Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwila zadzwonilem do Nc+ jako potencjalny klient z pytaniem o pilke nozna i bardzo mila pani powiedziala mi, ze stracili licencje na wiadomo jakie ligi, ale ponoc trwaja rozmowy z nowymi nabywcami praw, zeby mogli puszczac jakies mecze. Ma sie ponoc wszystko rozstrzygnac w przyszlym tygodniu. Ile jest w tym prawdy czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chce nie musi wierzyć. To nie jest na 100% ale 99%. Wszystko podpisane na rok. Liga włoska 1 mecz w NSPORT. Liga hiszpańska 2 mecze w Canal Sport. Liga francuska 1 mecz w Canal Sport. Magazyny z bramkami poniedziałek po 22. Informacja ma być w mediach wtorek lub środę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu by z was wieszało psy na canal plus za brak ligi polskiej?

 

Jeśli kasa wyrzucona w błoto [czyt. prawa za ekstraklapę] miałaby zostać przeznaczona na przedłużanie wygasających praw, to ja biłbym tylko brawo :brawo:

 

Dodatkowo mogliby transmitować w sumie z 2-3 spotkania z lig zagranicznych więcej w weekend, bo ekstraklapa nie zajmowała by ramówki.

 

Już dawno temu się wkurzałem, że np. Premier League leciało na CANAL+Sport 2 (tym starym), a polska kopana w tym samym czasie na CANAL+SPORT HD. To było dopiero marnotrawstwo pasma HD.

 

A sam temat słabego HD w obecnym czasie to już inna kwestia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie chce nie musi wierzyć. To nie jest na 100% ale 99%. Wszystko podpisane na rok. Liga włoska 1 mecz w NSPORT. Liga hiszpańska 2 mecze w Canal Sport. Liga francuska 1 mecz w Canal Sport. Magazyny z bramkami poniedziałek po 22. Informacja ma być w mediach wtorek lub środę

Gołębiami pocztowymi to będą rozsyłać że dopiero informacja będzie za tydzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila zadzwonilem do Nc+ jako potencjalny klient z pytaniem o pilke nozna i bardzo mila pani powiedziala mi, ze stracili licencje na wiadomo jakie ligi, ale ponoc trwaja rozmowy z nowymi nabywcami praw, zeby mogli puszczac jakies mecze. Ma sie ponoc wszystko rozstrzygnac w przyszlym tygodniu. Ile jest w tym prawdy czas pokaze.
Kto nie chce nie musi wierzyć. To nie jest na 100% ale 99%. Wszystko podpisane na rok. Liga włoska 1 mecz w NSPORT. Liga hiszpańska 2 mecze w Canal Sport. Liga francuska 1 mecz w Canal Sport. Magazyny z bramkami poniedziałek po 22. Informacja ma być w mediach wtorek lub środę

Podejrzewam, że te dwa konta należą do jednego usera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to odpowiedni wątek na takie pytanie, ale mam delikatny problem z działaniem transmisji na Canal Plus Online. Od czasu do czasu spada jakość (ostrość) obrazu, ale pal to licho. Gorzej, że na pełnym ekranie obraz się "tnie". Tnie nie w sensie, że się całkiem zatrzymuje, tylko piłkarze nie poruszają się płynnie. Nie bardzo umiem to opisać, efekt jest taki jak w grach komputerowych, kiedy ustawi się zbyt wysokie detale i sprzęt nie wyrabia. Nie bardzo się na tym znam. Nie wiem czy to ma coś wspólnego z ilością klatek na sekundę itd. Na ekranie laptopa nie jest to jakoś bardzo widoczne, ale po podpięciu do telewizora już mocno przeszkadza w oglądaniu meczu. Próbowałem na różnych przeglądarkach - Opera, Firefox, Chrome. Łącze mam bardzo dobre. Problemu nie ma, kiedy obraz nie jest ustawiony na pełny ekran. Dla porównania odpaliłem jedną z tych ruskich transmisji z SopCasta i wszystko hulało jak złoto, więc nie wiem o co chodzi.

 

Mój telewizor to lekko podstarzała, ale dobrze działająca Sony Bravia KDL 32d300.

 

Można coś z tym zrobić? Z góry dziękuję za opdowiedzi : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...