Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przestań bredzić.

Żaden Arab nie wywali 100 mil i da to komus za darmo.

I mam nadzieję ze ani NC+ ani PC ich nie wpuści na swoje platformy bo w ten sposób obie te platformy same zalożą sobie sznur na szyję i za 3 lata  zostaną  bez sportu.

Trzeba ich przetrzymać i za chwilę będą powtórzone przetargi bo nikt nie chce by ich ligi nie były wcale oglądane.

 

Powiedz mi Tobie zależy, żeby sport był w danym określonym kanale? Mnie to nie obchodzi czy sygnał zapodaje mi Canal+, Polsat Sport czy Eleven. Co więcej nie interesuje mnie jak oni się układają z prawami i ile na tym zarabiają czy kto wygra czy przegra przetarg. Interesuje mnie natomiast cena i ilość praw, spotkań, które mogę zobaczyć....

Co z tego, że platformy zostaną bez sportu jak klient będzie miał Elevena czy innego BeIN z ogromną ilością spotkań, a kto wie czy nie taniej, bo nie płacisz za cała platforrmę tylko za kanały...

 

I powiem szczerze nie rozumiem tego co napisałeś, no chyba, że masz udziały w nc+ i CP :P

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma rację tylko z tym że nikt nie wywali kasy i nie da nikomu za darmo i z tym się zgadzam.Może i są zapatrzeni co dla nich wielkie znaczenia ma znaczek na ekranie.Ja osobiście chciałbym by te kanały były i w NC+i CP jak u drugiego operatora będzie tańsza opcja to mam nadzieję że wielu abonentów NC+ na koniec umowy powie co o tym wszystkim myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetargi na pewno nie zostaną powtórzone, po pierwsze dlatego, że to się wiąże z potężnymi karami dla lig oraz długą batalią sądową. Po drugie mi jako kibicowi jest wszystko jedno gdzie będzie Eleven. Kończy mi się umowa i po prostu zmienię operatora. A to komu zależy bardziej, ten pozyska znaczną część udziałów w rynku. Nawet na 3 lata. To jest baaardzo długo w świecie telewizyjnym i wiele może isę po drodze zmienić. Nawet C+ może przestać istnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przetargów to przecież kompletne abstrakcja i może Ligue1 się rzucała jak ktoś pisał nieoficjalnie. Nie wiemy jak w przypadku Serie A (choć znając Włochów to nie sądzę, że ich to interesuje), ale w przypadku LL w krajach skandynawskich prawa mają tylko bukmacherzy (więc to gorzej niż Eleven w sieci) i nikt się nie burzy....Takie powtórzeni przetargu może oznaczać sądzenie się na lata i kary - więc kto by się w to pakował...dajcie spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pewność wynika z tego, że już mamy połowę września i jakoś nie słychać (jakieś plotki o Ligue1), żeby tworzyli nowe przetargi.....nowy przetarg? Dostali po ileś mln EUR i będą się rzucali w sądzie? Zabawa na lata...jeszcze się okaże, że nikt ich nie będzie pokazywał przez ileś miesięcy...

 

I jeszcze jedna kwestia o Ligue1 czy Serie A nikt nie wystartował w przetargu (było info, że nc+ nie przystąpiło), więc jaką mają gwarancję, że teraz nagle nc+ to kupi? Jaką gwarację, że dostaną większą kasę ? Abstrakcja...W przypadku LL to hiszpanie mają to ewidentnie gdzieś jak pokazuje przykład skandynawski....mają kasę i bye...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalność? Dając w internecie każdemu darmowy stream mogą mieć potężną oglądalność. Każdy kto ma podłączenie do internetu zobaczy mecze. Bez rejestrowania jak u bukmacherów. 

Każdy ?Chyba nie czytałeś wątku o Eleven i ich FP.

 

Ta pewność wynika z tego, że już mamy połowę września i jakoś nie słychać (jakieś plotki o Ligue1), żeby tworzyli nowe przetargi.....nowy przetarg? Dostali po ileś mln EUR i będą się rzucali w sądzie? Zabawa na lata...jeszcze się okaże, że nikt ich nie będzie pokazywał przez ileś miesięcy...

 

I jeszcze jedna kwestia o Ligue1 czy Serie A nikt nie wystartował w przetargu (było info, że nc+ nie przystąpiło), więc jaką mają gwarancję, że teraz nagle nc+ to kupi? Jaką gwarację, że dostaną większą kasę ? Abstrakcja...W przypadku LL to hiszpanie mają to ewidentnie gdzieś jak pokazuje przykład skandynawski....mają kasę i bye...

Widzę że jesteś najlepiej poinformowany o wszystkim o plotkach o umowach i o przetargach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli z problemami. Ogólnie wydaje mi się że ta Liga Europy to troche koło u wozu dla nc+. Woleliby tylko mecze Legii i Lecha niż takie egzotyki.

Jasne, ale nie da się kupić tylko wybranych meczów. Poza tym musieli kupić Ligę Europy, bo stracili masę praw. Gdyby nie to to jestem na 99% pewien, że te rozgrywki by odpuścili. 

 

Nie pokazuja meczy ajax vs celitc i bvb vs krasnodar albo meczu marsyli tylko jakiś cienki paok ateny jakieś jaja sobie robią

Na przyszłość polecam najpierw sprawdzić, a potem pisać - PAOK to drużyna z Salonik, a nie z Aten. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I? Ona już była w tamtym sezonie, tyle tylko, że w innej odsłonie. Mnie bardziej zastanawia, że dzisiejsze studio było trochę biedne. Raz, że nie było zapowiadanego Twarowskiego, dwa, że bez żadnego stołu ani nic. Upodabniają się do Polsatu?

 

Pierwszy raz ją widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...