Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byla to pierwszy taki przypadek, ze mecz NBA lecial z poslizgiem... bylo tak juz ladnych kilka/nascie razy.... Taki jest canal+ ma w [beep]ie kibicow koszykowki. Jakosc... moimentami jest zenujaca... nie mowiac juz, ze mecze leca w SD znaczy sie jest robiony downsacle, bo jak sie zapomna, to puszcza w HD... Wszystkie skroty sa natomiast w HD. Mam na mysli obraz, bo dzwieku juz nie przerabiaja i leci przystrzenny...

 

Odnosnie zuzla - jakosc obrazu bardzo dobra. Grafiki srednie... Jakosc dzwieku totalne dno!! Co to ma byc? Tlumiki na mikrofony dalo nc+ czy jak?

 

PS. Maciej Terlecki RULEZ :D Ja bym tego Pana za darmo nie chcial jako eksperta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz zdarza sie taka sytuacja kiedys juz nie pamietam dokladnie jaki mecz Ale grala barcelona w pilke nozna , mecz byl puszczony z okolo 20 minutowym opoznieniem nie pisalo na zywo , a jak pozniej pisalem do c+ sport to mowili ze to bylo na zywo, mimo ze na livescorze dawno z wyprzedzeniem wiedzialem jaki wynik jest .

Rowniez pamietam jak czekalem rok czy dwa lata temu na mecz ligi hiszpanskiej o 22 w sobote na C+ Sport 2 (bo chyba wtedy byl)... o dziwo od 22 na tym kanale nie lecialo nic, tylko za dawnych czasow byla plansza kontrolna, a mecz puscili z 30min opoznieniem od 22:30 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kilkunastominutowy poślizg to tak tragedia? sport ogląda się przede wszystkim dla sportu, a nie wyników... i tak każda transmisja dociera do was z kilkunastu sek opóźnieniem, kiedy ty wyczekujesz końcowego gwizdka, to kibic na stadionie nie myśli już o meczu tylko o tym jak tu najszybciej dotrzeć do auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kilkunastominutowy poślizg to tak tragedia? sport ogląda się przede wszystkim dla sportu, a nie wyników... i tak każda transmisja dociera do was z kilkunastu sek opóźnieniem, kiedy ty wyczekujesz końcowego gwizdka, to kibic na stadionie nie myśli już o meczu tylko o tym jak tu najszybciej dotrzeć do auta :D

 

Ma ogromne znaczenie, dla mnie sport istnieje na żywo albo w ogóle.

 

Tydzień temu był mecz lille-lorient. Mecz się zaczynał na canal+sport, miałem w planach obstawić na lille live, wchodzę na stronę bukmachera i widzę, że lille prowadzi 1-0.

 

wcale nie ma takiej różnicy czasowej jak piszesz, często śledzę wyniki live na stronach bukmacherskich i równocześnie pada gol, jest zdobyty pkt gdy transmisja jest live w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze zawsze jest opznienie. Sekundy, kilkanascie sekund max do 20... Szczegolnie jesli np. obraz jest w HD... jednak, co innego takie opzonienie, a co innego 10-15 minut. Dla mnie tez sport istnieje tylko na zywo. Wyjatkiem sa czasem mecze NBA/NHL/NFL, ale te ligi nie sa dla normalnych ludzi, chyba, ze ktos jest w stanie zarywac kazda noc...

 

Najwieksza porazka NC+ jest to, ze ostatnia transmisja z NBA leciala z poslizgiem. Po kiego ch... maja tyle kanalow? Jest to nie do pomyslenia, ale odnosnie nba to juz szkoda gadac. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raztakie cos. SD to tez definicja nowej rozrywki... i szybko nic sie nie zmieni... Zreszta ESPN America tez u nas w SD. Ogladanie tego kanalu w HD jest po prostu bajeczne. Zdecydowanie najlepszy sygnal HD odnosnie sportu jest wedlug mnie dostarczany z USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjatkiem sa czasem mecze NBA/NHL/NFL, ale te ligi nie sa dla normalnych ludzi, chyba, ze ktos jest w stanie zarywac kazda noc...

 

 

Dzięki.. :-) Może nie każdą noc, ale ja generalnie oglądam NBA tylko na żywo. W ogóle powtórki z jakichkolwiek meczów mnie nie interesują. To już nie jest to samo jak ma się świadomość, że mecz już się zakończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...