Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórka z rozrywki, w piątek podobno w 3 minucie mają się łączyć. Szkoda, że nie mam okazji pogratulować Biszofowi nowego kontraktu. Eurosport sprowadził ten produkt do poziomu kopaczy. Wstyd mi za takie deprecjonowanie naszej piłki. Powinni C+ buty czyścić i się kłaniać.

Chcieli, to mają... i do tego jeszcze znowu Hajto, ekspert... :lol2: Pokazał klasę jak spuścić drużynę, której się nie dało spuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Koźmiński z Super Expressu i UEFA.com na Twitterze napisał, że pod koniec tego tygodnia rozstrzygnie się przetarg na prawa do Ligi Europejskiej. Niedługo poznamy też nadawcę, który będzie pokazywał w nowym sezonie Ligę BBVA. Co ciekawe podobno nc+ ma konkurenta (Eleven).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie na Eurosport 2 podobało, że skrót leciał w przerwie, gdyby dali wszystkie to byłoby super - tego np. brakowało mi w nc+, gdzie przerwę przegadali (+ reklamy).

 

Jak stracą LE, no to dla mnie już ogromna porażka, bo coś czuje, że przynajmniej 1 polski klub tam zagra, a jak pójdzie dobrze to może i 2, a to o wiele ciekawsze niż LM, tak do 1/4 (szczególnie bez Multiligi!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrobiłem wypowiadając umowę w czerwcu gdy miałem taką możliwość. Nie zdziwię sie jak wygra Eleven ten przetarg, a jak dla mnie to może i lepiej bo słuchać tych pseudo ekspertów (Laboga, Jagoda) komentujących najlepszą ligę świata to sie niedobrze robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji Święcickiego bliżej praw do Liga BBVA jest obecnie Eleven, które daje więcej kasy. Na szczęście nc+ nie odpuszcza i walczy nadal, ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo. Polsat bez szans.

A były osobniki którzy twierdzili nie tylko tu że Eleven nie kupi Ligi hiszpańskiej.Ba nawet nie są nią zainteresowani bo to nie prawa MP&Silva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pójdą po rozum do głowy i następna Liga+ już będzie z ekspertem. Bo w "Ekstraklasie po godzinach" analiz i dyskusji o poszczególnych spotkaniach nie było wcale. Większość programu to niestety jakieś bzdety i głupoty, dzisiaj ze "Świrem" Świerczewskim, a za tydzień z "Nędzą" Włodarczykiem. Ten nowy program niech sobie będzie, ale Liga+ musi być po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...