Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@hanys, ale to jest klopot, bo ta lista sie kupy nie trzyma w ogole... - powinien byc jeszcze przynajmniej jede kanal sportowy, gdzie lecialyby w tygodniu na przyklad same powtorki...

 

Ja tam jakiegos full wypasu oferty sportowej nie widze... To, ze wrocila Serie A i doszla LM i LE nie sprawia, ze oferta jest full wypas. Tym bardziej, ze oni za to chca nie wiadomo ile kasy wiecej...

 

PS. Zobaczymy, jakie nas zmiany na gorsze jeszcze czekaja... bo zerkajac na mecz Fiorentina-Milan nie wiedzialem, czy to mecz pilki noznej czy tez recytowanie poemiku poezji... 95% komentatorow i ekspertow z nSport nie nadaje sie do telewizji premium... przeciez to kibice z ulicy lepiej sobie dadza rade....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze ta cala fuzja - zapowiadana z wielka pompa popchnie nas mocno do przodu, a tutaj chyba zrobilismy z 8 krokow wstecz... Na razie nic mnie nie przekonuje do tej migracji, nawet jakbym mial przy tych samych cenach zmigrowac... za duzy balagan i chwytow ponizej pasa, bo nie ma gwarancji, ze w pakiecie, ktory wykupie bede mial np. dostep do Premier Leagu - moga przeciez utworzyc C+SuperSport za jedyne 20 zl... albo jakies PPV... takie na razie maja podejscie, aby wyciagac kasy ile sie da. Do sierpnia mam umowe, wiec czekam na rozwoj wypadkow.

 

Jestem ciekaw co z ESPN America i co dalej, po ewentualnym skasowaniu kanalu, z prawami do NHL, NFL i MLB... To byl jedyny kanal, ktorego brakowalo mi w cyfrze+. Wolalem go bardziej niz LM i LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozpiszmy to tak - kanaly 36 i 37 to kanaly nSport 108 i 109 (ktore abonenci z uniwersalnymi moga wyszukac i odbierac, tak jak Ja to robie). Tylko kwestia tego, czy beda uprawnienia do odbioru, bo normalnie te kanaly mi swiecily odkad dodali do nich kodowanie Nagra. Mam pakiet Canal+Kompakt HD, w czwartkowy wieczor podczas LE te kanaly mi nie dzialaly, tak poza tym dzialaja (nSport 108 poki co nie ma na Hotbirdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bo w jednym czasie ma lecieć 4 filmy w paczce C+ i chooy, ot polityka. Do tego Euroliga i nie ma miejsca dla na C+Family dla Multi Ligi Mistrzów w HD

 

C+ 20:00 Martha...

C+Film 20:00 Flicka...

C+Film2 20:00 Na głębokiej wodzie

C+Family 20:00 Larry Crowne

C+Family2 20:00 Euroliga

 

Wyszli z założenia, że skoro jest więcej praw do wytwórni filmowych po nPremium to zrobimy milion filmów jednocześnie, żeby każdemu podpasowało.

Kibice sportu lekko olani, bo mecze dzielone to nSport to jakieś Family, bo wiedzą że jak ktoś chce mecz to jakoś przemęczy te kombinacje.

Cyrkiem jest brak powtórek. Nie ma gdzie tego puszczać. Jest milion transmisji w weekend a zostaje tylko C+Sport na powtórki bo na Family tylko LIVE.

I jak się chce powtórzyć cały weekend na jednym kanale to nie starcza czasu do kolejnego weekendu. Paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JEDNAK KOMENTATORZY Z n-ki...

 

20:00 CANAL+ SPORT, nSport HD: studio

Goście: Wojciech Kowalewski, Michał Pol, Dariusz Tuzimek

Prowadzący: Piotr Salak

 

20:40 CANAL+ SPORT: BORUSSIA DORTMUND - MALAGA

Komentują z Dortmundu: Sergiusz Ryczel, Sławomir Chałaśkiewicz

 

20:40 nSport HD: GALATASARAY - REAL MADRYT

Komentują: Bartosz Gleń, Maciej Terlecki

 

20:45 kanał 109 nc+ MULTILIGA MISTRZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest fuzja to dlaczego nie mieli by oni komentować? po wczorajszych derbach manchesteru odniosłem wrażenie, że jeden z komentatorów był mocno stronniczy ( głównie za man city). Chyba chodziło o pana Nahornego.

 

Dzisiaj komentatorzy meczu Dortmundu zapewne też będą komentować stronniczo , będzie Ci to przeszkadzać?? :D

Ja co do wczorajszego komentarza nie miałem zastrzeżeń , wysoka jakość jak zwykle jeśli chodzi o duet Twarowski-Nahorny :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przecież pisane,że LM i LE do końca sezonu pozostaje w produkcji i komentowaniu ludzi z dawnej N.

 

 

nie wiedziałem i na pewno nie każdy wiedział więc dodałem tą informacje chyba to żaden problem dla Ciebie??

Przecież Ci odpowiedziałem więc nie rozumiem o co ci chodzi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...