Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@hanys2 - chyba napisałeś o sobie ;) Można być krzykaczem tylko trzeba uzasadnić swoje zdanie. Ty nie uzasadniasz żadnego tylko "jedziesz" po mitycznych Arabach ;)

 

A co do połączenia to przypominam Ci historię z "niezrozumieniem oferty" - więc wtedy ceny właśnie podskoczyły...

 

Włoskie i francuskie "badziewie" jest średnio co tydzień, a LM i LE nie było od 3 tygodni.....więc to są 2-3 wieczory co 2-3 tygodnie...porównując do rozgrywek ligowych i ilości h - to nie ma czego porównywać. Gdybym miał wybierać to wolę ligi niż LM i LE, bo tego nigdy w C+ nie było....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario tylko nikt tego nie uzasadnił jak do tej pory, jedynie widać bzdury o UOKiK które dotyczą towarów a nie usług.

 

@hanys2 przecież tak na początku było, podnieśli ceny ale wykrzyczeli sobie obniżkę i spora część takich osób płaciła mniej za nc+ niż za c+  mimo, że doszło trochę nowych praw sportowych.

 

Ale nie mają się co martwić ceny praw sportowych rosną w takim tempie, że z przetargu na przetarg będzie coraz drożej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hanys2 - chyba napisałeś o sobie ;) Można być krzykaczem tylko trzeba uzasadnić swoje zdanie. Ty nie uzasadniasz żadnego tylko "jedziesz" po mitycznych Arabach ;)

 

A co do połączenia to przypominam Ci historię z "niezrozumieniem oferty" - więc wtedy ceny właśnie podskoczyły...

 

Włoskie i francuskie "badziewie" jest średnio co tydzień, a LM i LE nie było od 3 tygodni.....więc to są 2-3 wieczory co 2-3 tygodnie...porównując do rozgrywek ligowych i ilości h - to nie ma czego porównywać. Gdybym miał wybierać to wolę ligi niż LM i LE, bo tego nigdy w C+ nie było....

Tego osobnika nie ma sensu komentować jak i czytać.

 

@Ffan @ste100 @mexykaniec @tracer10 @czerstwy i inni lamentujacy - czy oprócz narzekania na forum ktokolwiek z Was zrobił cokolwiek więcej czy tylko tak sobie gadacie dla gadania?

Czytając inne wątki wiedziałbyś że moje pisma były w kilku miejscach po usunięciu kanałów gwarantowanych C+ A tak na koniec gdy była fuzja to zrezygnowałem z Cyfry+ a kolejną umowę podpisałem po jakimś czasie więc przy fuzji moja oferta C+ nie została o treści sportowe bo jej nie posiadałem.Teraz mam ofertę znacznie gorszą i chciałem wcześniej zerwać umowę z powodu usunięcia C+Family2 i Film2.I pomimo że te kanały miałem gwarantowane operator nie wyraził na to zgody.W sumie to mogę zerwać ale muszę zapłacić karę umowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z umową jest oczywiste, że nic się nie da z tym zrobić :) To moim zdaniem temat zamknięty - pogadać sobie można, ale tak naprawdę trzeba by wynająć adwokata, bo to sprawa do wygrania spokojnie. Problem polega na tym, że to niska kwota i nikt z nas tego nie zrobi, bo nie ma to sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając inne wątki wiedziałbyś że moje pisma były w kilku miejscach po usunięciu kanałów gwarantowanych C+ A tak na koniec gdy była fuzja to zrezygnowałem z Cyfry+ a kolejną umowę podpisałem po jakimś czasie więc przy fuzji moja oferta C+ nie została o treści sportowe bo jej nie posiadałem.Teraz mam ofertę znacznie gorszą i chciałem wcześniej zerwać umowę z powodu usunięcia C+Family2 i Film2.I pomimo że te kanały miałem gwarantowane operator nie wyraził na to zgody.W sumie to mogę zerwać ale muszę zapłacić karę umowna.

Tak czytałem i wiem, ale ja nie pytam o kwestie C+Film2 i Family2 a o to co od kilku dni wypisujecie zasmiecajac wątek. Rozumiem, że tylko gadanie...? Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ffan @ste100 @mexykaniec @tracer10 @czerstwy i inni lamentujacy - czy oprócz narzekania na forum ktokolwiek z Was zrobił cokolwiek więcej czy tylko tak sobie gadacie dla gadania?

nie bardzo wiem gdzie narzekam, oświeć mnie

 

Co do @hanys to tylko potwierdził, że jest tym samym kolesiem zbanowanym na forum C+. Jego poziom dyskusji był tam identyczny jak tu.

Polecam dodać do wrogów to wtedy jego posty będą niewidoczne jak sądzę

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarskie gwiazdy przyszłości w nc+
 
 
Platforma nc+ pozyskała na trzy sezony prawa do pokazywania UEFA Youth League, czyli młodzieżowej odsłony najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich świata, UEFA Champions League. Obie ligi transmitowane będą ekskluzywnie w kanałach nc+. Pierwsze spotkania już 20 i 21 października w nSport+, w tym mecz z udziałem polskiego zespołu – Legii Warszawa, która we wtorkowy wieczór zmierzy się z Liteksem Łowecz. 
 
W rozgrywkach UEFA Youth League biorą udział 64 drużyny. 32 z nich to zespoły młodzieżowe uczestników UEFA Champions League, które rywalizują w grupach. Kolejne 32 mierzące się systemem pucharowym to drużyny, które wygrywały w swoich krajach rozgrywki młodzieżowe, a ich dorosłe zespoły nie zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów. W gronie drużyn, które znalazły się na „ścieżce pucharowej” są mistrzowie Centralnej Ligi Juniorów – Legia Warszawa. 
 
Już we wtorek, 20 października, platforma nc+ pokaże mecz rewanżowy młodzieżowej drużyny Legii, która po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu w Bułgarii z Liteksem 2:1 ma duże szanse na awans do kolejnej rundy. W przypadku uzyskania kwalifikacji zmierzy się w niej ze zwycięzcą dwumeczu FC Saburtalo – FC Midtjylland.
 
Widzowie kanałów nc+ będą mogli zobaczyć w UEFA Youth League w akcji przedstawicieli młodego pokolenia najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Wśród nich wschodzące gwiazdy europejskiej piłki, takie jak: Martin Odegaard (Real Madryt), Isaiah Brown (Chelsea) czy Munir El Haddadi (FC Barcelona). Mecze będą transmitowane w kanałach nc+ we wtorki i środy przed spotkaniami UEFA Champions League, o godz. 14.00, 16.00 lub 18.00.Już w najbliższych dniach w nSport+ pokazywane będą szlagierowo zapowiadające się spotkania: Arsenal – Bayern Monachium (20.10, 13:55), PSG – Real Madryt (21.10, 13:55) i Manchester City – Sevilla (21.10, 17:55).
 
- Bardzo cieszę się, że będziemy na naszych antenach promować młodzieżowy futbol w najlepszym wydaniu. UEFA Youth League to znakomite uzupełnienie dla pokazywanych w nc+ najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych: UEFA Champions League oraz UEFA Europa League. Dzięki transmisjom z rywalizacji w młodzieżowej Lidze Mistrzów będziemy mieli okazję zobaczyć w nc+ gwiazdy przyszłości i śledzić ich rozwój nim rozbłysną w najlepszych zespołach świata. Mam nadzieję, że z dobrej strony pokażą się w tych rozgrywkach również młodzi polscy piłkarze – mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu nc+.
 
Platforma nc+ zapewnia swoim widzom szeroki dostęp do transmisji z największych wydarzeń sportowych na świecie w ramach bogatej i zróżnicowanej oferty. W kanałach własnych (CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 i nSport+) transmituje m.in. rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, polskiej Ekstraklasy oraz angielskiej Barclays Premier League, a także najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi, prestiżowego cyklu Speedway Grand Prix czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej. Ponadto na antenach nc+ można oglądać m.in. koszykówkę (Turkish Airlines Euroleague), tenis (Davis Cup i Fed Cup), rugby (Puchar 6 Narodów), gale bokserskie, MMA (Bellator), golf (PGA European Tour, w tym US Open i PGA Championship) czy żeglarstwo (America`s Cup).
 
Najbliższe transmisje UEFA Youth League w nc+:
 
wtorek, 20.10 
13:55 Arsenal – Bayern Monachium, nSport+ 
17:50 Legia Warszawa – Litex, nSport+
środa, 21.10
13:55 PSG – Real Madryt, nSport+
17:55 Manchester City – Sevilla, nSport+

 

źródło: nc+

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytałem i wiem, ale ja nie pytam o kwestie C+Film2 i Family2 a o to co od kilku dni wypisujecie zasmiecajac wątek. Rozumiem, że tylko gadanie...?

Nikt nic nie zaśmieca tylko pisze w temacie wątku.Jak widzisz po tamtym wątku nikt ci nie pomoże w walce z operatorem i przymną tłumaczenie NC+ bez mrugnięcia okiem a by cię jeszcze bardziej zniechęcić potrafią odpisywać po 2-3 tygodniach.Ostatnio nawet dostałem telefon od Rzecznika Konsumentów który też zrobił to samo choć wcześniej miał odmienne zdanie.Powiedział że mogę iść do sądu ale od razu zaznaczył że operator ma bardzo dobrych adwokatów.W ostatnim czasie złożyłem ok 10 reklamacji i odwołań.Kilka właśnie na uzasadnienie O jakie to nowe treści sportowe została wzbogacona nowa paczka C+.W tej sprawie miałem kilka telefonów jak i pism konsultanci nie wiedzieli co powiedzieć na moje argumenty.Na sam koniec to już tylko powtarzali jedno zdanie Takie jest stanowisko NC+ jak się z nim nie zgadzam mam iść do sądu.Miałem kilka ofert by mi zamknąć usta wybrana opcja na 5-6 miesięcy czy miesiąc abonamentu za free.Oczywiście się nie zgodziłem bo sam chcę zdecydować co zrobić ze swoją umową.I tu nie chodzi o jakieś śmieszne 8 zł tylko jak traktują  swoich abonentów.Gdybym miał szybszy internet to wybrał bym  tę opcję pomimo że droższa ale bym miał satysfakcję że NC+ nie zarobi na tym nawet grosza.Na dzień dzisiejszy jestem skazany na nich choć nie wykupiłem jeszcze tej opcji.Czekam na ruch CP jak będzie w pakietach to może dobiorę drugi abonament.

 

Piłkarskie gwiazdy przyszłości w nc+
 
 
Platforma nc+ pozyskała na trzy sezony prawa do pokazywania UEFA Youth League, czyli młodzieżowej odsłony najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich świata, UEFA Champions League. Obie ligi transmitowane będą ekskluzywnie w kanałach nc+. Pierwsze spotkania już 20 i 21 października w nSport+, w tym mecz z udziałem polskiego zespołu – Legii Warszawa, która we wtorkowy wieczór zmierzy się z Liteksem Łowecz. 
 
W rozgrywkach UEFA Youth League biorą udział 64 drużyny. 32 z nich to zespoły młodzieżowe uczestników UEFA Champions League, które rywalizują w grupach. Kolejne 32 mierzące się systemem pucharowym to drużyny, które wygrywały w swoich krajach rozgrywki młodzieżowe, a ich dorosłe zespoły nie zakwalifikowały się do Ligi Mistrzów. W gronie drużyn, które znalazły się na „ścieżce pucharowej” są mistrzowie Centralnej Ligi Juniorów – Legia Warszawa. 
 
Już we wtorek, 20 października, platforma nc+ pokaże mecz rewanżowy młodzieżowej drużyny Legii, która po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu w Bułgarii z Liteksem 2:1 ma duże szanse na awans do kolejnej rundy. W przypadku uzyskania kwalifikacji zmierzy się w niej ze zwycięzcą dwumeczu FC Saburtalo – FC Midtjylland.
 
Widzowie kanałów nc+ będą mogli zobaczyć w UEFA Youth League w akcji przedstawicieli młodego pokolenia najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Wśród nich wschodzące gwiazdy europejskiej piłki, takie jak: Martin Odegaard (Real Madryt), Isaiah Brown (Chelsea) czy Munir El Haddadi (FC Barcelona). Mecze będą transmitowane w kanałach nc+ we wtorki i środy przed spotkaniami UEFA Champions League, o godz. 14.00, 16.00 lub 18.00.Już w najbliższych dniach w nSport+ pokazywane będą szlagierowo zapowiadające się spotkania: Arsenal – Bayern Monachium (20.10, 13:55), PSG – Real Madryt (21.10, 13:55) i Manchester City – Sevilla (21.10, 17:55).
 
- Bardzo cieszę się, że będziemy na naszych antenach promować młodzieżowy futbol w najlepszym wydaniu. UEFA Youth League to znakomite uzupełnienie dla pokazywanych w nc+ najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych: UEFA Champions League oraz UEFA Europa League. Dzięki transmisjom z rywalizacji w młodzieżowej Lidze Mistrzów będziemy mieli okazję zobaczyć w nc+ gwiazdy przyszłości i śledzić ich rozwój nim rozbłysną w najlepszych zespołach świata. Mam nadzieję, że z dobrej strony pokażą się w tych rozgrywkach również młodzi polscy piłkarze – mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu nc+.
 
Platforma nc+ zapewnia swoim widzom szeroki dostęp do transmisji z największych wydarzeń sportowych na świecie w ramach bogatej i zróżnicowanej oferty. W kanałach własnych (CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 i nSport+) transmituje m.in. rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA, Ligi Europy UEFA, polskiej Ekstraklasy oraz angielskiej Barclays Premier League, a także najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi, prestiżowego cyklu Speedway Grand Prix czy Velux EHF Ligi Mistrzów piłki ręcznej. Ponadto na antenach nc+ można oglądać m.in. koszykówkę (Turkish Airlines Euroleague), tenis (Davis Cup i Fed Cup), rugby (Puchar 6 Narodów), gale bokserskie, MMA (Bellator), golf (PGA European Tour, w tym US Open i PGA Championship) czy żeglarstwo (America`s Cup).
 
Najbliższe transmisje UEFA Youth League w nc+:
 
wtorek, 20.10 
13:55 Arsenal – Bayern Monachium, nSport+ 
17:50 Legia Warszawa – Litex, nSport+
środa, 21.10
13:55 PSG – Real Madryt, nSport+
17:55 Manchester City – Sevilla, nSport+

 

źródło: nc+

 

Widzę teraz to już prawdziwy full wypas jeśli chodzi o sport tracą wartościowe  prawa a kupują  jakieś ochłapy które będą cieszyć sie znikomym zainteresowaniem.Lepiej niech oszczędzają na PL by znowu nie obudzić sie z ręką w nocniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że albo faktycznie magazynują kasę na BPL, bo niewykupienia NBA (biorąc pod uwagę ile stracili) i wykupienie czegoś takiego jak Youth Liga świadczyłoby, że faktycznie nie mają już kasy....Czyżby Ekstraklasa tak "drogo" ich kosztowała? Bo tego się już nie da inaczej wyjaśnić nie wydali kasy na 3 ligi i nie wykupują ciągle nic ciekawego...

 

Podejrzewam brak kasy, bo nie sądzę, że to krótkowzroczność. Przecież jak Eleveny będą szerzej dostępne, no to liczba abo nc+ zacznie po prostu spadać. Jeszcze pewnie do Elevena dołączy BPL....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven to potrzebuje na gwałt dodatkowych kanałów, bo ma za dużo praw a za mało miejsca by z nich skorzystać.

Już na dzień dzisiejszy powinni dołączyć minimum 1 dodatkowy kanał - z tego co wiem to mają prawa do ligi belgijskiej i szkockiej, a raptem raz widziałem transmisję a tak to jedynie w nocy jakieś skróty lub retransmisje.

 

BPL ? Biorąc pod uwagę to co się dzieje z nc+ na 99% ta liga wyląduje w Eleven. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że cena za prawa do BPL jest większa niż do hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej razem wziętych.

Problem będzie polegać jedynie na tym, że po utracie BPL ceny pakietów nc+ nie spadną, a Eleven bankowo zażyczy sobie o wiele więcej niż 15,90.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku BPL 3ci kanał to konieczność...mam nadzieję, że zdają sobie z tego sprawę. Co do ceny to pewnie pójdzie w górę - może być i nawet 30 PLN. Najważniejsze nie powiązanie kanału z paczką C+ - przez to im szerszy dostęp do Eleven, tym gorzej dla nc+, bo po prostu ludzie oddadzą paczkę C+ i wezmą sobie Eleven poprzez innego operatora (jeśli C+ np. latem nadal będzie te paczki wiązał z C+...). Tak coś czuje, że jak Eleven będzie szerzej dostępny to nagle nc+ przestanie oferować ten kanał wraz z paczką C+, bo będą ryzykowali utratę abonentów....

 

W moim przypadku mając C+ prawie 15 lat aktualnie poza 1-2 meczami i blokiem LM nic tam nie oglądam, LM przeżyję, a część ligi polskiej mam w Eurosporcie, gdzie z resztą najczęściej zapodaja mecze Górnika Z., które mnie interesują, bo traktują jak mecze drugiej kategorii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...