Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, @Gebe! Przypomniałeś mi o rozpisce na Lige Europy :))

Czwartek, 22.10:

18:30, 20:50, 23:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak; goście: T.Wieszczycki, K.Kosowski; reporterzy na meczu Legia-Club Brugge: M.Wodziński, D.Kabała-Malarz)

18:55 | Canal+Sport | Fiorentina - Lech Poznań (A.Marchliński - G.Mielcarski ze Stadio Artemio Franchi)

18:55 | Canal+Sport2 | Anderlecht - Tottenham (B.Gleń - R.Nahorny)

18:55 | nSport+ | Partizan-Athletic (R.Wolski - W.Jagoda)

18:55 | NC+38 | Multiliga Europy (W.Zawioła - P.Laboga, P.Pełka)

21:00 | Canal+Sport | Liverpool - Rubin (M.Rosłoń - M.Murawski)

21:00 | Canal+Sport2 | Fenerbahce - Ajax (G.Milko - F.Surma)

21:00 | nSport+ | Qabala - Borussia Dortmund (C.Olbrycht - L.Orłowski)

21:00 | NC+38 | Multiliga Europy (P.Karpiński - G.Milko, F.Adamus)
23:00 | Canal+Sport, nSport+ | Magazyn Skrótów LE (E.Durda - K.Bandych)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tu panuje jakaś dziwna teoria, przeświadczenie, że Wolski jest celowo pomijany, że ktoś mu robi pod górkę świadomie. Może jakiś spisek? A mnie wydaje się, że to wszystko z głupoty lub chęci dzielenie równo między wszystkich komentatorów. Zależy od założeń stacji. Albo najlepsze, najbardziej prestiżowe transmisje dajemy tylko wybranym, najlepszym naszym zdaniem, albo staramy się wszystkich traktować równo, mimo że są gorsi. Tu chyba C+ stosuje ta drugą taktykę. Może nawet ci najlepsi są nieraz pomijani, żeby nie tworzyć wrażenia że są lepiej traktowani. Stąd przechył w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz, zgadzam się z Tobą...Ludzie szukają spisku i to zupełnie niepotrzebnie. No cóż, Wolski komentował wiele dobrych meczów m.in finał LM, kilkanaście El Classico, mecze polskich drużyn w LM/LE. Na pewno dostanie swoją szanse w fazie grupowej. Poza tym skąd wiecie czy ta rola Rafałowi WOlskiemu nie pasuje? ;)

Marchliński to dobry komentator, dobrze, że jedzie do Florencji, bo zazwyczaj komentował ochłapy. A swoją drogą akurat w nc+ to wydaje mi się, że jest grupa 'elita'. Przez te trzy sezony najlepsze mecze w LM komentują: Wolski, Smokowski, Twarowski, Pełka, Rosłoń, Gleń, Laboga i Dębiński. Gdzieś tam przebija się Adam Marchliński. Reszta dostaje te słabsze mecze i nie jeżdzą na stadiony w Europie. Natomiast z ekspertów to ciągle Baszczyński, Lipiński, Nahorny, Orłowski, Węgrzyn, Wieszczycki, Mielcarski i Murawski. Jagoda, Jezierski, Surma czy Kosowski to ludzie od ochłapów :D Ja preferowałbym jednak zrównoważenie proporcji, ale taka polityka redakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, @Gebe! Przypomniałeś mi o rozpisce na Lige Europy :))

 

Czwartek, 22.10:

18:30, 20:50, 23:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak; goście: T.Wieszczycki, K.Kosowski; reporterzy na meczu Legia-Club Brugge: M.Wodziński, D.Kabała-Malarz)

18:55 | Canal+Sport | Fiorentina - Lech Poznań (A.Marchliński - G.Mielcarski ze Stadio Artemio Franchi)

18:55 | Canal+Sport2 | Anderlecht - Tottenham (B.Gleń - R.Nahorny)

18:55 | nSport+ | Partizan-Athletic (R.Wolski - W.Jagoda)

18:55 | NC+38 | Multiliga Europy (W.Zawioła - P.Laboga, P.Pełka)

21:00 | Canal+Sport | Liverpool - Rubin (M.Rosłoń - M.Murawski)

21:00 | Canal+Sport2 | Fenerbahce - Ajax (G.Milko - F.Surma)

21:00 | nSport+ | Qabala - Borussia Dortmund (C.Olbrycht - L.Orłowski)

21:00 | NC+38 | Multiliga Europy (P.Karpiński - G.Milko, F.Adamus)

23:00 | Canal+Sport, nSport+ | Magazyn Skrótów LE (E.Durda - K.Bandych)

Mecz w czwartek dla Eurosportu będzie nc+ realizować czy TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEWY W MAGAZYNIE LM!! Szok, nie sadzilem, ze doczekam kiedys momentu, ze bede mogl ogladac Polaka w magazynie LM.

A ja nie sądziłem, że dojdzie moment, kiedy magazyn LM będą czytać dziennikarze, którzy nie nazywają się Krzysztof Bandych :D

Fajnie, doceniają Lewego. To już ścisła światowa czołówka

 

Mecz w czwartek dla Eurosportu będzie nc+ realizować czy TVP?

Wiesz co, na 100% nie wiem, ale wydaje mi się, że szykuje sie jakaś wspólpraca dwóch podmiotów w kwestii realizacji.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony można się cieszyć, że jest Polak doceniony itp. Ale z drugiej patrząc na jego osiągnięcia to jest to oczywiste, gro piłkarzy gorszych od Lewego tam było. Musimy się pozbyć tych kompleksów, teraz Lewandowski jest też w tej elicie najlepszych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy by strzelał jeszcze więcej  jakby miał w reprze takich pomocników jak w Bayernie .  Został też wpisany do księgi   Guinessa  jako jedyny rezerwowy który strzelił  5  goli w meczu ligowym.Ci co wieszali na nim psy to teraz  się schowali a szczególnie ci co nie wierzyli w ogóle że Polacy z grupy wyjdą. Robert musi zostać w Bayernie  i nie iść do żadnego klubu innego za żadna kase.  Najlepiej jakby  Ribbery i Robben już nie grali w podstawowej 11.

 

Czy ktoś wie  o prawach Copa Del Rey  w tym sezonie ? TVP pokazywała głownie .

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ciekawe że nc+ tak dało się z tymi prawami załatwić, w 4 kolejce pewnie Lecha puści Eurosport czyli by z tego wynikało że od 3 do 6 kolejki Eurosport pokaże mecze Polskich drużyn u siebie.

 

Dokładnie też tak samo myślę jak Ty.

nc+ dało się załatwić. Korzystają na tym abonenci CP, bo w tamtym sezonie LE była tylko na antenach C+.

Powiem więcej, to Eurosport ma lepsze prawa na wyłączność jeżeli chodzi o LE, a c+ dał sobie załatwić jakieś ochłapy. Dziwna sprawa, naprawdę dziwna. Z każdą kolejką Eurosport ma lepsze mecze.

 

Tak samo z Ekstraklasą, Canal+ dało się wmanewrować w coś, gdzie nie dość, że płacą tyle kasy, więcej niż ostatnio to nie mają 2 meczów na wyłączność. Ponad to strata 3 lig i podwyżka abonamentu za Canal+ to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeszcze wiecej sportu, wykup Eleven Sports za 7,95zł/mies*"

takiego maila dostalem. Serio? Wiecej sportu?

Podpisywalem umowe moja paczka c+, zawierała ekstraklase, wloska, angielska, francuska, hiszpanska plus inne wydarzenia.

teraz mam ekstraklase gdzie sa mecze na eurosporcie i angielska.

Teraz mam dodatkowo placic za cos co mialem wczesniej w umowie? swoja droga abonament 80zł.

Zabralismy Ci ligi, a teraz oddajemy na jakis smiesznych kanalach, smiesznymi komentatorami i jakosci (bo te ich HD to jakies jaja sa), jednak oczekujemy dodatkowej oplaty.

Podsumowujac masz to samo w gorszym wydaniu, jednak nie zapomnij uiscic oplaty.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@widz, zgadzam się z Tobą...Ludzie szukają spisku i to zupełnie niepotrzebnie. No cóż, Wolski komentował wiele dobrych meczów m.in finał LM, kilkanaście El Classico, mecze polskich drużyn w LM/LE. Na pewno dostanie swoją szanse w fazie grupowej. Poza tym skąd wiecie czy ta rola Rafałowi WOlskiemu nie pasuje? ;)

 

Marchliński to dobry komentator, dobrze, że jedzie do Florencji, bo zazwyczaj komentował ochłapy. A swoją drogą akurat w nc+ to wydaje mi się, że jest grupa 'elita'. Przez te trzy sezony najlepsze mecze w LM komentują: Wolski, Smokowski, Twarowski, Pełka, Rosłoń, Gleń, Laboga i Dębiński. Gdzieś tam przebija się Adam Marchliński. Reszta dostaje te słabsze mecze i nie jeżdzą na stadiony w Europie. Natomiast z ekspertów to ciągle Baszczyński, Lipiński, Nahorny, Orłowski, Węgrzyn, Wieszczycki, Mielcarski i Murawski. Jagoda, Jezierski, Surma czy Kosowski to ludzie od ochłapów :D Ja preferowałbym jednak zrównoważenie proporcji, ale taka polityka redakcji

Ależ ja nie szukam spisków, od tego mamy lepszych specjalistów w tym kraju :). Wyrażam tylko swoją opinię i zdziwienie, że najlepszy(nie tylko moim zdaniem) komentator marnowany jest w studio lub komentuje jakieś słabe mecze. Nie interesuje mnie czy to pasuje Wolskiemu, mnie to przeszkadza. Czasem nawet zastanawiam się czy nie miałby lepszej pozycji w Eleven, a przy okazji mógłby komentować swoją(i moją) ukochaną ligę hiszpańską. A Marchliński to co najwyżej średni komentator i pewnego pułapu nie przeskoczy. Hierarchia powinna być prosta- najlepsze mecze komentują najlepsi, a nie stosowanie jakiejś dziwnej polityki równych szans. Potem to my widzowie musimy się męczyć słuchając Dębińskich czy Marchlińskich. Dębiński jest dobry w studiu i tam jego miejsce. Podkreślam jeszcze raz, że to tylko moja, bardzo subiektywna, opinia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arkonem. Wolski już od jakiegoś czasu jest pomijany, nie komentuje meczów a przecież jest to TOP1 w Canal+ aktualnie. Bije Twara, bije Smoka o głowe. Wielu jest średniaków, którzy komentują mecze, że aż mi niedobrze.

Spytam się tak. Dlaczego w Eleven może komentować Święcicki, Mirosławski i spółka w ciągu weekendu nawet 4 razy a Wolski raz na miesiąc skomentuje średni mecz?

Następne pytanie, dlaczego gdy Canal+ miał wszystkie ligi to była taka sama sytuacja, gdzie komentatorzy po prostu byli na wakacjach i odpoczywali? Przeciez były mecze o 12:30, o 14:00 o 18, o 22 i były wolne anteny gdzie nic nie leciało lub leciał jedne mecz. Co wtedy robili komentatorzy Canal+? Odpoczywali w październiku, listopadzie, lutym, kwietniu, maju na Bahamach?

Przecież to kpina była ze strony Canal+. Teraz Eleven pokazuje, że pomimo 2 anten można pokazac tyle meczów. No i mają o 200% mniej komentatorów i ekspertów co Canal+, a jednak taki Święcicki czy Mirosławki mogą skomentować w ciągu dnia nawet 2 mecze. Można? Można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy gospodarz meczu, wzięte ze strony nSport+.

Tak na poważnie, kto się mija z prawdą? Strona uefa.com według której mecz jest o 17.00 czasu polskiego czy nSport+ że mecz jest o 21.00 Bo skoro widnieje znaczek +na żywo, to ktoś tu ma błąd. Chyba że ten mecz będzie o 21 ale w ramach +Premiera :crazy:

Kilka innych stron również podaje godzinę 17.00 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho, gdybyś nic nie powiedział, to wiele ludzi oglądających mecz o 21:00 myślałoby, że leci live :D A znam takie przypadki, że ludzie myśleli, że to live leci a mecz był dzień wcześniej.

Oj tam kilka godzin różnicy od 17:00, dla Canal+ zaraz mecze z 14:00 pokazywane o 20:00 będą live :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też zwątpiłem, ale wydaje mi się, że to po prostu błąd nc+. Pewnie do poniedziałku zmieni się ramówka.

 

Nc+ ma prawo jako pierwszy wybrać mecz polskiej ekipy, który pokażą live, wiec może i za dwa tygodnie pokażą mecz Lecha. Natomiast spotkania LE są wybrane równo, zarówno w ESP są dobre mecze, jak i w nc+. Ale dla mnie bzdura jest to, ze 10 spotkań LIVE jest tylko na stronie Eurosport Player...

Edytowane przez Artek1008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Sorry, bo pewnie to już zostało przerobione wiele razy, ale jest tyle postów, że naprawdę nie mam czasu ich wszystkich czytać.
Czy mógłby mi ktoś przybliżyć całą tą sytuację z Eleven Sports? Jak wygląda sprawa z wypowiedzeniem? Bo zakaładam, że skoro zabierają nam ligi z C+ i teraz chcą opłątę za Eleven to mam prawo zerwać umowę, tak? (ku****ski ruch BTW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Sorry, bo pewnie to już zostało przerobione wiele razy, ale jest tyle postów, że naprawdę nie mam czasu ich wszystkich czytać.

Czy mógłby mi ktoś przybliżyć całą tą sytuację z Eleven Sports? Jak wygląda sprawa z wypowiedzeniem? Bo zakaładam, że skoro zabierają nam ligi z C+ i teraz chcą opłątę za Eleven to mam prawo zerwać umowę, tak? (ku****ski ruch BTW)

Nie masz prawa, bo żadnego kanału nie usunęli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...