzy: P.Bojarska, F.Adamus, skrót do Ligi+: F.Surma)

17:35 | Canal+ | Legia - Lech (MECZ KOLEJKI) (R.Wolski - G.Mielcarski, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński, moderator: M.Wodziński, skrót do Ligi+: P.Laboga(

20:00 | Canal+ | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: T.Wieszczycki, S.Stempniewski)

 

Poniedziałek, 26.10:

20:00 | nSport+ | Ekstraklasa po godzinach (K.Marciniak, gość: R.Majdan)

 

Wtorek, 27.10:

20:00 | nSport+ | Górnik Z. - Podbeskidzie (P.Pełka - W.Jagoda, reporterzy: S.Śledź, C.Olbrycht, skrót do Ekstraklasy po godzinach: C.Olbrycht)

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 24.10:

15:55 | Canal+Sport2 | West Ham United - Chelsea (A.Twarowski - K.Przytuła)

18:25 | Canal+Sport2 | Arsenal - Everton (M.Rosłoń - R.Nahorny)

 

Niedziela, 25.10:

12:55 | Canal+Sport2 | Sunderland - Newcastle (E.Durda - P.Rudzki)

14:30, 17:00 | Canal+ | Studio Derbów Manchesteru (K.Marciniak, goście: M.Murawski, R.Nahorny)

15:00 | Canal+ | Manchester City - Manchester United (M.Rosłoń - R.Nahorny z Old Trafford)

17:10 | Canal+Sport2 | Liverpool - Southampton (P.Pełka - P.Rudzki)

 

MŁODZIEŻOWA LIGA MISTRZÓW:

Środa, 21.10:

13:55 | nSport+ | PSG - Real Madryt (Ż.Żyżyński - K.Przytuła)

17:55 | nSport+ | Manchester City - Sevilla (E.Durda - T.Lipiński)

 

PIŁKA RĘCZNA:

Piątek, 23.10:

16:50 | nSport+ | Liga Mistrzyń: Selgros Lublin - Budocnost (T.Dryła - I.Nabożna, reporter: P.Karpiński)

 

Sobota, 24.10:

17:25 | Canal+ | Vardar - Vive Tauron Kielce (R.Skrzyński - M.Matysik ze Skopje)

 

Niedziela, 25.10:

16:55 | nSport+ | PSG - Veszprem (T.Dryła - R.Lis)
17:30 | Canal+Sport | Studio RHF (P.Karpiński; gość: J.Cieślikowski)

17:30 | Canal+Sport | Orlen Wisła Płock - Flensburg (K.Bandych - M.Lijewski, reporter: P.Bugajny)

 

ŻUŻEL:

Sobota, 24.10:

09:30 | Canal+ | GP Australii (P.Olkowicz - P.Ruszkiewicz z Melbourne, studio: D.Kabała-Malarz, gość: K.Cegielski; reporter: G.Waliszko)

KOSZYKÓWKA:
Piątek, 23.10:
18:40 | Canal+Sport2 | Żalgiris Kowno - Lokomotiv Kubań (M.Łopaciński - H.Radke)
20:55 | Canal+Sport2 | FC Barcelona - Stelmet Zielona Góra (W.Michałowicz - A.Koniecki)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna pula jak najbardziej, tyle, ze nie mogą pokazywać więcej niż 1 meczu jednocześnie w soboty o 16 oraz więcej niż 3 (tego nie jestem pewien na 100%) w jednym momencie w kolejkach w tygodniu.

 

 

 

Co do meczu Bournemouth o 15 w niedziele to będzie, jeszcze jednak nie ustalono obsad na ten mecz. Spodziewałbym się Adama Marchlinskiego jako pierwszego komentatora.

Edytowane przez Artek1008
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario - odpisalem Ci bo pytales sie o to, jak wyglada sytuacja z prawami. Nie mam pojecia czym sie kieruja jesli chodzi o pozostale mecze niz w sobote o 16 (bo z tym sprawa jest jasna)  i raczej nikt tego nie wie. Nie wiem czy wyemituja 1 czy 2 mecze w niedziele, to sie dopiero zobaczy - fakt faktem, ze wyemitowac moga, ale nie musza.

 

Artek ma racje - maja FULL, tylko jak pisalem nie moga transmitowac wiecej niz 1 mecz w soboty o 16:

http://media2.pl/media/100222-Liga-angielska-pozostaje-w-Canalplus-i-na-nowej-platformie-ncplus.html

 

 

Nowy kontrakt obejmuje prawo do pokazywania wszystkich 380 spotkań w sezonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak mają pełną pulę to zdarzały się dni w zeszłym sezonie z 4 meczami, więc nie wykorzystywano praw w 100% ? Ponadto stary opis (który jeszcze utrzymuje się w Google - mianowicie jest mowa o 150 (150/38 ~ 4) meczach (o czym piszę w wątku Eleven, więc nie będę dublował) też na to wskazuje...

 

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=ile+mecz%C3%B3w+pokazuje+C%2B+z+ligi+angielskiej

 

U mnie wyświetla się to jako pozycja nr 1 - chodzi o www.canalplus.pl/sport/liga-angielska (opis w przeglądarce pod linkiem).

 

 

 

Teraz już na stronie tego nie ma, bo jest na innej mowa o 190 (190/38 = 5) pokazywanych w sezonie. To tak dla upierających się, że było po 5 meczy standardowo w zeszłym sezonie. Nic bardziej mylnego były po 4...ten opis to też potwierdza.

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, no na to wyglada. Nie ma wytlumaczenia, dlaczego tak robia.

No ale - Eleven robi to samo - nie wykorzystuja w 100% praw do Serie A i Ligue 1. W przypadku transmisji Ligue 1 to juz jest w ogole obciach, bo maja pelne prawa a emituja po 2-3 mecze na kolejke - jest taka sama tragedia jaka byla w Canal+.

 

Do tego wala niezla scieme - przeciez mecze Serie A i Ligue 1, ktorych nie emituja "na zywo", sa emitowane jako niespelna godzinne skroty a nie pelne mecze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykorzystują, bo mają tylko 2 anteny ;) No ok godzinne mecze mogą być wkurzające, ale mają też jeden mały plus tzn. zawsze o pełnej godzinie masz kolejne spotkanie, więc nie trzeba pamiętać o danej godzinie.

 

 

Oglądając magazyn LM nasunęła mi jeszcze jedna kwestia. Zawsze nagrywałem ten program i miałem problem bo kończył się często po terminie 0:30....widzę, że teraz się mieszczą do 0:10....też w sumie powycinali Pana Sławka (wydaje mi się, że kiedyś był i analizował albo mi się wydaje), no i też bywał zawsze do końca Pol....a teraz widzę, że spłycono ten program, też szkoda...bo to tak naprawdę była jedyna publicystyka poza L+E na Canal+.....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz baaardzo szybko kończy się magazyn. Eksperci nie zostają do końca, też nie jestem zwolennikiem tej decyzji. Natomiast Pan Sławek to był chyba tylko przy pierwszych dwóch kolejkach sezonu 13/14 :P Mogliby powrocic do starej wersji, tej bardziej publicystycznej. Tym bardziej, ze w TVN7 w środy jest magazyn z samymi golami na dobrą sprawę. A jak nie, to powinni stworzyć magazyn skrótów bez komentarza, tak jak w przypadku lig zagranicznych.

 

 

W ogóle brakuje publicystyki w nc+. Za czasów Enki było pelno programów dyskusyjnych. Przecież zamiast ekstraklasy po godzinach mógłby wrócić Poniedziałkowy Program Piłkarski...A taka Ekstraklasę po godzinach emitować we wtorki o 18:30/19. Poza tym proponowalbym stworzyć jakiś magazyn przy meczach kadry. TVP coś takiego robi nie mając praw, akurat 4-4-2 nie oglądam, bo poziom jest slaby. Polsatu Sport nie mam, więc korzystam ostatnio z TVN24. Przed meczem, w przerwie oraz po było wydanie specjalne magazynu i ekspertami byli m.in Krzysztof Marciniak oraz Piotrek Laboga. Zupełnie inny poziom dyskusji aniżeli w TVP

 

@Umkwatata, pomimo tego, że jestem ogromnym fanem Ligue1 nie oszukujmy się - 11 i tak stara się pokazywać jak najwięcej meczów, czasem jest 5, czasami 2-3. To nie jest tak atrakcyjna liga w Polsce jak Primera Division.

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 spotkan?! Jakie 5 spotkan? Ostatni raz 5 spotkan to bylo emitowane jeszcze wtedy, gdy jeszcze Primera Division nie byla zaklepana w Eleven (czyli do okolo 4 kolejki) ... Gdy tylko ja zaklepali, kazdy zorientowany w temacie wiedzial, ze z Ligue 1 beda emitowane moze 2-3 mecze czyli bedzie taka sama sytuacja jak byla w Canal+.

Ja tylko porownalem sytuacje - Canal+ nie wykorzystuje w pelni praw do Premier League a Eleven robi identycznie z prawami Serie A i Ligue 1. Kogo to obchodzi, ze maja za malo kanalow? To nie jest zaden argument ani wytlumaczenie tym bardziej. Moga miec wiecej, nikt im nie broni. Mogli nie kupowac takiej chorej ilosci praw, wiedzac, ze nie dadza rady z emisjami.

 

W ten weekend (wliczam piatek) na Elevenach beda lacznie 2 (!) mecze na zywo ... To nie jest 5 meczow.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawie Cię. To są jaja, że jeszcze Canal+ tego nie nabył, a nie inne stacje. co inne stacje mają do tego? Mogą kupić mogą nie. To Canal+ miał przez tyle lat NBA i to Canal+ robi z abonentów jaja a nie inne stacje.\

Ostatnio Canal+ zrobiło jaja tym, że kupili jakieś prawa do młodzieżowej LM, którą i tak nikt nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mieli niby napisać, że stracili prawa? Podobnie było że straconych liga, zapewnienia, że będą na nasze antenie. Jak się okazało, że wziął je Eleven to nadal twierdzili, że będą w C+. Nie ma szans na NBA i BPL dalej w C+. Przed utratą tych Lig kupili golf i regaty, a teraz przed kolejnymi stratami kupili LM Młodzieżowa. Schemat bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...