Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Serie A owszem, było jakieś zamieszanie, ale było to jeszcze przed fuzją. Canal+ za czasów Cyfry+ stracił prawa do Serie A, wówczas chyba też w Polsce przez jedną czy dwie kolejki nie było transmisji, aż nSport wziął te prawa i zaczął pokazywać ligę włoską - robili też chyba zdaje się studia przed niektórymi meczami Serie A. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

Nie mylisz się, tak właśnie było w 2012 roku. O ile dobrze pamiętam nie było transmisji z pierwszych dwóch kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło z NC+ ponowił pytanie o przedluzenie umowy. Ja oczywiście o LL się pytalem. Klient mi powiedział że 11 ma prawa. Ale że ich u nc nie bedzie. I że chcą ich złapać na tym że nie będą mieli gdzie tego pokazywać w TV. Ponoć 11 jeżeli nie będzie w jakiejś platformie albo w kablowce to mogą stracić prawa do wszystkiego. :) nie rozumiem już niczego w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło z NC+ ponowił pytanie o przedluzenie umowy. Ja oczywiście o LL się pytalem. Klient mi powiedział że 11 ma prawa. Ale że ich u nc nie bedzie. I że chcą ich złapać na tym że nie będą mieli gdzie tego pokazywać w TV. Ponoć 11 jeżeli nie będzie w jakiejś platformie albo w kablowce to mogą stracić prawa do wszystkiego. :) nie rozumiem już niczego w tej sprawie.

Dziwnie szczery był ten konsultant,aż w to nie mogę uwierzyć..

 

Dobry tytuł :Dhttp://media2.pl/media/127125-Groteski- ... -Lige.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem z ciekawosci jakie sa oferty w nC+ odnosnie sportu - niezbedne wedlug mnie kanaly ze sportem (Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport) sa wszystkie razem dopiero w pakiecie od 99.90 zl/miesiac! Toz to paranoja. Nie wiem jaka cene krzykna przy proponowaniu przedluzenia za pol roku (multiroom, karty Cameleon i sport to najwazniejsze aspekty), ale cos czuje, ze to bedzie koniec nC+ w moim domu na jakis czas przynajmniej, dopoki sie opanuja. Chociaz mam dylemat, bo jezeli nie przedluze to potem juz chyba nie ogarne sobie nC+ na normalnych zasadach jakie mam od czasow Cyfry+ (karty Cameleon i normalny multiroom, zadnego kombinowania z internetem i zero zbednych dekoderow w domu).

 

Dobrze, ze mi sie nie konczy umowa, to poogladam te pol roku na starych zasadach i cenach, wszystko sie do tego czasu wyjasni (co z kwestia Eleven oraz beIN Sports) i bede mial jasnosc co potem zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się umowa nie kończy i mam ją do wydaje się bezpiecznego terminu- koniec kwietnia, a wtedy powinno być już wiadomo co z ligą angielską, co z EURO i może wyjaśni się hiszpańska na następny sezon, oraz gdzie będzie eleven... Ale skoro już teraz podwyższają mocno ceny za abo, to co dopiero będzie za ponad pół roku?

Mam obecnie extra+8xCanal+Hbo za 54,90 więc strach pomyśleć ile sobie zażyczą i co będą mieli w ofercie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, może... Trochę szacunku do ludzi wypadałoby mieć. Dzisiaj startuje Hiszpania, a po wielkiej burzy w niedzielę przez kolejne 4 dni sytuacja nie drgnęła nawet o milimetr. Canal+ La Ligi nie ma, nie ma jej też (oficjalnie przynajmniej) Eleven, choć Święcicki był bardzo podjarany jak na tt obwieszczał wszystkim, że możemy się odzwyczajać od La Ligi w C+, ma ją z kolei kanał, który nie istnieje nawet w internecie. Kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2016 w CP.

Na otwartej muszą pokazać mecze Polaków - jeśli awansują :D ,półfinały i finał.

 

Wiem, tylko teraz pytanie- jak NC+ się posypie z ligą angielską a może CP coś dorzuci (eleven?) to akurat na koniec umowy przechodzę do nich i mam Euro ;)

Zobaczymy, zawirowania ogromne ze wszystkimi ligami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzecz w tym, że teraz nie mają pieniędzy na La Liga.

 

 

Skąd w ogóle info że nie mają pieniędzy? Bein kupił Polskę w jakimś większym pakiecie. Przetargu na samą Polskę w ogóle mogło nie być. Ogólnie to ta sprzedaż praw do tych lig to jest jakiś biznes na dziwnych zasadach oparty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...