Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ARPU kolego, nc+ zrobi wszystko by ludzie nie zeszli ze swoich pakietów. Jak będzie trzeba to będą kombinowali, mixowali, repakietyzowali, byle tylko kasa się zgadzała.

Jesli stracą BPL na rzecz Eleven, to bankowo posiadanie Eleven będzie uwarunkowane posiadaniem paczki C+. Sama Ekstraklasa nie wystarczy, a LM i LE graja tylko co jakiś czas w środku tygodnia.

A ludzie mają czas w weekendy, przynajmniej przeważająca większość. Co mi z tego że idzie 8 transmisji z LM jednocześnie skoro mogę obejrzeć tylko jedną ?

Zamiast tego wybieram BPL czy BBVA, bo z 6-7 transmisji przez weekend wybiorę sobie 2-3 najlepsze.

Jeśli BPL wypadnie z C+ to ja sam zrezygnuję z całego pakietu C+, bo Ekstraklasy nie oglądam, oferta filmowa dla mnie to tam nie istnieje /oglądam 1 film na 2 miesiące/, a samą LM mnie tam nie utrzymają.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ja się zgadzam z Tobą w 100% z tą LM, już nie pamiętam co tam się działo ;) 3 tygodnie i mecze o tej samej porze. Pakietyzować mogą, ale jak Eleven będzie dostępny w innej formie, to po prostu ludzie kupią tę inną formę (czy to będzie CP czy kablówki nie ma znaczenia). C+ chyba takiej kontroli nad tym gdzie będzie Eleven to nie ma tzn. taką mam nadzieję, bo aktualnie mogą sobie wiązać Elevena jak chcą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też angielska trzyma w paczce C+.

La lige stracili jeszcze niech stracą BPL to canal+ sie stoczy.

Eleveny ,to 3 kanał potrzebują juz na dziś.Jezeli chcą premier league to te 3 kanały bedą zapchane na maxa a i przy okazji odczuja to fani innych lig ,bo nie oszukujmy sie ,bedą musieli dokonywać wyboru transmisji które sie pokrywają

Mnie ciekawi tylko przetarg na BPL.

Ciekawe kiedy bedzie coś wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ostatniego przetargu BPL na polskę sprzed 3 lat zostały ujawnione publicznie dopiero 5 lutego; także do nowego roku olałbym temat.

Na dzień dzisiejszy tylko jeden kraj podpisał umowę na kolejne 3 lata z pełną pulą 380 meczy - Letv z Hong Kongu /info sprzed miesiąca/.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic Canal+ nie pozostało jak wykupić BPL i NBA czy od nowego sezonu NHL i F1.Już i tak PR-owo dużo stracili. Co do Elevenów to jest dobre posunięcie.Wspólny pakiet Canal+ i kanały Eleven.Wiecej sportu + weciej meczów- ma to sens.Po zmianie prezesa powinni wyciągać wnioski z  olania abonentów którzy są zirytowani całą sytuacją po straceniu lig w canal+.Obstawiam że BPL i NBA zostaną w Canal+ i spodziewał bym się wiecej meczów NBA.Mam jednak nadzieje że zaskoczą nas wykupieniem jakiś dodakowych praw lub po  kilkulenim okresie, stracone ligi w jakimś procencie wrócą na anteny canal+ i Nsport.Na kanałach  Eveven leci mało meczów NFL czy ligi francóskiej wiec powinni zapchać dziurę i dogadać się co do sublicencji na niektóre prawa.To moje zdanie  :wink: Nie narzekajcie tak bo będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowym naiwniakiem aby wierzyć, że NC+/Canal+ bezpośrednio wykupi BPL. W grę wchodzi gigantyczna kwota o której NC+ może jedynie pomarzyć. Prawa wykupią srający kasą arabowie, a jedyny możliwy dobry scenariusz, to układ NC+ z łącznikiem arabów, czyli z Eleven. Układ podobny do obecnego. Czyżby kolejna podwyżka bądź dopłata...?

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać i dać wszystkim po [beep]sku :)
nc+ to nie CANAL+. To zupełnie co innego.

 

Tak więc nc+ tracąc te ligi, lub zyskując Eleven na wyłączność to nie znaczy, że Canal+ jest cacy.

 

Canal+ stracił wizerunkowo, marketingowo, jakościowo. Canal+ jest obecnie przez niektórych nazywanym "syfem". Taka prawda.

nc+ faktycznie posiada prawa jakie posiada, ma eleveny, ale to nc+. A nie Canal+ ! ! ! Canal+ stracił i nic nie zyskał. To jest upadek. Więc ceny powinni zmniejszyć za Canal+, nie tylko w nc+, ale w kablówkach, itd.

 

Kiedy w końcu się nauczycie, że to Canal+ stracił a nie nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać i dać wszystkim po [beep]sku :)

nc+ to nie CANAL+. To zupełnie co innego.

 

Tak więc nc+ tracąc te ligi, lub zyskując Eleven na wyłączność to nie znaczy, że Canal+ jest cacy.

 

Canal+ stracił wizerunkowo, marketingowo, jakościowo. Canal+ jest obecnie przez niektórych nazywanym "syfem". Taka prawda.

nc+ faktycznie posiada prawa jakie posiada, ma eleveny, ale to nc+. A nie Canal+ ! ! ! Canal+ stracił i nic nie zyskał. To jest upadek. Więc ceny powinni zmniejszyć za Canal+, nie tylko w nc+, ale w kablówkach, itd.

 

Kiedy w końcu się nauczycie, że to Canal+ stracił a nie nc+?

 

No ok, tylko toto jest "jedno do drugiego" tzn. jak Eleven będzie powiązany z paczką C+, głównym elementem, który odróżnia nc od CP (i kosztuje 2 razy więcej ;) ) oraz Eleven nie będzie dostępny gdzieś indziej to dla nc+ będzie ok i super sprawa. Jednak wystarczy szersza dostępność Elevena a ludzie podziekują paczce C+ oraz pewnie nc+ i wezmą sobie inną opcję. Mnie np. interesuje tylko sport i gdyby taki Eleven pojawił się w CP - no to po prostu nc+ do minimum i CP na maxa i wyjdzie mi 50-60 PLN taniej niż dziś.

 

Co do BPL to moim zdaniem to już główny cel BeIN...wszędzie gdzie sie pojawiali to przeważnie ich głównym celem była BPL, tak więc nie daję specjalnie C+ szans....tak samo z NBA im dłużej brak info, tym bardziej jest pewne, że będzie w Eleven albo nigdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się tym układem Eleven w nc+.

Bo gdyby Eleven poszło najpierw do CP to nie byłoby tej chorej opłaty w nc+. Ponad to nc+ by to wyniszczyło.

Eleven od początku mówił, że chce być wszędzie dostępny.

 

Ja to widzę tak, że nc+ ostro posmarowało Elevenowi za to, że są tylko w nc+ i nigdzie więcej.

Co by było gdyby najpierw w CP zawitali? nc+ może by nie padło, ale Canal+ padłoby śmiercią tragiczną od razu.

 

Powiem więcej, gdyby teraz Eleven pojawił się w kablówkach i CP to Canal+ miałby ostatnie miesiące swojej działalności w takich cenach jakie są teraz, oraz zredukowaliby paczkę Canal+ do 3 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422

Najprawdopodniej wzrośnie. Z drugiej strony wszystko zależy od konkurencji na naszym rynku. Przykładowo w Netii, pakiet "sport i emocje" ze wszystkimi sportowymi Polsatami, Eurosportami, Eleven itd, to koszt 15 zł.

 

Netia.png

Podobno trzeba wydać łącznie 75zl na necik i coś tam jeszcze,

więc nie SAME  15zl.

Jak juz piszesz Kolego, to pisz prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nc+ latem popełnił błąd. Wiązał ludzi umowami na 12 miesięcy, ja chciałem na 24 miesiące i nie chcieli za [beep]ę dać...Zaczęli to robić od września jak już czuli i wiedzieli, że dołączą Eleveny ;) I w sumie teraz mnie te 12 miesięcy cieszy bo będę wiedział co i jak: czy będzie angielska, czy 3ci kanał Eleven itd.....Gdyby mnie załatwili 24 miesiącami z paczką C+.....to dziś pluł bym sobie w brodę, a tak pewnie to oni sobie plują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę że brałem na 2 lata tyle że w październiku 2014 więc jeszcze dokładnie rok mi został z "prawie full" ofertą :jupi:

Eleveny nie za bardzo mnie interesują więc nie mam na co narzekać jak angielska zostanie w "canal+" to ja też zostanę a jak nie to się jeszcze zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...