Skocz do zawartości

Sport na platformie CANAL+


Martinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz Milko (mniej więcej takie zdanie) podczas meczu Roma - Sampdoria:'' Alessandro del Piero doznał kontuzji, i nie będzie mógł zagrać przeciwko Borussi Dortmund''.

 

Co do meczu Inter - Wolfsburg, to ten mecz powinien być głównym meczem w Multilidze. Kogo obchodzi Besiktas - Brugge, tysiąc widzów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wczoraj CEO Canal+ powiedział:

"Będziemy także blisko współpracować z TVN, do którego należy 32 proc. udziałów w nc+."

Tak więc nic nie wyklucza że prawa mogą udostępnić np. TTV.

 

Dokładnie. Jedno drugiego nie wyklucza, wiec jesli Legia i Lech zagrają w przyszłym sezonie w LE, mecze będą puszczane znowu w Turbo czy TTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela zapowiada się bardzo ciekawie na C+ Sport:

 

"Kumulacja wielkich emocji nastąpi jednak w niedzielę. Związani ze stacją od początku - Tomasz Smokowski i Andrzej Twarowski – spotkają się z widzami w wyjątkowym, trwającym od 12:45 do 23:30, wydaniu programu „Liga+ Extra 20 lat CANAL+”. Zabiorą kibiców w pełną ciekawostek podróż do historii stacji, jak również jak najbardziej aktualną wyprawę po europejskich stadionach, na których odbędą się fascynujące mecze. Podczas wejść studyjnych wraz z gośćmi m.in. Kazimierzem Węgrzynem, Tomaszem Wieszczyckim, Krzysztofem Przytułą i Maciejem Murawskim przeanalizują trzy klasyki piłkarskie. Od 14:25 transmitowana będzie konfrontacja Liverpoolu z Manchesterem United, następnie od 17:30 Lecha Poznań z Legią Warszawa i na koniec, od 20:55 FC Barcelony z Realem Madryt. Każdy z meczów - w Anglii, Polsce i Hiszpanii – cieszy się wielkim prestiżem, a ostatnie ze wspomnianych spotkań jest uważane za najważniejszy ligowy mecz na świecie."

http://www.canalplus.pl/sport/aktualnos ... 6019623941

 

Wiadomo coś kiedy rozpiska komentatorów? Mam nadzieje że El Clasico będzie komentował Pan Rafał Wolski (który jutro będzie komentował mecz Barcy w LM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGE Ekstralig

Z wprowadzonych zmian zadowoleni będą również kibice, którzy mecze oglądają w telewizji. Wszystkie spotkania I rundy PGE Ekstraligi będą bowiem pokazywane na żywo w kanale nSport+ (nSport+ HD) (więcej tutaj). - Będzie widowiskowo, ponieważ sygnał będzie realizowany przy wykorzystaniu aż 9 kamer. Ta liczba wzrośnie do 13 kamer na meczach rundy finałowej

 

chyba nc+ jest tylko zakupieniem praw 3 katergoli niż 1 i 2 meczów wyborów. A firma sprzedająca Ekstraklase chce sprzedać cala ekstraklasę. Mozę na powstać Ekstraklasa tv jeżeli nikt nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do meczu w TV otwartej. Czy nie wystarczy, że spotkania będą np. tylko w TVN Turbo? Nie chcę wprowadzać zamętu, ale zdaje, się, że w ubiegłym roku Legie w LM pokazywało tylko TVN Turbo i Canal+. TTV dopiero od tego sezonu zaczęło transmitować mecze Legii. Druga sprawa, że parę lat temu, kiedy jeszcze Polsat miał prawa do LE to chyba TV4 pokazywała zaledwie jeden mecz polskiej drużyny w LE. Była albo Wisła albo Legia. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska. Piszcie swoje spostrzezenia ;) Zapraszam do dyskusji.

 

EKSTRAKLASA:

Piątek, 20.03:

17:40 | Canal+Family, nSport+ | Pogoń - PGE GKS (E.Durda - W.Jagoda, reporterzy: T.Lipiński, M.Wróblewski, skrót do Ligi+: M.Wróblewski)

20:00, 22:30 | Canal+Sport | Super Piątek (C.Olbrycht, goście: K.Kosowski, A.Zamilski)

20:25 | Canal+Sport | Górnik Ł. - Śląsk (M.Rosłoń - R.Jezierski, reporterzy: P.Bojarska, B.Ignacik, skrót do Ligi+: B.Ignacik)

 

Sobota, 21.03:

15:10 | nSport+ | Ruch - Zawisza (R.Skrzyński - R.Jezierski, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+: A.Westfal)

15:00, 17:30, 20:00, 22:30 | Canal+Sport | Gorączka Piłkarskiej Soboty (Ż.Żyżyński, gość: M.Baszczyński)

17:55 | Canal+Sport | Wisła - Cracovia (B.Gleń - K.Węgrzyn, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński, skrót do Ligi+: M.Wodziński)

20:25 | Canal+Sport | Lechia - Górnik Z. (A.Marchliński - T.Wieszczycki, reporterzy: F.Adamus, F.Surma, skrót do Ligi+: F.Surma)

22:45 | Canal+Sport | Liga+ (R.Dębiński, M.Murawski)

 

Niedziela, 22.03:

15:10 | Canal+Family | Podbeskidzie - Jagiellonia (Ż.Żyżyński - K.Kosowski, reporterzy: M.Wróblewski, G.Milko, skrót do Ligi+Extra: G.Milko)

15:10 | nSport+ | Piast - Korona (R.Skrzyński - W.Jagoda, reporterzy: S.Śledź, A.Westfal, skrót do Ligi+Extra: A.Westfal)

17:30 | Canal+Sport | Lech - Legia (MECZ KOLEJKI) (P.Pełka - M.Baszczyński, reporterzy: D.Kabała-Malarz, M.Wodziński, moderator: M.Wodziński, skrót do Ligi+Extra: M.Wodziński)

20:00 | Canal+Sport | Liga+Extra (A.Twarowski - T.Smokowski, goście: M.Murawski, K.Węgrzyn, T.Wieszczycki, K.Przytuła, S.Stempniewski)

 

 

PREMIER LEAGUE:

Sobota, 21.03:

13:40 | Canal+Family2 | Manchester City - West Bromwich Albion (A.Twarowski - K.Kosowski)

15:55 | Canal+Family2 | Newcastle - Arsenal (P.Pełka - P.Rudzki)

18:25 | Canal+Family2 | West Ham United - Sunderland (E.Durda - P.Rudzki)

 

Niedziela, 22.03:

14:00, 16:30 | Canal+Sport | Liga+Extra - 20 lat Canal+ (A.Twarowski, T.Smokowski, goście: M.Murawski, K.Węgrzyn, T.Wieszczycki, K.Przytuła)

14:25 | Canal+Sport | Liverpool - Manchester United (M.Rosłoń - R.Nahorny z Anfield Road, KR: E.Durda)

 

 

PRIMERA DIVISION:

Piątek, 20.03:

20:40 | Canal+Family | Elche - Valencia (A.Marchliński - L.Orłowski)

Niedziela, 22.03:

16:55 | Canal+Family2 | Villarreal - Sevilla (A.Marchliński)

20:55 | Canal+Sport | FC Barcelona - Real Madryt (R.Wolski - L.Orłowski z Camp Nou; reporter: P.Laboga, KR: A.Marchliński)

 

 

LIGUE 1:

Piątek, 20.03:

20:25 | nSport+ | PSG - Lorient (K.Marciniak - S.Białas)

Sobota, 21.03:

15:55 | NC+36 | Olympique Lyon - Nice (T.Smokowski - S.Białas)

 

 

SERIE A:

Sobota, 21.03:

20:40 | nSport+ | AC Milan - Cagilari (G.Milko - T.Lipiński)

Niedziela, 22.03:

14:55 | Canal+Family2 | Juventus - Genoa (B.Gleń - F.Surma)

 

 

LIGA EUROPY:

Czwartek, 19.03:

17:55 | Canal+Family | Dynamo Moskwa - Napoli (E.Durda - W.Jagoda)

18:45, 19:50 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak, goście: T.Lipiński, K.Przytuła)

18:55 | Canal+Sport | AS Roma - Fiorentina (C.Olbrycht - T.Lipiński)

18:55 | nSport+ | Dynamo Kijów - Everton (M.Rosłoń - R.Nahorny)

20:55, 23:00 | Canal+Sport | Studio Ligi Europy (P.Salak, goście: L.Orłowski, K.Przytuła)

21:00 | Canal+Sport | Sevilla - Villarreal (P.Laboga - L.Orłowski)

21:00 | Canal+Family | Torino - Zenit (A.Marchliński - F.Surma)

21:00 | Canal+Family2 | Multiliga Europy (W.Zawioła)

21:00 | nSport+, TVN TURBO | Ajax - Dnipro (Ż.Żyżyński - M.Murawski)

23:40 | Canal+Sport, TVN TURBO, nSport+ | Magazyn Skrótów LE (K.Bandych - E.Durda)

 

 

EHF LIGA MISTRZÓW:

Sobota, 21.03:

15:03 | Canal+Sport | Studio EHF (K.Bandych, gośc: J.Cieślikowski)

15:25 | Canal+Sport | Vive Kielce - Montpellier (P.Karpiński - M.Matysik; reporter: P.Bugajny)

20:10 | Canal+Family | Vardar Skopje - Orlen Wisła (T.Dryła - M.Lijewski) - ktos prosil o redaktora Dryle w meczu polskiej ekipy. 'Marzenie' spelnione! ;)

 

Niedziela, 22.03:

17:25 | nSport+ | PSG - Dunkierka (K.Bandych - R.Lis)

19:25 | nSport+ | THW Kiel - Flensburg (P.Karpiński - J.Cieślikowski)

 

 

NBA:

Piątek, 20.03:

01:00 | Canal+Sport | Chicago Bulls - Toronto Raptors (W.Michałowicz - H.Radke)

Sobota, 21.03:

01:00 | Canal+Sport | Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers (W.Michałowicz - M.Dydek)

Niedziela, 22.03:

20:30 | Canal+Family | LA Clippers - New Orleans Pelicans (M.Łopaciński - W.Kijanowski)

Poniedziałek, 23.03:

03:30 | Canal+Sport | Golden State Warriors - Washington Wizards (W.Michałowicz - M.Dydek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska super :) W niedzielę zapowiada się niesamowita uczta piłkarska, a jestem przekonany, że komentatorzy hitowych meczów uczynią je jeszcze wspanialszymi. No i rzeczywiście, moja zachcianka z Dryłą została wysłuchana i to przy okazji nie byle jakiego meczu :) Poza tym liczę na jakieś fajne smaczki przy okazji tych wspominków na 20-lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Glenia bardzo lubie, rozwija sie mocno. Fajny komentator, ale wiadomo - sa lepsi, ale na pewno nie jest najgorszy.
Też go lubię posłuchać.

 

Niestety...

BTW: Durda wraca na dobre :)

... i to mnie martwi... jego barwa głosu działa mi na nerwy. :x

 

 

Gran Derbi, jedyna sluszna decyzja odnosnie komentatorow.
A mi się marzy powrót pana Laskowskiego... i to by była jedyna słuszna decyzja, ale cóż to tylko moje skromne marzenia. :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy żeby Sergiusz Ryczel wrócił do komentowania,ale to tylko marzenia jak widać niestety.A co do rozoiski komentatorów całkiem ok,tylko odsunąc tych paru gorszych i na piłke wrócic Dryłe i Ryczela i było by super ale jak widać niestety się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy żeby Sergiusz Ryczel wrócił do komentowania,ale to tylko marzenia jak widać niestety.A co do rozoiski komentatorów całkiem ok,tylko odsunąc tych paru gorszych i na piłke wrócic Dryłe i Ryczela i było by super ale jak widać niestety się nie da.

 

Dla Dryły sport nr1 to żużel, tam gra rolę główną. Zresztą on ma dużo roboty, tu jakis material, tu ręczna, tu NBA, tam Basket+, później żużel. Nie nudzi się na pewno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miliard razy? Pierwsze słyszę. Zawsze czytałem, że Ryczel jest w nc+, tylko nie zajmuje się raczej komentowaniem. W ciągu ostatniego roku skomentował chyba ze dwa mecze LE.

Wracając jeszcze do meczu w TV otwartej. Czy nie wystarczy, że spotkania będą np. tylko w TVN Turbo? Nie chcę wprowadzać zamętu, ale zdaje, się, że w ubiegłym roku Legie w LM pokazywało tylko TVN Turbo i Canal+. TTV dopiero od tego sezonu zaczęło transmitować mecze Legii. Druga sprawa, że parę lat temu, kiedy jeszcze Polsat miał prawa do LE to chyba TV4 pokazywała zaledwie jeden mecz polskiej drużyny w LE. Była albo Wisła albo Legia. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

W międzyczasie zmieniła się ustawa, wcześniej nie było to doprecyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...