Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby na jakiej podstawie twierdzicie, ze ktos ma miec Eleveny za free jak placi 100 zl lub wiecej? Jak ktos placi 99 zl np. to ma byc gorszy? Przeciez to idiotyzm ...

Kazdy za ile sobie wylicytuje przy przedluzaniu, za tyle bedzie mial przez kolejny rok lub dwa.

Niemniej dali juz znac, ze raz - kazdy bedzie musial po 20tym placic a dwa - nie obniza cen za paczke Canal+.

Jedynie co bedzie taniej - cena paczki Eleven bedzie nizsza dla abonentow z wykupiona paczka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że pójdą po rozum do głowy i Ci którzy placą 100zł i więcej nie bedą musieli nic dopłacać do tego interesu bo to będzie już przegięcie.

 

Dokładnie....ja tego dla zasady nie wykupię. Płacę 140 zeta i mam jeszcze dopłacać "promocyjnie" pewnie z 10-15 zł....niech sobie żartów nie robią. Mam nadzieję, że Eleven pozostawi w sieci jakąś opcję, bo ja nie będę na pewno jeszcze dopłacał do interesu, bo sory ale paczka C+ nie jest aktualnie warta 50 zeta....3 ligi wypadły i 2 mecze polskiej (jedynie pozostaje ta angielska)....a to jak odp na fb, że mają wyłączność w LM i mecze LE - to co to jest?? LM nie było od 2 tygodni...i kolejki są co 2-3 tygodnie i to jeszcze w tygodniu, a mecze o tej samej porze....sory ale to nie są ligi zagraniczne, które są praktycznie co tydzień, albo jeszcze częściej w środy....żadna LM czy LE tego nie wynagrodzi....Ponadto kto ma siłę i czas oglądać w tygodniu TV do 0.30 (skróty)? Co innego weekend...

 

NC+ zrobiło świetny interes....

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będą w Canal+ i Nsportach  :wink: Jeśli przedłużyli by umowę na kilka sezonów to IMG raczej nie ma nic do gadania.Ale coś cisza co do NBA, a sezon już niedługo....

Obecny sprzedawca praw NHL ma je do końca sezonu 15-16 i tylko tyle ma do gadania, od następnego IMG rozdaje karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...