Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z La Liga: mecze Barcy i Realu + hit kolejki z Serie A i Lique1. Dla mnie by to starczyło, tylko szkoda że to ściema...

 

Ciekawe, kiedy wyjaśni się kwestia Ligi Europy?

 

Podobno jednak nie ściema z La Liga no ale kto wie... zresztą kto powiedział że najlepsze mecze ? równie mogą być najgorsze mecze a reszta najlepszych ma Eleven :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to wrzucał . O upadku oferty sportowej NC+ mówi Paweł Zarzeczny: http://weszlo.com/2015/08/19/wszystko-c ... e-zapytac/

 

Widać,że zorientowany człowiek w temacie z tego Zarzecznego a się udziela..Szkoda,że nie wie,że od 2015/16 LM jest na wyłączność w C+ i o LM w TVP może pomarzyć no ale cóż wolność słowa ponoć obowiązuję... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mnie zastanawia jedna rzecz.Dlaczego władze lig,które straciliśmy nie interesują się(mają zapisu w umowie) o sposobie dystrybucji i dostępności owych lig w TV.Wychodzi na to że załóżmy "teoretycznie" bogaty podmiot wykupuję prawa do w/w lig o w ogóle ich nie pokazuje w żadnym medium.Czy tak można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta dyszka o której mówi Zarzeczny że zarabiał za gadanie prze 45 min. raz na tydzień to 10 000 PLN? :shock: Jeśli inni eksperci zarabiali identycznie a komentatorzy odpowiednio więcej to już wiadomo na co szły te wszystkie podwyżki abonamentu :D I wiadomo dlaczego C+ nie stać teraz na inne ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy też macie opóźnienie na kompie w czasie ? Z ciekawości zerknąłem na ten canal+sport online na ten sam mecz co mam w TV i na stronce wyświetla np. 31 minute a w TV 31:20

 

Zawsze jest drobne opóżnienie około pól minuty, czasami mniej....

 

Czy ta dyszka o której mówi Zarzeczny że zarabiał za gadanie prze 45 min. raz na tydzień to 10 000 PLN? :shock: Jeśli inni eksperci zarabiali identycznie a komentatorzy odpowiednio więcej to już wiadomo na co szły te wszystkie podwyżki abonamentu :D I wiadomo dlaczego C+ nie stać teraz na inne ligi.

 

 

No to są normalne stawki dla ekspertów. Myślisz, że Kosowski czy Baszczyński z Mikołowa na Śląsku dojeżdżaliby do Wawy za 1k ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mnie zastanawia jedna rzecz.Dlaczego władze lig,które straciliśmy nie interesują się(mają zapisu w umowie) o sposobie dystrybucji i dostępności owych lig w TV.Wychodzi na to że załóżmy "teoretycznie" bogaty podmiot wykupuję prawa do w/w lig o w ogóle ich nie pokazuje w żadnym medium.Czy tak można?

 

 

A skąd pewność że jest taki zapis w umowie

 

Be89

 

Ta dyszka to i tak drobne w porównaniu do tego ile zarabiają tam najlepsi komentatorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzeczny, mam wrażenie, lubi sobie trochę przykolorować swoje opowieści, natomiast wydaje mi się, że te stawki to nic nadzwyczajnego. Poza tym to też chyba nie jest do końca tak, że praca takiego Baszczyńskiego ogranicza się tylko do posiedzenia w studio i pogadania przez kilkadziesiąt minut. Od takiego eksperta też wymaga się jakiegoś przygotowania, większość z nich musi dojechać do Warszawy, a to też generuje koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tetrachion

 

Nie wiem czy w umowie jest taki zapis o sposobie dystrybucji,ale moim zdaniem sponsorzy jak i władze ligi powinny być zainteresowani jak największą dostępnością ich produktu i w jak najlepszej jakości.Z tego co czytałem to nasza rodzima liga też wymusiła na Canal+ podzielenie się prawami z Eurosportem pod kontem dostępności tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzeczny, mam wrażenie, lubi sobie trochę przykolorować swoje opowieści, natomiast wydaje mi się, że te stawki to nic nadzwyczajnego. Poza tym to też chyba nie jest do końca tak, że praca takiego Baszczyńskiego ogranicza się tylko do posiedzenia w studio i pogadania przez kilkadziesiąt minut. Od takiego eksperta też wymaga się jakiegoś przygotowania, większość z nich musi dojechać do Warszawy, a to też generuje koszty.

 

 

Musi sie też na miejscu przespać, zjeść itd. to często większe koszty niż paliwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...